trawa

Autor Wątek: Clone Wars - lipa? :(  (Przeczytany 11468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tosiek

Clone Wars - lipa? :(
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 10, 2005, 06:59:18 pm »
Hmmm... :roll:
Właśnie obejrzałem wszystkie odcinki po dwa razy (20-25 w necie, 1-19 na kompie) i muszę wysunąć wniosek że jest to [bardzo] niedopracowana kreskówk, a trochę szkoda bo ma ona całkiem duży potencjał i duże pole manewru. :roll:

Najbardziej chyba podobały mi się odcinki od 20 w górę: były one żwawe, nie rozwlekłe, długie (chyba ok. 10-15 min.). No i było kilka superowskich scen jak np. kiedy Rada Jedi mianował Anakina na Jedi - Klimat.
- Chociaż zawiodłem się Greviousem: kiepsko narysowany (co świadzcy o tym że Gendy ma nierówną kreskę - niestety), jak by dziecko go rysowało. Ciągle tylko ścigał Palpatina  :?  i ganiał to tu to tam...

Natomiast te wcześniejsze odcinki takie sobie są (wqrwia mnie to że są krótkie bo 3.30 min z czego 15 sek to napisy wejściowe).
Niektóre prezentowały się znakomicie jak np. "samotny" oddział Trooperów, walka mrs. Sith z Anakinem (aż 7.30 min).
Ale kilka poprostu na poziomie  przedszkolaków, niechce mi się wymieniać które  :x

Offline Rybb

Clone Wars - lipa? :(
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 24, 2005, 12:09:44 pm »
A mnie się podobało... ludzie z cartoon network długo pracowali zeby wypracować własna stylistykę i fajnie że pojechali z tematem starwars. Animowany Yoda i masta Windu są super. Odcinków 21-25 nie widziałem...może podacie jakiegoś linka?chyba ze spróbuje w google:)pozdrawiam

Offline Tosiek

Clone Wars - lipa? :(
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2005, 01:21:39 pm »

Offline Rybb

Clone Wars - lipa? :(
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2005, 01:57:52 pm »
Dzięki ....zaraz lecę oglądać:)

Offline demo

sklonowane wojenki:)
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 21, 2007, 08:38:22 pm »
Witam wszystkich. jesli chodzi o kreskówkę to dopiero odcinki trzeciego sezonu sa powyuzej 10 minut (widziałem 5). w drugim sezonie (odcinki od 10 do 20) nie ma skrótu poprzedniego odcinka. ale 1 sezon to grzybnia z ch..nią :(

Offline Ribald

Clone Wars - lipa? :(
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 10, 2007, 07:37:43 pm »
Cytuj
Randy Stradley, redaktor w wydawnictwie Dark Horse, na swoim blogu wypowiedział się na temat serialu animowanego Wojny Klonów, który jest szykowany przez studio Lucas Animation. Okazuje się, że w zeszłym roku, Stradley miał możliwość napisać scenariusz jednego z odcinków. Jak sam dodaje, to ciekawe doświadczenie i lepiej płatne niż praca nad komiksami. Wpierw napisał streszczenie, potem je poprawił po uwzględnieniu uwag od producenta, reżysera oraz scenarzysty serii, a gdy zostało zaakceptowane napisał scenariusz. Potem, jak dodaje po raz kolejny dostał uwagi, więc musiał przepisać wszystko jeszcze raz. Na tym jego udział w przedsięwzięciu się zakończył, ale wie, że scenariusz został jeszcze parę razy przepisany, i dodaje, że wie o co najmniej jednej scenie, która pozostała bez większych zmian.

Może jedynie cieszyć fakt, że pisanie scenariuszy powierza się ludziom znającym się na Expanded Universe.


Bastion
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Clone Wars - lipa? :(
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 10, 2007, 07:38:46 pm »
Następny strzęp:

Cytuj

George Lucas podczas wywiadu przeprowadzonego przez Rogera Friedmana wspomniał o telewizyjnych planach związanych z "Gwiezdnymi Wojnami". Mówił o mającym powstać serialu o Wojnach Klonów, ale wspomniał również o produkcjach z aktorami. W liczbie mnogiej! Według autora tekstu na FOXNews Lucas mówił o dwóch filmach telewizyjnych. Jednak jak słusznie zauważył jeden z fanów na łamach TheForce.Net jest bardziej prawdopodobne, że chodziło o dwa seriale.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam