trawa

Autor Wątek: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach  (Przeczytany 217044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline apaczu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« dnia: Listopad 13, 2003, 08:23:37 am »
Polecam wszystkim rozejrzeć się po sklepach różnych z DVD... Ostatnio coraz częściej można kupić pełnowartościowe wydania filmów, które już ukazały się w gazetach. Ceny w stosunku do gazetowych są nieznacznie wyższe, ale produkt dużo bardziej atrakcyjny. Trzeba tylko trafić... Tak we wrocławskim Media Markcie "Inni" byli po około 14 złotych... Krew mnie zalała, bo mam ubogą wersję tego z gazetki, a kasy na to samo drugi raz już szkoda :wall: . W Beverly Hills Video też ciekawe oferty po niecałe 20 złociszy za film (niekoniecznie taki, który w gazecie już był).

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2003, 02:12:19 pm »
Wogole warto sie rozgladac po hipermarketach. Czesta sa przeceny tytulow, ktore ukazaly sie np. 3 lata temu na DVD i cena takiej plytki wynosi czesto nie wiecej niz 20 zlociszy.

Faktycznie, czesto sa tez przecenione te tytuly, ktore juz byly w gazetach... .

Ja w takim razie proponuje tutaj przedstawiac najciekawsze Waszym zdaniem oferty ze sklepow: przeceny i takie tam;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Voytek

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2003, 01:29:18 pm »
ale jak?za 20zl normalnie orginal wydany nie w "tekturce"?
ex, Drugs & CS!

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2003, 01:32:41 pm »
Tak, normalne plytki w plastykowym boxie.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Vanin

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2003, 01:49:17 pm »
Kurcze, dwa dni temu zamawiałem książki w Merlinie i ponieważ przekroczyłem łączną wartość zamówienia na 50 zł, proponowano mi nabycie jakiś płytek w cenie bodajże 19,90. Tyle że nie pamiętam jakie to były filmu.

Offline dawidos

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 23, 2003, 01:00:33 pm »
Ostatnio w Gali był chyba film "Inni" z Nicol Kidman.
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline Abignale

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 23, 2003, 05:50:19 pm »
Oglądałam Innych z Gali i jestem bardzo zadowolona (nie mówiąc juz o tym, że film się bardzo podobał. a następnego dnia rano była taka gęsta mgła...). W czym "normalne" DVD są lepsze od tych z gazet. Jak dla mnie nie potrzeba dźwięku na miarę kina, a obraz jest OK. What's the problem? What's the matter?
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline Kormak

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 23, 2003, 07:53:56 pm »
Odpowiedz jest prosta: DODATKI, DODATKI! :D

Offline Abignale

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2003, 06:02:43 am »
Bez dodatków da się zyć wszak...
(Chyba, że o czyms nie wiem...?)
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline apaczu

DVD jest o.k.
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 26, 2003, 06:00:19 am »
W czym lepsze DVD sklepowe od gazetowych... czasem w niczym, czasem w wielu względach. W gazetowych przed filmem są często reklamy straszliwie wnerwiające, których się pominąć nie da. Poza tym te dodatki to bardzo wiele... wybory wersji językowych...

Offline apaczu

DVD rulez
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 26, 2003, 06:05:02 am »
Już staram się omijać gazetowe wydania... naprawdę ceny w sklepach ostatnio zachwycają. W carrefourze we Wrocławiu pełno filmów z wytwórni Monolith po 19 zł. NA DVD! W pudełku z dodatkami! W nowym Media Markt np. HANNIBAL 2xDVD po niecałe 20 zł. Plus wiele innych filmów... Część tych z Monolitch po niecałe 10 zł!!! np. Inni, Trzynasty Wojownik... Jest wybór! Porównując, że mam za jakąś gazetę beznadziejną płacić tę samą cenę i dostać produkt niepełny, to ja wolę wersje sklepowe.

Offline Khorne

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 26, 2003, 02:25:22 pm »
hehehehehe skonczyły się czasy piratow i coraz wiecej fajnych filmów pojawia się w czasopismach
jeszcze troche i będą premiery na płytkach w gazecie(czasopismie) :D
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline apaczu

Hannibal
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 02, 2003, 08:31:24 am »
Kupiłem wreszcie film "Hannibal" w Media Markt po 19.90. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobre wydanie na dwóch DVD! Kosztuje to tyle co dwa numery Gali, a sprawia 10 razy więcej radości. Dodatków od groma... super menu! DTS jest oki! Skusiłem się też na "Trzynastego wojownika" za 9.90:)  Tutaj ubogie wydanie, ale i tak się cieszę. Tak oto z pasjonata gazetowych filmów, staję się realistą... to nie ten klimat panowie i panie. Choć cena nadal jest tu atutem gazet...

Offline dune

Re: Hannibal
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2003, 11:22:09 am »
Cytat: "apaczu"
Skusiłem się też na "Trzynastego wojownika" za 9.90:)  Tutaj ubogie wydanie, ale i tak się cieszę..

Podejrzewam, że Twój "13 wojownik" za 9,90 nie różni się niczym od mojego (za 40 zł. - była obniżka) -  w moim nie ma żadnych dodatków, jest tylko ang. ścieżka dźwiękowa i polskie napisy; żadnych innych bajerów. Na pudełku jest logo Polsatu ( synonim kaszany ) i to chyba wyjaśnia ubogie wydanie filmu...
Co do wydań gazetowych DVD udało mi się ostatnie kupić film, na który polowałem baaardzo długo a mianowicie "Saturn 3" ( Kino Domowe - 26,50 zł. ) - film może nie jest hitem ale zawsze jakieś sf...

Offline Nyala

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2003, 11:34:10 am »
Na bezrybiu i rak ryba?  ;)

W warszawskim Traffic Club przy zakupie powyżej 50 zeta można wyrobić sobie kartę klubową z 5% zniżki. Kupowałam akurat prezenty gwiazdkowe. Pierwszych 5000 klubowiczów dostaje film na DVD za darmo. Z fantastyki to tam niewiele było - tylko 5 tytułów do wyboru, i to chyba wszystkie z wydań gazetowych. Ale w ten sposób za darmo zagarnęłam sobie "Cube"  :)

Swoją drogą - oszałamiająca ilość dodatków nie ma dla mnie znaczenia. Teraz jednak wiem, że trzeba wybrać się do Media Markt!  :D
ien, vien, chez moi
Voyageur...

 

anything