trawa

Autor Wątek: Fallout 2  (Przeczytany 13522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Devestator

Fallout 2
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 18, 2003, 08:55:20 am »
ego vos saluto

czy ktoś wie jak przejść taki moment na platformie Enclave. Jest to kwadratowy pokój podzielony na mniejsze kwadraty. W każdym kwadracie jest komputer oraz podłoga pod napęciem. ( przez to nie moge ukończyć gry ) help

o save-ach nie myślcie bo ostatni mam zrobiony w den potem 10 h bez sejwowania hehehe
o ja Devestator
Poddaj sie mojej devestacji
Należy bać sie żywych a nie umarłych
Jak wyglądasz w oczach lichej sprawiedliwości ?

Offline Cervantes

Fallout 2
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 18, 2003, 10:50:57 am »
Sposob 1: Nalezy aktywowac terminale w nastepujacej kolejnosci - 2, 1, 2, 3, 8, 9

Sposob 2: Przy uzyciu skilli 'traps' i 'lockpick' mozna otwierac drzwi dzielace poszczegolne pokoje 'labiryntu', oczywiscie skille te musza byc dosyc wysokie.

Sposob 3: Przeciac toolem kabel w jednym z pokoi i tym samym wylaczyc prad w podlodze (nie pamietam, ktory to byl pokoj).
b]Shamo[/b]: Centrum Polskiej Sceny Fallout!

Offline Quarion

Fallout 2
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2003, 07:56:19 pm »
fallout to gra : niemiłosiernie wyjebana w kosmos , supek ekstra,czipsy, bomba, dwie bomby,bomba atomowa, zajebiście zajebista, lepsz niz musztarda z bitą śmietaną, niż skakanie ze spardochronem bez spadochronu, niż termojądrowa świnka morska, wygrywanie w warhammera, iiiiiii coś

Offline Asmodean

Fallout 2
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 08, 2005, 09:15:50 pm »
dobrze że tego nie napisałeś na forum 40ki  bo by ci to (w najlepszym razie) ocenzurowali i nie byłoby takie śmieszne :P  Co do Fallout'a 2 to gra jest świetna i nie zauważyłem jakichś szczególnie denerwujących bugów :? Najlepsze w niej są nawiązania do książek, filmów itp. itd. dużo by wymieniać ale ktoś to liczył i wychodzi z 60 motywów
<wrota>PKP zagina czasoprzestrzeń. Można wyjechać z Poznania pociągiem do Krakowa o 7:20 i zdążyć na pociąg do Warszawy o 6:50

Offline Viruk

Fallout 2
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2005, 12:12:24 am »
IMO jedna z najlepszych gierek ever 8)  W F2 grałem tuż po przejściu F1 i gra bardzo mnie wciągnęła. Jej największe zalety to niepowtarzalny klimacik, świetna fabuła i... cała reszta :D  F2 pierwszy raz przeszedłem na P100 z 16 Ram, duże lokacje, takie jak np. New Reno, potrafiły się wczytywać nawet kilka minut :!:  ale gra rekompensowała długi czas ładowania. No i to, o czym napisał Asmodean, liczne nawiązania do książek, filmów itp. Tym, którzy je rozpoznają sprawiają wiele radości :lol: Świetne były też dialogi i odzywki niektórych NPC, można się było naprawdę wczuć w klimat. Z błedów to najbardziej upierdliwym było znikanie samochodu/bagażnika. Poza tym nic szczególnego nie zauważyłem, no było kilka momentów, w których F2 zawsze się wieszał, ale może to była wina sprzętu :roll: Ech, szkoda, że dziś już takich gier nie robią  :? Pozdrawiam
Mitril nadchodzi

 

anything