trawa

Autor Wątek: Komiksowa TOP Lista za październik  (Przeczytany 16179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 13, 2003, 02:01:59 pm »
Cytat: "MaxNecro"
Cytat: "Kurczaczek"
Po co glosowac jak sie wszystkiego nie przeczytalo, skoro jeszcze mnostwo czasu przed nami, do konca tej ankiety?
Bo i tak nikt nie przeczyta WSZYSTKIEGO co wyszło.


JA przeczytam wszystko, co nie jest z zalozenia durnym g*
...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 13, 2003, 02:18:29 pm »
EE tam, przeczytasz Piotrusia Pana?  :P
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 13, 2003, 05:35:29 pm »
No dobra- Piotrusia nie, ale to dlatego, ze  wogole nie czytam tej serii na biezaco- nie interesuje mnie na tyle, wiec i tak nie weszlaby do mojego top5.

Chodzi mi o to, ze jak ktos pisze np. nie czytalem Bilala, ale wiem, ze pewnie by wszedl do top5, ale i tak glosuje, to jest to bez sensu, zwlaszcza, ze ankieta nie znika dzisiaj i jeszcze jest mnostwo czasu na glosowanie
...

Offline graves

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 13, 2003, 08:29:58 pm »
Cytat: "Kurczaczek"

Chodzi mi o to, ze jak ktos pisze np. nie czytalem Bilala, ale wiem, ze pewnie by wszedl do top5, ale i tak glosuje, to jest to bez sensu, zwlaszcza, ze ankieta nie znika dzisiaj i jeszcze jest mnostwo czasu na glosowanie

Zgadzam się, ja głosuję pod koniec miesiąca -lub jak wiem, że mam już swoje 5 (ewentualnie 3 typy) w danym miesiącu. Mimo, że przeczytałem już większość ze stosiku przywiezionego z MFK -nie zagłosuję, dopóki nie przeczytam całości, bo anuż coś się jeszcze zmieni  ;)  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 13, 2003, 09:31:26 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Kurczaczek"

Chodzi mi o to, ze jak ktos pisze np. nie czytalem Bilala, ale wiem, ze pewnie by wszedl do top5, ale i tak glosuje, to jest to bez sensu, zwlaszcza, ze ankieta nie znika dzisiaj i jeszcze jest mnostwo czasu na glosowanie

Zgadzam się, ja głosuję pod koniec miesiąca -lub jak wiem, że mam już swoje 5 (ewentualnie 3 typy) w danym miesiącu. Mimo, że przeczytałem już większość ze stosiku przywiezionego z MFK -nie zagłosuję, dopóki nie przeczytam całości, bo anuż coś się jeszcze zmieni  ;)  :lol:


No wlasnie mi zostal juz tylko Kasprzaki i watpie, zeby wybily cos z listy mojej, ale nie glosuje, bo a moze...
...

Offline perro

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 14, 2003, 05:13:57 pm »
Cytat: "Kurczaczek"

Chodzi mi o to, ze jak ktos pisze np. nie czytalem Bilala, ale wiem, ze pewnie by wszedl do top5, ale i tak glosuje, to jest to bez sensu, zwlaszcza, ze ankieta nie znika dzisiaj i jeszcze jest mnostwo czasu na glosowanie


Masz kogoś konkretnego na myśli? :x
NSICHTBAR

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 14, 2003, 06:17:58 pm »
Nawet nie konkretnie, ale ludzie czesto glosuja okolo 15, mimo, ze maja jeszce pol miesiaca na czytanie, to wola juz , juz zaglosowac, jakby miala ta ankieta uciec- nie wiem czemu?
...

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 17, 2003, 03:47:46 pm »
1. 32 grudnia
2. Sandman
3. 100 naboi
4. VfV
5. Podróżnicy
...

Offline wilk

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 17, 2003, 06:20:30 pm »
Do przeczytania zostala mi jeszcze tylko "Plastelina" ale znam ja na tyle dobrze ze nie powinna niczego zmienic.

