Autor Wątek: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach  (Przeczytany 217059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2004, 10:05:49 pm »
Cytat: "pookie"
Aha i jeszcze w MM wypatrzyłem bardzo fajny pack - Oscary 2003 z Pianistą, Fridą, Godzinami i Chicago. Cztery filmy w cenie 140 zł -  wychodzi po 35 za jeden.


Faktycznie - taniocha. Mam tylko jedno pytanie - jakie, to sa wydania? Jesli jednoplytowe, to... To nie dla mnie jest...  Naleze raczej do koneserow i wolalbym wydania zaopatrzone w bonusy.

Przypomne, ze FRIDA, CHICAGO i PIANISTA wyszly w dwuplytowych wydaniach (z GODZINAMI nie pamietam jak bylo - wybaczcie).

Jesli komus nie zalezy na dodatkach - niech smialo kupuje! Warto miec te filmy!!!

Ps: Pianista pelnowartosciowy za 35 zeta, gdy w Gali byl za 10? Ladnie, ladnie...
Ps2: Recenzje wszystkich trzech, procz GODZIN w naszym dziale DVD - www.dvd.gildia.pl;).
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline pookie

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2004, 11:12:42 pm »
Packa nie zakupiłem, ale wygląda następująco - to po prostu papierowe opakowanie, w którym znajdują się (w oddzielnych pudełkach - np Chicago w "tekturce") cztery filmy. Wątpię, by były to wydania jednopłytowe, ale nie zaszkodzi spytać obsługi. Planuję pojechać do MM na początku przyszłego tygodnia, to wybadam co i jak. Aha, czy ktoś posiada dwupłytowe wydanie Gladiatora? Jestem ciekaw bonusowej płyty. I jeszcze jedno, świeżo po premierze w MM można było kupić dwupłytowego Matrixa: Reaktywacje za 55 zł. Ja kupiłem :)
 for Pookie

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 02, 2004, 11:23:53 pm »
Cytat: "pookie"
Aha, czy ktoś posiada dwupłytowe wydanie Gladiatora?


Ja posiadam...

Cytat: "pookie"
I jeszcze jedno, świeżo po premierze w MM można było kupić dwupłytowego Matrixa: Reaktywacje za 55 zł. Ja kupiłem :)


I bardzo dobrze. Ja nie kupie, bowiem film mi sie nie podobal;(
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline zorro

Wyprzedaż w MM
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 05, 2004, 10:38:26 am »
Zapraszam do Łodzi na gorącą noc. Wielki plakat na Galerii zapowiada megawyprzedaż w MM od północy z 8go na 9go b.m. Nie mam pojęcia co konkretnie to może być, ale niewykluczone, że i filmy.

Pozdro
Zorro

Offline ciuk

Re: Wyprzedaż w MM
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 09, 2004, 08:06:08 am »
Cytat: "zorro"
Zapraszam do Łodzi na gorącą noc. Wielki plakat na Galerii zapowiada megawyprzedaż w MM od północy z 8go na 9go b.m. Nie mam pojęcia co konkretnie to może być, ale niewykluczone, że i filmy.

Pozdro
Zorro


a propos,
właśnie mówią w radiu o tym,że akcja ta w Łodzi przekroczyła
oczekiwania organizatorów(MM),
efekt - kilkanaście osób z połamanymi żebrami i innymi częściami ciała,
jednym słowem bitwa ;))
 
wiemy też napewno,że akcja dotyczy wszystkich MM,
jeśli chodzi o filmy,to za jedyne! 7,99 PLN mamy ofertę z gatunku "lużniejszych" - "Mortal Kombat II","Na granicy ryzyka"z Charlie Sheen'em i N.Kinski,"Potwór"z Roberto Benigni'm i "Belfer"z Tom'em Berengerem

powodzenia - nie dajcie się połamać ;)
..de gustibus non est disputandum...

