Autor Wątek: Forum Literatury  (Przeczytany 16450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baldwin

Forum Literatury
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 13, 2003, 03:44:46 pm »
Jejku, nie ciągnijmy tak do znudzenia tego tematu.Ledwo powstało jedno Forum(Forum Nauki Popularnej), a już chcecie nastepnego.jak tak dalej pójdzie, to dojdziemy do tempa dwóch nowych for( i gildii od razu też)na tydzień....
Nie widzę (póki co) potrzeby zakłądania Forum literatury.Rówie dobrze można by zarządać załozenia 100 innych.

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 13, 2003, 04:12:25 pm »
Cytuj
Jejku, nie ciągnijmy tak do znudzenia tego tematu.Ledwo powstało jedno Forum(Forum Nauki Popularnej), a już chcecie nastepnego.jak tak dalej pójdzie, to dojdziemy do tempa dwóch nowych for( i gildii od razu też)na tydzień....
Nie widzę (póki co) potrzeby zakłądania Forum literatury.Rówie dobrze można by zarządać załozenia 100 innych.


poczekamy na wynik ankiety.

Czy ty naprawde uwazasz ze userzy beda chciec powolania 100 nowych for ??

Offline Baldwin

Forum Literatury
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 13, 2003, 04:20:40 pm »
Cytat: "Ferrus"

poczekamy na wynik ankiety.

Czy ty naprawde uwazasz ze userzy beda chciec powolania 100 nowych for ??


Ankiete już można by uznać za zakończoną....
Poza tym - tak, obawiam się,ze uzytkownicy bedą rządali 100 for.Zapowiedzia tego mogą być różne dyskusje i listy intencyjne, jakie można znalezc na całym Forum Nowej Gildii.Tylko teraz przypominam sobie 20 pomysłów na różne fora...
tyle,ze dotychczas władze FNG pomysły te odrzucały i nie dały zasypać się lawinie nowych patentów...
Obawiam sie,ze powołanie forum literatury stanowiłoby precedens zwiastujacy ogólny bajzel i chaos tematyczny tego profilowanego badz co bądz serwisu....

Offline wilk

Forum Literatury
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2003, 06:53:27 pm »
Cytat: "Baldwin"

Ankiete już można by uznać za zakończoną....

Jezeli nikt nie bedzie pisal to temat sam sie wypali. Czyzbym tu wyczuwal chec zamykania topicow z ktorymi ktos sie nie zgadza? Zamykania ust ludziom?
Cytuj
Poza tym - tak, obawiam się,ze uzytkownicy bedą rządali 100 for.Zapowiedzia tego mogą być różne dyskusje i listy intencyjne, jakie można znalezc na całym Forum Nowej Gildii.Tylko teraz przypominam sobie 20 pomysłów na różne fora...

Tak?

Ja sobie przypominam trzy czy cztery odkad jestem na forum.

A nawet jesli beda zadali to co z tego? Forum jest dla nas wszystkich i dla kazdego z osobna.
Cytuj
Obawiam sie,ze powołanie forum literatury stanowiłoby precedens zwiastujacy ogólny bajzel i chaos tematyczny tego profilowanego badz co bądz serwisu....

Obawiam sie ze tych "precedensowych" for na Gildii jest sporo i nie wprowadzily ogolnego bajzlu i chaosu tematycznego tego profilowaego badz co badz serwisu...

bla bla bla


Z mojej strony to wszystko w tym temacie. Nie chce mi sie pisac w kolko tego samego.

Offline Spajder

Forum Literatury
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 14, 2003, 05:06:20 pm »
ee tam.
Zakładajcie i już.

Albo nie zakładajcie, ale niech was ręka Boża chroni przed wrzucaniem Macleana do GF!
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 14, 2003, 06:07:31 pm »
Cytuj
ee tam.
Zakładajcie i już.

Albo nie zakładajcie, ale niech was ręka Boża chroni przed wrzucaniem Macleana do GF!


skoro jzu temat jest na GF to czekamy z niecierpliwoscia na jakas odezwe

Offline Gollum

Forum Literatury
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 14, 2003, 11:08:00 pm »
Cytat: "Spajder"
niech was ręka Boża chroni przed wrzucaniem Macleana do GF!

A dlaczego nie? Fantastyka to nie tylko stacje kosmiczne i wzajemne wyrzynanie się w pień całych plemion bez żadnego logicznego powodu. MacLean i Ludlum też tu pasują.

Offline mangipo

Forum Literatury
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 26, 2003, 12:03:10 pm »
Sednem sprawy jest większe zainteresowanie forum fantastyki i ogólnie "Gildii Fantastów". Jeżeli wszystko będzie cieszyć się popularnością, zainteresowaniem, to dlaczego nie miałby powstać kącik ogólno pojętej literatury. W takiej sytuacji jestem za - chociaż jak na razie, będę przystawał przy jednym tylko gatunku.
ióro, kałamaż i zwoje, to zaiste oddech dla duszy mojej...

Offline Abdullahi P.

Forum Literatury
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 26, 2003, 12:55:51 pm »
a nie prosciej byloby po prostu zmienic nazwe z forum fantastow na forum literackie? zreszta komu przeszkadza pisanie o literaturze na forum o fantastyce?
rownie dobrze mozna potem potworzyc fora literatury pieknej, poezji, lietarury pedagogicznej i ksiag kucharskich - po co komu dodatkowe forum, na ktorym pojawiac sie bedzie raptem 10 - 20 postow tygodniowo?
OMUNISTYCZNA PARTIA LITWY

Offline mangipo

Forum Literatury
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 26, 2003, 01:26:20 pm »
Raczej innego wyjścia nie widzę, jak najnormalniej w świecie zmienić nazwę z "fantastyki" na "literaturę" - o ile się orientuję to fantastyka do literatury właśnie należy...
ióro, kałamaż i zwoje, to zaiste oddech dla duszy mojej...

Anonymous

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 22, 2004, 11:03:31 pm »
Forum literatury jak najbardziej za!

 

anything