trawa

Autor Wątek: The Core - kto oglądał?  (Przeczytany 6124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silencer

The Core - kto oglądał?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 04, 2004, 05:05:34 pm »
A ja nie musiałbym . Rozróżnijcie proszę *nieprawdopodobne* od niemożliwego. Wszystkie filmy wymienione przez Devestatora są durne, ale np. w Armageddonie czy Deep Impact przynajmniej teoretycznie jest mozliwe podjęcie takich środków zaradczych jakie są tam ukazane. Inna sprawa, ze najprawdopodobnie g**** by one dały (zainteresowanych szczegółowymi wyjaśnieniami odsyłam na http://www.intuitor.com/moviephysics. Ale pomysł z zatrzymaniem jadra Ziemi jest zwyczajnie chory, wyprawa do wnętrza - bzdurna, a realizacja tragiczna. Pozostaje jedynie ubolewać nad bezczelnościa twórców, którzy myslą , że ktoś to łyknie.
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Devestator

The Core - kto oglądał?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 07, 2004, 08:50:00 am »
Ja tylko wymieniłem filmy opowiadające o zagrożeniach ziemi przez obiekty sztuczne, po za ziemskie jak i fizyczne ( tu chodzi o to jądro )
wiec skoro te wszystkie filmy są durne a ludzie masami dążą do kina w poszukiwaniu speca od odwiertów ktory wwierca się w asteroid a potem heroicznie ginie na jego powieszchni i żegnając film napisami ronią łzy i podziekę za uratowanie planety. :) to trzeba pomysleć kto tu jest lekko skrzywiony.
Czy filmy wzorowane terminem milenium, koniec świata, apokalipsa czy też niekórzy ludzie którzy nie umieją oglądać nic innego po za wyobrażeniami na temat swojego konca egzystencji.
o ja Devestator
Poddaj sie mojej devestacji
Należy bać sie żywych a nie umarłych
Jak wyglądasz w oczach lichej sprawiedliwości ?