Autor Wątek: Hellboy  (Przeczytany 207675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline surmik

Hellboy
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 30, 2002, 03:16:15 pm »
Ja mam jeszcze jeden komiks o Hellboyu nazywa się "The Kabandha" :o)
Zna ktoś?  :)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Perfect Strangler

Hellboy
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 30, 2002, 03:18:47 pm »
Cytat: "Cujo"
Uhhh... BPRD to ja bym czytnął. Nigdzie nie moglem tego znalezc :?
Strangler moze masz jakis namiar pomijajac wysylkowe, gdzie trza karte kredytowa miec. Bo ja nie posiadam. A nawet gdybym posiadal to koszty sproawdzenia sa porazajace.

Yyy, trzeba było na Allegro częściej zaglądać - w ostatnich miesiącach miniseria w zeszytach było dwa razy: raz zeszła za 50,5 zł, drugi raz za 46,5 zł (w tym drugim wypadku to nawet byłem sprzedającym :P), czyli jak na trzy zeszyty to nie tak drogo...
Ale może będę mógł załatwić - a przynajmniej mogę podać namiary kolesi, którzy kupili to na Allegro, może już im się znudziło?
Więc jakby co, to zapraszam na priva, ale już po Nowym Roku - bo teraz urwanie głowy mam... (Aaaaa, co ja tu jeszcze robię?! Tyle roboty, a ja na jakimś głupim forum się udzielam! Uciekam stąd, hyhy)
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline Perfect Strangler

Hellboy
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2002, 03:23:34 pm »
Cytat: "surmik"
Ja mam jeszcze jeden komiks o Hellboyu nazywa się "The Kabandha" :o)
Zna ktoś?  :)

Historyjka w Hellboyowym rolpleju, czyż nie? Ale nie znam, niestety.
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline surmik

Hellboy
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 30, 2002, 03:32:28 pm »
Dokladnie, w sumie nic ciekawego, po prostu z barku samodowartościowania chciałem sie pochwalic i zostać doceniony  :wink:

Hellboyowy roleplaj jest też źródłęm wielu cennych informacji o Hellbojowym uniwersum. Polecam wszystkim miłośnikom DiabloChłopca :)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Cujo

Hellboy
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 30, 2002, 05:24:59 pm »
Cytat: "Perfect Strangler"
Yyy, trzeba było na Allegro częściej zaglądać - w ostatnich miesiącach miniseria w zeszytach było dwa razy: raz zeszła za 50,5 zł, drugi raz za 46,5 zł (w tym drugim wypadku to nawet byłem sprzedającym :P), czyli jak na trzy zeszyty to nie tak drogo...
Ale może będę mógł załatwić - a przynajmniej mogę podać namiary kolesi, którzy kupili to na Allegro, może już im się znudziło?
Więc jakby co, to zapraszam na priva, ale już po Nowym Roku - bo teraz urwanie głowy mam... (Aaaaa, co ja tu jeszcze robię?! Tyle roboty, a ja na jakimś głupim forum się udzielam! Uciekam stąd, hyhy)

Jak tylko bedziesz mial okazje gdzies to zobaczyc to bede wdzieczny za namiar.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Kurczaczek

Hellboy
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 05, 2003, 09:41:02 pm »
Cytat: "surmik"
Dokladnie, w sumie nic ciekawego, po prostu z barku samodowartościowania chciałem sie pochwalic i zostać doceniony  :wink:

Hellboyowy roleplaj jest też źródłęm wielu cennych informacji o Hellbojowym uniwersum. Polecam wszystkim miłośnikom DiabloChłopca :)


A masz go moze w formie elektronicznej? Moze bys jakos udostepnil???
...

Offline grze.hu

Hellboy
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 06, 2003, 02:00:02 pm »
Obudzic diabla
za HB nie przepadam (podobaja mi sie rysunki), ale jezeli juz mam wybierac, to wybieram 3. czesc za faszystow-lubie takie klimaty.
(acha-ja nie jestem faszysta  :D )
ralala

Offline wilk

Hellboy
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 21, 2003, 10:38:45 am »
Prawie kolos

Nowy Hellboy bardzo fajny ale zdecydowanie za krotki. W zasadzie wszystko jest po staremu. Rysunki chyba bez zmian. Akcja poprowadzona podobnie jak wczesniej, pare fajnych tekstow. Wszystko bardzo dobrze sie czyta i dostarcza przyjemnosci.

Nie wiem jak u was ale w moim wydaniu strony sa strasznie wyblakle, szczegolnie jedna - w czasie bijatyki HB z mini homunculusami. Psuje to niestety przyjemnosc z lektury.

Offline Sid

Hellboy
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 21, 2003, 07:03:20 pm »
Trudno Prawie kolosa traktować jako album, kiedy oryginalnie był częścią Spętanej Trumny (chyba?). Obudzic diabła to wg. mnie najlepszy dotąd, ale każdy tom jest co najmniej dobry.

OT

http://strony.wp.pl/wp/skalean/skalean2.html

Dzieło me :D
History Abhors a Paradox"

Offline Cujo

Hellboy
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 21, 2003, 07:52:32 pm »
Mi cala sytuacje z Kolosem ogromnie zniesmaczyla sprawa okladki. Na WSK podzielilem sie zniesmaczeniem ze sprzedawca Egmontu. Jego odpowiedz: "Kwestia gustu" :roll: Kwestia ignorancji raczej.

Sid dobre, dobre :) Wyglada jak EjczBi po ostrej kuracji odchudzajacej, ale pochwalam zaciecie :)
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Anonymous

  • Gość
Hellboy
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 21, 2003, 08:02:43 pm »
jak daredevil predzej

Offline Sid

Hellboy
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 21, 2003, 10:45:59 pm »
OT?
Bo zupa była za słona...tfu, bo gliny było mało i taki chudy wyszedł... :?
History Abhors a Paradox"

Offline Kurczaczek

Hellboy
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 19, 2003, 03:51:18 pm »
Jak wyglada objetosciowo Ten Hellboy co wyjdzie w czerwcowym pakiecie Egmontu?
...

Offline JANKE'S

Hellboy
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 19, 2003, 04:07:32 pm »
...cienki jak prawie kolos  :wink:

Offline pookie

Hellboy
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 19, 2003, 08:14:08 pm »
W oryginale "Ręka... " ma ok 116 stron.
 for Pookie

 

anything