Autor Wątek: Forum Literatury  (Przeczytany 16562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« dnia: Grudzień 02, 2003, 10:03:35 pm »
Ta dyskusja zaczeła sie na forum ogólnym, ale zapewne mało osób przeglada tamto forum wlasnie wiec załoze ankiete tutaj - wywalić czy nei wywalić oto pytanie dla modów

so

Czy jesteście za utworzeniem forum literatury lub ewentualnie przeobrazeniem forum fantastów(czy jakos tak) na ogolne forum dotyczące słowa pisanego ?? (dodaje ze nie tlyko ode mnie wychodzi taka propozycja)

Offline Baldwin

Forum Literatury
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2003, 10:06:49 pm »
Hmm, ta ankieta nie powinna znalezc się na forum oglnym?
pomysł z zamiana forum fantastyki na forum traktujące ogólnie o literaturze jest moim zdaniem absurdalny...

Offline Gollum

Forum Literatury
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2003, 10:56:08 pm »
Także i ja uważam, że nie należy rozbijać fantastów ani miłośników horrorów. Ale powołanie Gildii Literatury popieram, choć z góry zaznaczam, że zbyt częstym dyskutantem na niej nie będę.
Warto jednak poszerzać formułę gildii. Zapewne nie brakuje forumowiczów, którzy by chcieli oprócz rozważań o Sapkowskim czy Tolkienie, podyskutować np. dlaczego Halldor Laxness miał taki cieżki język, czy co takiego ma w sobie proza Williama Whartona czy Roberta Ludluma, że czytają ją wszyscy (no, prawie, bo ja na przykład nie).

Offline Abignale

Forum Literatury
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2003, 11:32:29 pm »
Nie zasypię was argumentami nie do zbicia, ale powiem tylko: czemu nie...?
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2003, 07:39:08 am »
Cytuj
Hmm, ta ankieta nie powinna znalezc się na forum oglnym?
pomysł z zamiana forum fantastyki na foróm traktujące ogólnie o literaturze jest moim zdaniem absurdalny...


jak juz mowilem ta dyskusjq zaczeła sie na forum ogólnym ale watpie zeby chociaz co dziesiaty forumowicz tam zaglądał - po za tym solitaire pisał żeby przeprowadzić ta ankiete - wiec nie ma problemu  :P

Offline Baldwin

Forum Literatury
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2003, 02:11:01 pm »
Cytat: "Ferrus"
po za tym solitaire pisał żeby przeprowadzić ta ankiete -


No jak tak, to okej.

Offline Rex de Tenebris

Forum Literatury
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 03, 2003, 03:15:48 pm »
Wiecie. Ja obserwuje od dawna pewną ewolucję Nowej Gildii. A mianowiće przeistcza się ona z Gildi Fantastycznej, na raczej ogólno dotępną. A takie Gildie jak na przykład Muzyczna, staja się niezależne w same sobie i odwiedzane przez ludzie nie tylko związanych z Komiksem lub Fantastyką.

A tak na temat, to ja tesz jestem za tym, ale wstrzymajmy się z tym pomysłem, do czasu gdy na Gildie wpadnie trochę więcej użytkowinków. Jeśli gildia sie rozrośnie, to czemu nie. Ale nie teraz, bo powstaną 3 tematu i forum upadnie.

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 03, 2003, 07:14:16 pm »
to chyba plus, że rozmawiamy na inne rzeczy niż tworzenie armii do WFB czy inne takie - orum jest wtedy abrdziej hmanitarne  :)

Offline Khorne

Forum Literatury
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 03, 2003, 08:06:25 pm »
ehhhhh......taka dyskusja już była,modzi sie wypowiedzieli,temat zamknięty więc po co kontynuowac????
Jest tylko jedna szansa dla Forum Literatury:na oftopie trzeba duzo pisac o niej wypowiadac sie,tematy nowe zakladac,jak bedzie tego wiele no to wtedy sie pomysli nad FL
i tak to bedzie rozszerzone forum literatury fantastycznej....
dla ciekawych,co jeszcze nie widzieli:
http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=5085
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 03, 2003, 08:21:59 pm »
Cytuj
robisz ankietę i zbierasz poparcie dla nowego działu forum.
Potem wołasz adminów i powołujesz się na szerokie poparcie wśród mas. Admin zakłada nowy dział a ty zostajesz modem.


to chcialem tym tematem osiagnac

Offline Gollum

Forum Literatury
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 03, 2003, 10:15:18 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"
wstrzymajmy się z tym pomysłem, do czasu gdy na Gildie wpadnie trochę więcej użytkowinków. Jeśli gildia sie rozrośnie, to czemu nie. Ale nie teraz, bo powstaną 3 tematu i forum upadnie.

Święte słowa. To samo było z Gildią Nauki. W Gildii Tajemnic powstał pomysł, a gdy pojawiło się wielu dyskutantów, Cierzy uderzył od razu z grubej rury i gildia jest jak się patrzy.

Offline dhutirth

Forum Literatury
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2003, 11:22:18 am »
Zanim powstanie forum nie powinna powstać wpierw stosowna gildia?
estem nędzarzem, posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach.

Offline Khorne

Forum Literatury
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2003, 11:59:31 am »
Cytat: "dhutirth"
Zanim powstanie forum nie powinna powstać wpierw stosowna gildia?

jak ostatnio byłem na stronce NG,to nie było gildi popularnonaukowej  :roll:
ktos juz mowil,chyba surmik,ze forum literatary fantastycznej bedzie rozszerzone do forum literatury,w inny sposob forum nie powstanie
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Ferrus

  • Gość
Forum Literatury
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 04, 2003, 12:57:03 pm »
Cytuj
ktos juz mowil,chyba surmik,ze forum literatary fantastycznej bedzie rozszerzone do forum literatury,w inny sposob forum nie powstanie


to juz i tak zawsze plus

Offline Adam Waśkiewicz

Forum Literatury
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2003, 09:22:02 am »
Tak w kwestii formalnej - czy ktokolwiek z pomysłodawców rozszerzenia profilu forum Gildii Fantastów konsultował się w tej sprawie z jego moderatorami?

 Pozdrawiam,
 Adam