trawa

Autor Wątek: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach  (Przeczytany 217036 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dune

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2003, 02:11:44 pm »
Cytat: "Nyala"
Na bezrybiu i rak ryba?  ;)

Teraz jednak wiem, że trzeba wybrać się do Media Markt!  :D

Co do Media-Markt to radzę się zastanowić - sam kiedyś robiłem zakupy (DVD) w MM, do czasu aż stwierdziłem, że taniej kupię filmy w sklepie internetowym ( nawet wliczając koszta przesyłki - ok. 10 zł.). W MM mają taniej tylko te tytuły, których cenę obniży dystrybutor ( jest coś takiego, co nazywa się DVDMania), w sklepie internetowym obniżają też tytuły, które "zalegają" półki; tak więc doradzam ostrożność.

Offline Nyala

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2003, 04:14:30 pm »
Dzięki  :)  Zresztą nie jest tak, że cierpię na nadmiar kasy, więc raczej w manię kupowania nie wpadnę. Ale warto wiedzieć jak sprawy wyglądają w MM. Dawno tam nie byłam. A jak coś upatrzę, to się zorientuję w cenach. To czego szukam i tak nie schodzi poniązej 80 zeta  :cry:
ien, vien, chez moi
Voyageur...

Offline ciuk

MediaMarkt
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2003, 11:03:09 am »
właśnie oglądam reklamówkę MM,od 12.12 za jedyne 9,9 PLN
możemy dostać m.in "Ukryte pragnienia"Bertolucciego(!!),Bunea Vista Social Club,"Celebrity"W.Allena,"Czarny kot,biały kot"Kusturicy,"eXistenZ"Cronnenberga,"Płytki grób",
..de gustibus non est disputandum...

Offline dune

Re: MediaMarkt
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 11, 2003, 11:57:12 am »
Czyli kino ambitne i... ciężkostrawne. Nic dziwnego, że objęła go obniżka cen - w "sPOLSATyzowanej" Polsce takie kino ma niewiwlu zwolenników...

Offline ciuk

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 11, 2003, 12:03:50 pm »
to fakt,ale to tym lepiej :)
nie trzeba się spieszyć i gonić,żeby przypadkiem dziki tłum nie rozdrapał
tego jak cieplutkie bułeczki :)
..de gustibus non est disputandum...

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 12, 2003, 01:10:29 pm »
Cytat: "Khorne"
jeszcze troche i będą premiery na płytkach w gazecie(czasopismie) :D


Patrz: "Francuski pocalunek" w poradniku domowym...;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 12, 2003, 01:13:29 pm »
Cytat: "dune"
Co do Media-Markt to radzę się zastanowić - sam kiedyś robiłem zakupy (DVD) w MM, do czasu aż stwierdziłem, że taniej kupię filmy w sklepie internetowym ( nawet wliczając koszta przesyłki - ok. 10 zł.).


Nie zgodze sie. Wiekszosc filmow jest tansza o 10, a nawet 20 zlotych. Jako przyklad podam "Queen Greatest Hits 2". W MM za 79 zl, w sklepie internetowym (isdvd.pl) 89 zl. A doliczyc trza jeszcze koszt wysylki rzedu 10-15 zlotych!

Zreszta w Media Markt jest ogromny wybor plytek...
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline apaczu

:)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 14, 2003, 08:20:13 pm »
Właśnie kupiłem film "Sexy Beast" w Media Markt po 9.90! Film ma pełno dodatków... dobry obraz i wybór dźwięku po polsku. Zobaczcie sobie opis tego filmu w najnowszej telewizyjnej Wyborczej! To jest nowość na rynku DVD! Idę oglądać... takie filmy chyba lubię!

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 14, 2003, 08:34:43 pm »
No prosze... Takie perelki... Za taka cene... Tylko kochac zycie;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Kormak

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 14, 2003, 09:59:31 pm »
Cytat: "apaczu"
Właśnie kupiłem film "Sexy Beast" w Media Markt po 9.90! Film ma pełno dodatków...

ty szczęściarzu! :(
za taką cenę kupiłbym nawet gdyby nie było dodatków. to jest fantastyczny film!

Offline zorro

nowe MM 19.12
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2003, 11:30:27 am »
Nowa oferta MM Łódź od 19.12 :

Filmy dvd, cena 19,99 : 15 Minut, 13 Dni, Magnolia, Oszukać przeznaczenie, Następny piątek
Koncerty dvd, cena 69,99 : Depeche, U2, Genesis, Diana Kral, Queen, Robbie Williams.

Te ostatnie już nie są takie supertanie, ale zawsze trochę tańsze niż normalnie.
Myślę, że w innych MM jest podobnie.

Pozdrawiam świątecznie
Zorro

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 01, 2004, 10:35:48 pm »
Ja ostatnio w Carefourze na Wilenskim kupilem SFORE: Bez litosci (film) za niecale 25 zeta. To bardzo tanio, biorac pod uwage, ze w sklepie isdvd.pl kosztuje znaaacznie wiecej;-)
I wcale nie grzebalem w koszu, jak to zwykle bywa. Na polce byl...
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2004, 10:39:39 pm »
Dzisiaj w "moje raczki" wpadl bardzo ciekawy artykul, traktujacy o gazetowych wydaniach filmow DVD. Do przeczytania na stronie: http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,1845347.html.

Posta umieszczam tutaj, bo w "Plyty DVD w czasopismach" informujemy tylko o nowosciach.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline pookie

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 02, 2004, 09:40:36 pm »
Może wyważam otwarte drzwi, ale gorąco zachęcam do poszukiwania tanich filmów Monolithu w Media Markt. W cenie 15 zł można kupić dodawane do gazet "Przepowiednię" i "Czego pragnę kobiety", ale za to z dodatkami i DTS-em! A za 35 rewelacyjna komedia "Moje Wielkie Greckie Wesele" - polecam, bo to kupa śmiechu i (co chyba w Monolithcie jest miłym zwyczajem) płyta zawiera sporo dodatków oraz DTS.
 for Pookie

Offline pookie

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2004, 09:43:36 pm »
Aha i jeszcze w MM wypatrzyłem bardzo fajny pack - Oscary 2003 z Pianistą, Fridą, Godzinami i Chicago. Cztery filmy w cenie 140 zł -  wychodzi po 35 za jeden.
 for Pookie

 

anything