Autor Wątek: Czy jesteś gotów na Hybrida :)  (Przeczytany 10585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fenris

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 14, 2004, 06:04:44 pm »
Cytat: "Mythos"
Ponieważ mamy już Hybrida w Polsce to możemy zrobić pokazówkę. Może w takim razie umowmy sie na jakies popoludnie w Paradoxie (albo ktoras z kolejnych Niedziel) a ja przytaszcze pudlo i zagramy? Tu prosba do Fenrisa - nie wiem czy skleiles juz Alchemików, bo ja sie wziołem za Gryfy, Alchemicy z mojego pudła Hybryda, są na razie u Kasi i czekają na malowanie.



Hehehe spoks moge nawet cyklicznie pomóc Ci je urządzać. Tylko że najblizszy wolny termin to praktycznie każdy dzień po 27. :) a Alchemików chcac nie chcąc skleic musiałem bo coś na Inkwizycje nowego musze wystawić :) ( ale cicho sza o tym bo to ma być tajemnica :) ).Za malowanie również się zabieram zaraz po w/w terminie :) . Licze że przez ferie ( 2.5 tygodnia :) :P ) wyrobie się z pomalowaniem przynajmniej części z grywalnej gromady mojej armi :) . Mam nadzieje że pomoze (doradzi) mi w tym torszke Przemal albo Folko (skoro już tyle wspólnych tematów mamy :) ).
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Szczur

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 14, 2004, 07:20:30 pm »
Cytat: "Fenris"

 a Alchemików chcac nie chcąc skleic musiałem bo coś na Inkwizycje nowego musze wystawić :) ( ale cicho sza o tym bo to ma być tajemnica :) )


No Fenris, nie psuj innym "niespodzianki" ;)
- Stary, co oni robią?
 - Chyba rzucają się gumowym kurczakiem.
 - O kur**..."
dwóch zszokowanych dresów, R-Kon 2004

Offline Xeratus_pl

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 11, 2004, 05:59:34 pm »
Odkurzę trochę temat :)

Czy już ktoś grał? Jakie wrażenia? Czy ktoś ma już Nemezis?
xeratus+

Offline Kmicic

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 11, 2004, 06:05:34 pm »
No zajefajne! Jakby to po polsku wyszło i w dość przystępnej cenie to kupuję to :)
ORONA 1973 KIELCE

Offline Xeratus_pl

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 11, 2004, 06:14:50 pm »
Cytat: "Kmicic"
No zajefajne! Jakby to po polsku wyszło i w dość przystępnej cenie to kupuję to :)



Przeglądając temat napotkałem na:

Cytat: "Mythos"
.....Być może spore jej fragmenty opublikujemy na sieci po polsku, jak tylko przyjdzie nam zgoda Francuzów na to.



Czy jest na to szansa?
xeratus+

Offline Fenris

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 11, 2004, 06:30:16 pm »
Jak na razie to nie spodziwałbym sie za szybko tłumaczenia Hybrydy ;)
A co do nemezis zawiera ona 3 modele które zapewne już wiecie jak wyglądają ;) , kilka nowych podług do gry, pare kart  do hybrydy, oraz ksiązeczkę ze scenariuszami oraz uwaga uwaga kolejna porcją flufu Lożo-Inkwizycyjno-Alchemickiego. Jak ktos będzie miał chwilę czasu na przeliterkowanie tego to z pewnościa znajdzie sie on na forum ;) .
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 11, 2004, 06:58:22 pm »
Cytat: "Xeratus_pl"
Odkurzę trochę temat :)

Czy już ktoś grał? Jakie wrażenia? Czy ktoś ma już Nemezis?


Jak narazie to widuje tylko ludzi, którzy kupują boxy do Hybrydy aby mieć modele do Konfry :/

Offline Misiołak

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 11, 2004, 09:48:36 pm »
Nawet zagrałem kilka razy, wszystko niby cacy, ale nie trafił do mnie podział na rodzaje akcji - jak chcesz zaatakować to się nie bronisz, a trafić trudno nie jest. Nie opłaca też się specjalnie dobijać rannch modeli - są mało skuteczne, a po co dawać karty przeciwnikowi :wall: . Do drobnych mankamentów zaliczyłbym też tabele jednostek po których ślizgają się rzetony :|  i alchemicką mutację dającą niewrażliwość na ciosy :twisted: . Gra jest za to ładnie wydana i sporo w niej fajnych urywków fluffu. Ciekawa odmiana, ale zdecydowanie wolę Konfę :)

ps. Jakby ktoś miał ochotę wypróbować to zawsze się można umówić...
Nigdy nie rób dziś tego, co możesz zrobić pojutrze. Będziesz miał 2 dni wolnego."

Offline Ryogaty

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 11, 2004, 09:54:36 pm »
Bardziej niż zagrać wolałbym dorwać fluff z tego :P (nie mówiąc już o modelach)
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

Offline Mythos

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 12, 2004, 07:57:45 pm »
A ja już odpakowałem Nemezisa i nie mogę się nim nacieszyć :) modele gryfów są superanckie. Szkoda tylko ze miner nie ma kapelusz tak jak na rysunku z karty referencyjnej:)
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Ryogaty

Czy jesteś gotów na Hybrida :)
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 12, 2004, 08:01:00 pm »
Cytat: "Mythos"
Szkoda tylko ze miner nie ma kapelusz tak jak na rysunku z karty referencyjnej:)

zawsze możesz mi go oddać...  :roll:
amten frajer z drugiej strony to odwieczny wróg,
Rozkaz pada, rzucasz granat, on już jest bez nóg.
Miał 20 lat jak ty i chciał rzucić też.
Ty dostaniesz wielki order, z niego tryska krew.

 

anything