1. 32 grudnia
2. V jak Vendetta
3. Straznicy
4. Szminka
5. Piotrus Pan

Pierwsze dwa komiksy sa poza konkurencja. Najwieksze trudnosci mialem z wytypowaniem pozostalych miejsc. Kazdy komiks inny ale kazdy poziomem zblizony. Niestety zabraklo miejsca dla Sandmana, Trusta i Blacksada, ktore ogolnie poziomem nie ustepuja komiksom z miejsc 3 - 5

Offline graves

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 17, 2003, 06:49:32 pm »
Raczej (napewno) już przeczytałem to co może wpłynąć na decyzję, a więc do dzieła:
1. Strażnicy tom 2
2. 32 grudnia
3. V jak vendetta
4. Usagi Yojimbo księga 1: "Ronin"
5. Top 10 tom 1

To niesamowity miesiąc był. Tyle "number one " nie zmieściło się nawet w pierwszej piątce, ale nie mogłbym sobie wybaczyć gdybym ich nie wymienił ;) . 100 naboi, sandman -nie w pierwszej piątce -shooock :wall:
6. Sandman tom 5: "Kraina Snu"
7. Blacksad tom 2: "W śnieżnej bieli"
8. Halloween Blues tom 1: "Przepowiednie"
9. 100 naboi tom 6: "Stracone jutro" cz. 2
10. Green Lantern - "Dziedzictwo Green Lanterna.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Błendny Komboj

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 18, 2003, 01:45:42 pm »
1. "Strażnicy", t. 2, bo raz, że to najlepszy komiks wogóle, a dwa - że ten tom zawiera moje ulubione rozdziały;

2. "V jak Vendetta"

3. "Szminka" - jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, polski komiks ostatnich lat;

4. "Sandman: Kraina snów" - przede wszystkim ze względu na nowelę o kotach: małe arcydzieło;

5. "32 grudnia" - w porównaniu ze "Snem potwora" żenująco słaby, ale nawet jako żenująco słaby w porównaniu ze "Snem potwora" to dobry komiks.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 19, 2003, 04:07:21 pm »
juz 19 list. wiec warto zebym zaglosowal.....znalazlem duzo fajnyh poszukiwanyh staroci w antykwariacie ale male zakupy swiezynki tez zrobilem  a zatem

nr 1 32 grudnia- swietna fabula , pyszny klimat, no i te postacie
srebro dla wojuf mirmila - ale sie usmialem
nr 3 batman ego- najwieksze zaskoczenie
blisko podium - rredaktor szwedak - o wiele lepszy niz likwidator
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 19, 2003, 04:10:14 pm »
Cytat: "Voytek"
STRAZNICY 2 i dalej juz nic...
V4V nie czytalem , nie zamowilem i nadal sie wacham po przeczytaniu kilku opini, a rysunki to mnie odpychaja na mile.Pewnie predzej czy pozniej kupie i nawet mi sie spodoba ale... czekam na jakas OKAZJE
 :)


a mnie wprost pszeciwnie zahecaja ryciny do kupienia....ale bede musial zamuwic bo do slupska nie doszlo
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 20, 2003, 08:28:50 am »
Cytat: "pitupit"

blisko podium - rredaktor szwedak - o wiele lepszy niz likwidator


Przypominam, ze w tym miesiacu glosujemy na 5 tytulow, wiec Szwedaka of kors, tez Ci zaliczam do glosow.

Przy okazji - zostalo 10 dni, wiec mi tu doczytywac pazdziernikowe komiksy i glosowac!!!
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 20, 2003, 12:52:30 pm »
Cytat: "xionc"
Przypominam, ze w tym miesiacu glosujemy na 5 tytulow


Pięć?
To ja dorzucam dwa brakujace glosy:
4. Szminka
5. Strażnicy t. 2