trawa

Autor Wątek: Fallout 2  (Przeczytany 13523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wajrak

Fallout 2
« dnia: Październik 18, 2002, 07:56:45 am »
A co powiecie o Falloucie 2. Czekamy na wasze opinnie.
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline norin rad

Re: Fallout 2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2002, 10:25:37 pm »
Cytat: "Wajrak"
A co powiecie o Falloucie 2. Czekamy na wasze opinnie.

super gra zniszczona przez bugi.
uad me nutrit, me destruit.

Offline jachu_ka

Fallout 2
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2002, 08:06:57 am »
hehe najpierw przeszedlem gre normalnie a potem dla zabawy- najwieksza frajda bylo wyzynac do nogi cale miasta  :twisted:
grajac po raz drugi zabilem cos kolo tysiaca kobiet i drugie tyle dzieci :twisted:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline j3z3k

Fallout 2
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2002, 12:15:37 pm »
majstersztyk. cudo.

a teraz jest wersja polska. nareszcie!!!!
aszdaaaa k**wa, ktora w zyciu ssssspotkalem miala to samo imie: smierc.

Offline Wajrak

Fallout 2
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2002, 02:58:47 pm »
j3z3k jak masz PL to moze mi podesles ? Bo ja jush nie mam gdzie qpic a nie mam czasu sciagac. Zrobil bys obraz i wrzucil na FTP`a.
___________________________________ _

"Battle not with monsters, lest ye become a monster... and if you gaze into Abyss, the Abyss gazes into you." /Nietzche

Offline j3z3k

Fallout 2
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2002, 05:10:17 pm »
niestety nie mam :( . ale bede mial na swieta! siostra w wawie mi zalatwia :D
aszdaaaa k**wa, ktora w zyciu ssssspotkalem miala to samo imie: smierc.

Offline Iberales

Fallout 2
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2003, 10:31:52 pm »
Tez myślałem aby sobie kupic polską wersję...
Tak na zapas - bo mam trzy wersje Fallouta jeden i trzy Fallouta dwa.
Więc jak mi jedna dwóka padnie to bede miał tylko dwie zapasowe...
Ale po namyśle kupiłem drugiego Tacticsa - taniej wyszło a dodają obydwie części...

Ale chyba jednak kupię polską wersję bio jak padnie mi ta w kttórą grami pozycze jedną z zapasowych to bede miał zaledwie dwie na zapas wię cto bardzo ryzykowne...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline dune

Re: Fallout 2
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2003, 08:48:24 am »
Cytat: "Wajrak"
A co powiecie o Falloucie 2. Czekamy na wasze opinnie.

Jak rewelacyjna dla mnie jest seria Fallout niech świadczy fakt, że Fallout i Fallout 2 mam wersje angielskie pirackie ( wiem co myślicie i wstydzę się...), angielskie oryginał i polskie oryginał. Jedynie Fallout Tactics mam tylko w wersji polskiej oryginalnej. Fallout 2 jest dla mnie najlepszą częścią  serii, mimo, że Fallout jest świetny i zawsze z przyjemnością do niego powracam to jednak w dwójce jest więcej questów, no i nie ma ograniczeń czasowych. Nie jestem w stanie policzyć ile razy przeszedłem Fallout 2, ale piękne jest, że nawet grając n-ty raz można odkryć coś co przegapiło się poprzednio. Grając zawsze postacią uczciwą ( he, he ) wiele czasu zajęło mi zdobycie questu Sierra Army Depot, może dlatego, że po wykonaniu paru zadań dla rodzin w New Reno usuwałem ich z tego padołu (   :wink: ).Ponieważ z założenia nie korzystam z solucji do tej pory nie udała mi się zabawa z mózgiem w Sierra Army Depot - podejrzewam, że czas ( szybkość działania ) może mieć znaczenie. Co do bugów to nie pamiętam żadnego, który by mnie ciężko wkurzył. Może tylko fakt, że przy odrobinie szczęścia ( uniknięcie patroli Enclave )w początkowej fazie gry można wejść w posiadanie najlepszego pancerza ( Navarro), chociaż na dobrą sprawę i to można wytłumaczyć: skoro do Navarro cały czas przybywali nowi rekruci, to możliwe, że wartownicy mogli być trochę zdezorientowani kto ma prawo w danym miejscu przebywać. Nie rozpisując się więcej Fallout 2 jest świetny.

Offline Yoghurt

Fallout 2
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2003, 09:13:05 am »
Co o Falloucie 2? Cóż, wiele słów już rzekłęm, opiewając tą grę pod niebiosa, ale może dam linka do JRK's RPGs, a tm nalezy sobie znaleźć dział PC, literkę F a tam już wiecie co...... trzy recenje Fallouta, w tym jedna moja. I tylko przeczytac, bo szkoda po raz kolejny peany głosić na temat jedynego słusznego RPG na ziemi :)
obody's perfect but I'm pretty f**kin' close

Offline Grzech_U

Fallout 2
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2003, 07:28:43 pm »
Gra "debeściak".  8)
ak tu byłem to działało.....



Helo Me met the Real Me...

Offline Kabuto

Fallout 2
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2003, 03:18:53 pm »
Gra całkiem ciekawa, zwłaszcza pod względem mechaniki, jednakże jedynce nawet do pięt nie dorasta pod względem klimatu ! a tak poza tym za dużo w niej bugów.. :P
ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1614540

Offline Macias

Fallout 2
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 04, 2003, 12:35:19 am »
a w pizdu!znow nie moge przejsc F2.... :evil:  jak wczesniej,zacial mi sie f2 podczas znajdowania urzadzenia "FoF".ma byc w bazie enclavy,a nie ma.pewnie bug....
Sierra Army depot nigdy nie znalazlem,bo jakos zawsze sie w new reno nie moglem przypodobac wlasciwej rodzince :D
a w ogole jak sie konczy F2?

Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Fallout 2
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2003, 06:45:06 am »
Dwójka jest świetna.
Tylko raz udało mi się przegadać wartownika przy bramie Navarro i wejść tam (w każdej innej musiałem już korzystać z innej drogi).

Co do Skynet-u w Sierra Army Depot to trzeba mieć Science na ok 100% albo i więcej - wtedy będzie można wybrać dla niego najlepszy mózg (ah no i kupę szczęścia....)
W sumie żadne bug nie rzucił mi się jakoś w oczy (no, może problemy z patchem).

Kończy się grę na platformie wiertniczej, zamienionej na kwaterę główną Enclave. Nie podam Ci dokładnego sposobu, zżeby nie psuć Ci zabawy (chyba, ze chcesz....)

Offline Macias

Fallout 2
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2003, 11:50:31 am »
mam problem.chce wejsc do biura dowodcy navarro,zeby posprzatac,a w rzeczywistosci ukrasc czesc do statku.i udaje mi sie,tyle ze dowodca caly czas jest cw srodku.wiecie co zrobic?

Offline Bloodgod

Fallout 2
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2003, 10:13:28 pm »
albo usiłujesz kraść, albo przechodzisz tą gre po ludzku - tzn ja nawaro przechodze masa\krując je..... jak i wszystko co mi stanie na drodze
ow quickly pass the days long is the night
Lying in bed awake bathed in starlight
Better to live as king of beasts
Than as a lamb scared and weak
->"World coming down" TON