Autor Wątek: Hellboy  (Przeczytany 207705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #450 dnia: Sierpień 17, 2017, 12:07:42 pm »
Ok, nie będę się upierał, możesz mieć rację. Sprzedaż tego tytułu pokazuje że jednak wiele osób czekało na to co obecnie ogłosił Egmont.

Chyba nikt się nie spodziewał (ja jestem przynajmniej zaskoczony), ale w Injustice 2 będzie Hellboy (zostanie dodany w DLC Fighter Pack 2)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2017, 12:14:20 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #451 dnia: Wrzesień 07, 2017, 07:35:03 pm »
Gdy Egmont zabiera się za zubożone Library Edition Hellboya... Dark Horse wkłada wszystko w 4 Omnibusy:
http://ew.com/books/2017/09/07/dark-horse-hellboy-omnibus-editions-mike-mignola/amp/

Choć w przypadku DH może to znaczyć papierowe miękkie omniaki jak w przeszłości (co samo w sobie też jest spoko).
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #452 dnia: Wrzesień 07, 2017, 07:50:52 pm »
Myśle, ze jednak najpierw hardcovery w formacie BPRD. Ale ciekawe z tą chronologią. W sumie z lenistwa i ciekawości mógłbym po to sięgnać w takiej formie.  Niemniej zaskakujacy ruch.. choć jakby sie zastanowic to w sumie nie tak bardzo.  Nie kazdy kupi Library, wiec jednak musza jakaś bardziej ekonomiczna opcję dać czytelnikom.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #453 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:18:35 pm »
Myśle, ze jednak najpierw hardcovery w formacie BPRD.


Powtórka z tej formy odpowiadałaby mi najbardziej.
perły przed wieprze

Offline buczanova

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #454 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:25:08 pm »
Cytuj
They'll be paperback volumes at about 400 pages for $24.99


Taka informacja pojawiła się na facebookowym profilu Dark Horse.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #455 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:56:16 pm »
O.. no to sie jednak nie skuszę na miękkie tylko dla chronologii. 
Mam tylko nadzieje, ze do każdego tomu nie wrzucą po 3 strony niepublikowanych wcześniej shortów ;)

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #456 dnia: Wrzesień 07, 2017, 09:21:04 pm »
No ja chyba wejdę w te wydania, po prostu puszczę za bezcen/oddam do biblioteki moje tomiki w SC. Zrobiłem kiedyś tak z Elephantmen, sprzedałem wcześniej posiadane zbiorcze żeby wejść w Mammoth tylko żeby zobaczyć jak zmiana chronologii wpłynie na to jak odbieram samą historię. Z chęcią powtórzę to przy Hellboyu.
perły przed wieprze

Offline LordDisneyland

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #457 dnia: Wrzesień 09, 2017, 12:05:39 pm »
No ja chyba wejdę w te wydania, po prostu puszczę za bezcen/oddam do biblioteki moje tomiki w SC.


To jak przyjdzie co do czego, pamiętaj, że z chwilą obecną staję w kolejce...jako pierwszy  8)

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #458 dnia: Wrzesień 09, 2017, 04:16:33 pm »
To chyba ogólno bolączka Hellboya  8) tpb (zwłaszcza angielskich), których nawet odsprzedawać się nie opłaca. Już lepiej oddac niż się bawić w aukcje po 10 zł. 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2017, 04:57:56 pm wysłana przez gobender »

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #459 dnia: Wrzesień 09, 2017, 04:43:02 pm »
To chyba ogólno bolączka tpb (zwłaszcza angielskich), których nawet odsprzedawać się nie opłaca. Luż lepiej oddac niż się bawić w aukcje po 10 zł.


Powiem szczerze, że jeżeli nie widzę, że jakiś komiks jest po prostu opcją na zwrot środków i kupno czegoś nowego to wolę czasem je po prostu puścić w świat bo może kogoś zajara. Gdy kompletowałem Hellboya po angielsku to pierwsze wydania z Egmontu oddałem właśnie do biblioteki. Podobny los spotkał np. wiele moich Asterixów (ale ja mam spory dług wdzięczności do biblioteki, która zaopatrywała mnie w czasach młodości więc traktowałem to jako takie "dziękuje").

Trochę offtop, który nie wiem gdzie przenieś więc pozwolę sobie na tym zakończyć ;)
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #460 dnia: Wrzesień 09, 2017, 04:53:48 pm »
zaraz tam offtop...  moje HELLBOYE ;)  tpb  też poszły do znajomych, nawet nie próbowałem ich sprzedawać. podobny los czeka BPRD, zwłaszcza, ze wiekszośc z amazonu, a wiadomo w jakim stanie one przychodzą

Offline misiokles

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #461 dnia: Wrzesień 09, 2017, 04:58:35 pm »
I bardzo przez to Was szanuję!


Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Hellboy
« Odpowiedź #463 dnia: Wrzesień 16, 2017, 09:57:58 pm »
nie wiem po co mi trzecie wydanie,


Dla nowych ślicznych okładek.
perły przed wieprze

Offline gobender

Odp: Hellboy
« Odpowiedź #464 dnia: Wrzesień 16, 2017, 10:06:44 pm »
haha, no! Uznajmy, ze to wystarczający powód b usprawiedliwić kompulsywne zakupy  :lol:
Ale w duchu liczę, ze w tym "COMPLETE" short stories coś extra będzie

EDIT:
Kurde, no ale te short stories też mogli w sumie wrzucic jakoś w tę chronologię. 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2017, 10:10:00 pm wysłana przez gobender »