Autor Wątek: X-Force  (Przeczytany 8016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jolan13

Odp: X-Force
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2018, 08:54:40 am »
Czy czwarty zbiorczy Uncanny X-Force to też będzie taka padaka jak numer 3? Pierwszy naprawdę fajny, drugi ok, trójkę męczę od 3 dni, chyba dziś skończę.

mkolek81

  • Gość
Odp: X-Force
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2018, 09:16:29 am »
Czy czwarty zbiorczy Uncanny X-Force to też będzie taka padaka jak numer 3? Pierwszy naprawdę fajny, drugi ok, trójkę męczę od 3 dni, chyba dziś skończę.
3 tom jest najsłabszy z tym się zgodzę. Wg mnie nawet mini seria Fear Itself jest ciekawsza do wątku z historii "Inny Świat".
Co do 4 tomu to będzie on zawierał jedna długą historię "Final Execution". Będzie zawierać wątki z pierwszej historii dotyczącej spadkobiercy Apocalypse czyli Evan a także zemsty Nightcrawler AoA na uciekinierach ze świata AoA.

Offline eridraven

Odp: X-Force
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2018, 10:35:52 am »
3 tom jest najsłabszy z tym się zgodzę. Wg mnie nawet mini seria Fear Itself jest ciekawsza do wątku z historii "Inny Świat".
Co do 4 tomu to będzie on zawierał jedna długą historię "Final Execution". Będzie zawierać wątki z pierwszej historii dotyczącej spadkobiercy Apocalypse czyli Evan a także zemsty Nightcrawler AoA na uciekinierach ze świata AoA.
A tom 4 jest wart uwagi?
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

mkolek81

  • Gość
Odp: X-Force
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2018, 10:46:39 am »
A tom 4 jest wart uwagi?
Mi się zdecydowanie podobało, choć rysunkowo jest średnio (ale to jest moje zdanie). Fabularnie jest trochę schematycznie jak na Remendera (np. mamy skok w przyszłość w pewnym momencie, coś jak w Uncanny Avengers, jak ktoś czytał to się domyśli). Natomiast samo zakończenie historii ma posmak słodko gorzki (dla jednych postaci będzie happy end dla innych nie), co jest zdecydowanie dużym plusem i jeden niezakończony wątek, którego rozwiązanie następuje w crossover serii  Astonishing X-Men, Age of Apocalypse oraz X-Treme X-Men.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2018, 11:00:51 am wysłana przez mkolek81 »

Offline amsterdream

Odp: X-Force
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:17:38 am »
Czy czwarty zbiorczy Uncanny X-Force to też będzie taka padaka jak numer 3? Pierwszy naprawdę fajny, drugi ok, trójkę męczę od 3 dni, chyba dziś skończę.
Ja po przeczytaniu trzech tomów Uncanny X-Force (i dwóch ostatnich Uncanny Avengers) wiem, że już nigdy nie sięgnę po jakikolwiek komiks na którym widnieje nazwisko Remender. Scenariusze tego pana to bełkot większy niż Avengers Hickmana czy komiksy Morrisona. I nawet jak wydaje nam się, że fabuła zmierza do jakiegoś określonego punktu, to Rick pokazuje czytelnikowi soczystego "f**ka" i całość kończy się jedną wielką nawalanką. Ja nie wiem jak na Avalonie ten komiks był uznany za najlepszą historię z mutantami ostatnich lat - to nawet wypociny Bendisa z Marvel Now sprawiły mi sto razy większą przyjemność podczas lektury.

Offline Maragast

Odp: X-Force
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 06, 2018, 10:13:38 am »
A czy coś jest wiadomo na temat kolejnych wydań od Muchy?
Bo tu został im ostatni tom, tak samo wznowienia Ashtronishin X-Men, a Iron Fista już skończyli.
Ciekawe czy w te miejsca wskoczą jakieś inne pozycje z mutantów. Może w końcu ktoś wyda New X-Men Morrisona.
Chociaż marzy mi się by zrobili wznowienie New Avengers w dwóch grubszych tomach (jak Astronishing X-Men) i by potem w tym formacie pojechali dalej dodając Mighty Avengers czyli drogę do Tajnej Inwazji.
Ech pomarzyć można...
Chociaż jakieś inne serie mutantów w miejsce X-Force i Iron Fista wydają się bardzo realne.
Jak sądzicie???

mkolek81

  • Gość
Odp: X-Force
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2018, 10:57:38 am »
Astonishing X-Men będzie mieć kontynuację pisana przez Warrena Ellisa, co Mucha oficjalnie potwierdziła. Nie wiadomo tylko w ilu tomach i dokładnie co, bo całość to: Ghost Box (Astonishing X-Men #25–30 & Astonishing X-Men: Ghost Boxes #1–2), Exogenetic (Astonishing X-Men, vol. 3 #31–35 ) oraz mini seria (Astonishing X-Men: Xenogenesis #1–5.
A co do samych X-Force to jest jeszcze seria Yosta & Kyle'a. Może teraz, kiedy Egmont wyda Uncanny X-Men. Powstanie i upadek Imperium Shi'ar jest na nią większa szansa.

Offline Damballa

Odp: X-Force
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 06, 2018, 11:00:20 am »
a Iron Fista już skończyli.


Iron Fist będzie miał jeszcze jeden tom.

Offline death_bird

Odp: X-Force
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 10, 2018, 07:53:51 pm »
Do licha. Faktycznie "Fear Itself" okazał się być najlepszą częścią t.3. Smutne.  :doubt:
Ale swoją drogą takie pytanie:
Spoiler: pokaż
"jakiego", względnie "którego" (sam nie wiem jak to miałoby brzmieć) Iceman`a załatwił Nightcrawler (wiem tyle, że "ten" Nightcrawler to jest jakiś "równoległy" N. z innej Ziemi)?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: X-Force
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 10, 2018, 08:57:58 pm »
Ale swoją drogą takie pytanie:
Spoiler: pokaż
"jakiego", względnie "którego" (sam nie wiem jak to miałoby brzmieć) Iceman`a załatwił Nightcrawler (wiem tyle, że "ten" Nightcrawler to jest jakiś "równoległy" N. z innej Ziemi)?

Spoiler: pokaż
Nightcrawler AoA "roztopił" Icemana AoA za to, że ten zdradził X-men AoA i X-force w historii "Era Archangela", a potem uciekł do wymiaru 616 z wymiaru AoA wraz z Blobem, też z AoA.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2018, 08:36:55 am wysłana przez mkolek81 »

Offline death_bird

Odp: X-Force
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 10, 2018, 10:11:43 pm »
Ależ to wszystko jest już pokopane... Dzięki.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

 

anything