Offline zorro

akcja MM
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 09, 2004, 08:54:35 am »
Witam,
Fakt, akcja była mocna. Osobiście sie nie wybrałem - nie lubię mrozu :), ale był jeden z moich odważnych kolegów. Ludzi ponoć mrowie przeokropne. Wtargnięcie do sklepu a i to co było wcześniej przewyższało ponoć najlepsze gierkowskie czasy (dla pamiętających :)). Doszło do tratowania gawiedzi i zniszczeń w sąsiednich sklepach (łódzki MM jest na 2gim piętrze !!), ale rozkradań nie było, ludzie zachowali się w miarę porządnie. Kolega nie znalazł na półkach prawie nic z oferty (prawda, że nie był pierwszy, ale podejrzewa, że tych najatrakcyjniejszych towarów nie było zbyt wiele). Coś tam znalazł, ale odłożył zniechęcony gigantycznymi kolejkami do kas.
Ja osobiście wybrałem się wczesnym rankiem i nie było tak źle. Ruch jak w sobotę, tylko kolejki troche większe. Z oferty - o ile się mogłem zorientować - został raczej sprzęt komputerowy. No i rzecz dla nas podstawowa - z płyt były jeszcze Leon (to zapewne skutek akcji Vivy), Mr Brown i Niedźwiedzica. Ceny - jak w ofercie - czyli po 5 zł. Stałem do kasy ok. 15 min.
Na koniec mała refleksja - chyba nie była to specjalnie przemyślana akcja.

Pozdro

PS. Teoretycznie jeszcze trwa - do 11go.

Offline adiego

Re: akcja MM
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 09, 2004, 12:01:57 pm »
Cytat: "zorro"
Na koniec mała refleksja - chyba nie była to specjalnie przemyślana akcja.


Coz, tak jest co jakis czas. W te wakacje (tak jakos pod sam koniec) rowniez byla podobna akcja - rownie nie przemyslana... Musimy sie przyzwyczaic.

Swoja droga ludzie, ktorzy ida wtedy do MM i doslownie bija sie o sprzet - jacys porabancy;( Co raz bardziej wplywa na nas Zachod;(
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline ciuk

Re: akcja MM
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 09, 2004, 01:20:38 pm »
Cytat: "adiego"
Swoja droga ludzie, ktorzy ida wtedy do MM i doslownie bija sie o sprzet - jacys porabancy;( Co raz bardziej wplywa na nas Zachod;(


trudno obwiniać ludzi za to,że chcą coś kupić po naprawdę okazyjnych cenach,
cały problemn to organizacja do d...,tym bardziej,kiedy taką akcję
robi się po raz kolejny,czas by wreszcie wyciągnąć wnioski,
tylko jak tu zapanować nad tłumem wygłodniałych??
może nie robić takogromnej kampanii reklamowej,wtedy ludzie i tak przyjdą,tyle,że nie wszyscy na raz,
takie wieści szybko się rozchodzą,z tym,że najpierw przyjdą jedni,kupią,
potem szepną innym itd.,towar tak,czy owak zejdzie,choć odrobinę wilniej :)
..de gustibus non est disputandum...

Offline apaczu

Raport Mniejszości w cenie dla większości...
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 11, 2004, 10:08:19 pm »
Dziś we Wrocławskim MM był po 19:90 Raport Mniejszości (2xDVD - bardzo dobre wydanie). W ciągu 20 minut zeszła spora kupka tego tytułu. Dla mnie to dotychczas jedna z najlepszych ofert. Może dlatego, że film kupiłem jak się tylko pojawił za 85 zł... Taki life;) Troszkę filmów jeszcze przecenionych bylo. Atak klonów coś poniżej 70 (chyba 65?, ale to też już mam...). No i troszkę innych produkcji taniej. Ja sobie kupiłem Hydrozagadkę za 19:90 i Burzliwy Poniedziałek za 9:90. Tyle.

Offline ciuk

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 13, 2004, 09:47:24 am »
---------------------------------------------------------------------------------
"Faktycznie - taniocha. Mam tylko jedno pytanie - jakie, to sa wydania? Jesli jednoplytowe, to... To nie dla mnie jest...  Naleze raczej do        koneserow i wolalbym wydania zaopatrzone w bonusy"                      
---------------------------------------------------------------------------------
to cytat z adiego,ale nie wyszło mi z okienkiem jak wykasowałem część posta ;)



może nie najlepiej u mnie z refleksem...ale lepiej póżno niż wcale ;)
jeśli jeszcze nie wiecie,to powiem,że wszystkie filmy w tym 4-ro paku
to wydania dwupłytowe,o czym mówi też stosowna informacja na box'ie,
także gratka to nie lada :)
..de gustibus non est disputandum...

Offline zorro

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 26, 2004, 08:58:40 am »
MM lekko odżywa po poprzedniej akcji. Leży trochę przecenionych płyt, chyba nawet trochę lepszych niż poprzedni rzut. Ja nabyłem "Misję" (nareszcie dość złorzeczenia po nosem na cynicznych allegrowiczów z Dolnego Śląska) i "Mansfield Park" (tak, jak każdy rodowity Anglik :)  jestem wielbicielem talentu Jane Austen). Było jeszcze kilka, m.in. "15 minut". Ceny ok. 20 zet. Wydania raczej nienadzwyczajne, jednopłytowe.

Offline Oski86

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 26, 2004, 09:32:35 am »
Ja tam mam same filmy z gazetki  :bored:
Wiem , że czasem to gorsza jakość, są okrojone bo nie ma dodatków i wogule są BE, ale nie mam czasu i ochoty na szukanie okazji po prostu schodze do pani Jadzi do kiosku i kupuje jakieś babskie pisemko z DVD  :roll:
e are all gonna die anyway...

Offline Lord_Ace

Monolith
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 26, 2004, 09:40:59 am »
Witam.Co do interesujących cen.Monolith robi sporą obniżke swoich filmów.Na razie spotkałem sie z dwiema cenami 19,90 i 29,90.Niestety nie pamietam wszystkich tytułów."Moje Wielkie Greckie Wesele" - 19,90."Ballistic","Tańczący z wilkami","Piąty element","Skazani na Shawshank" - 29,90.Nie wiem ilu płytowe są to wydania (przy tej cenie nie spodziewam sie 2-plytowych) ale na wiekszosci z nich jest nalepeczka "DTS".Sądze więc że warto.Chociaż na stronie Monolith-u nie ma zadnych informacji o tym to z pewnych źródeł wiem że nie jest to chwilowa promocja.
Wszystko co nie zabija czyni mnie silniejszym"

Offline ciuk

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 27, 2004, 09:36:39 am »
c.d. Monolith'u
widziałem wczoraj także "Leona" za 19 PLN w DTS,
ale można się naciąć,bo obok na półce leżały też "Leony",tyle że
ze starej dostawy i w odrobinę wyższej cenie 54 PLN ;))
life is brutal and full of zasadzkas...
..de gustibus non est disputandum...

Offline ciuk

Re: Monolith
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 28, 2004, 08:16:49 am »
Cytat: "Lord_Ace"
Witam.Co do interesujących cen.Monolith robi sporą obniżke swoich filmów.Na razie spotkałem sie z dwiema cenami 19,90 i 29,90.Niestety nie pamietam wszystkich tytułów."Moje Wielkie Greckie Wesele" - 19,90."Ballistic","Tańczący z wilkami","Piąty element","Skazani na Shawshank" - 29,90.Nie wiem ilu płytowe są to wydania (przy tej cenie nie spodziewam sie 2-plytowych) ale na wiekszosci z nich jest nalepeczka "DTS".Sądze więc że warto.Chociaż na stronie Monolith-u nie ma zadnych informacji o tym to z pewnych źródeł wiem że nie jest to chwilowa promocja.



pojawiła się oficjalna informacja na stronie Monolith'u
dla zainteresowanych podaję adres,
jest w czym wybierać :)

http://www.monolith.com.pl/cennik.asp
..de gustibus non est disputandum...

 

anything