trawa

Autor Wątek: Najlepszy Batman  (Przeczytany 40368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 16, 2004, 08:05:33 pm »
Comar - czyli bede mial dobra zabawe ;-)
wiem, slyszalem ze jest to **** ale i tak chetnie obejrze ....
a co dalej to sie zobaczy ....
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline nori

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 07, 2004, 05:40:11 pm »
No i widzialem Batmana The Movie (Adam West)
W paru slowach: batdrabina, batspray na rekiny, bat komputer do odzielania piasku, bat wiele-roznych-glupot-do-czego-tylko-sie-da, wybuchajacy rekin i osmiornica, morswin samobujca (Ha, Ha, Ha), bomba vs wozek i traba, "genialny" robin idealnie rozwiazujacy bezsensowne zagadki mr zagadki itp, itd
A zabawa niczego sobie, komedia jak sie patrzy ;-)
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Mr.Stench

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2007, 07:36:50 pm »
Zdecydowanie Batman Tima Burtona oraz jego sequel. Forever jeszcze ujdzie Ale Batman i Robin bajka dla dzieci. No i Nolana Batman Begins oczywiście za mroczny klimat Gotham.
ome....Hell Awaits

Offline Anonimowy Grzybiarz

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2007, 07:45:24 pm »
Cytat: "nori"
batdrabina, batspray na rekiny, bat komputer do odzielania piasku, bat wiele-roznych-glupot-do-czego-tylko-sie-da, wybuchajacy rekin i osmiornica, morswin samobujca (Ha, Ha, Ha), bomba vs wozek i traba, "genialny" robin idealnie rozwiazujacy bezsensowne zagadki mr zagadki itp, itd


I to w tym filmie było najlepsze!!
Mi osobiście podobał się Batman, Powrót Batmana i Batman Początek. Dwa pierwsze, za wspaniały mroczny klimat, trzeci za obsadę( taki powinien być Bruce i Alfred, a także Gordon) i dobre zdjęcia. Forever i BiR są strasznie dziecinne...

Offline Clayman_

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 30, 2007, 08:54:12 pm »
Cytat: "Mr.Stench"
Zdecydowanie Batman Tima Burtona oraz jego sequel. Forever jeszcze ujdzie Ale dwa przedostatnie to juz bajki dla dzieci. No i Nolana Batman Begins oczywiście za mroczny klimat Gotham.
pogubilem sie
ktore to sa dwa przedostatnie?
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Jimmy

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 30, 2007, 09:22:50 pm »
Forver i Robin?

Offline Clayman_

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2007, 07:42:43 am »
Cytuj
Forever jeszcze ujdzie Ale dwa przedostatnie to juz bajki dla dzieci.

tak myslalem ale moglem cos ominac
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline morven

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2007, 01:55:41 pm »
Co prawda oglądałam dosyć dawno, ale pamiętam, że zdecydowanie lepsze są Batmany Burtona. Szkoda, że nie można głosować na Batman - Początek, bo to też rzecz godna uwagi...
 You're a Mozart fan. I love him too. I looooove Mozart! He was Austrian you know?
But for this kind of work, he's a little bit light. So I tend to go for the heavier guys. Check out Brahms. He's good too.

Offline zyon

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 31, 2007, 06:08:06 pm »
Dla mnie wymiata przede wszystkim dwójka - bardzo klimatycznie, śnieżnie..no i kobieta-kot :D . Co do Forever i Robina to już poziom znacznie niższy i pomimo dobrej obsady po prostu trochę nuży.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Flaurus

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 31, 2007, 09:11:46 pm »
Cytat: "zyon"
Dla mnie wymiata przede wszystkim dwójka - bardzo klimatycznie, śnieżnie..no i kobieta-kot :D . Co do Forever i Robina to już poziom znacznie niższy i pomimo dobrej obsady po prostu trochę nuży.


Dokładnie. Batman Returns to było najlepsze co wyszło ze względu na obsade Michelle Pffeifer i Danny DeVito. Świetna gra obydwu postaci. Jedynka też miała dobrą obsade ale pamiętam Harveya Denta - prokuratora który w 1 jest murzynem by w 3 stać sie białym Tommy Lee Jonesem :lol:

Burton zrobił świetny klimat Gotham - mroczny, ponury taki jaki powinien być za to Schumacher zrobił z Gotham Las Vegas wszędzie kolorowo, monumentalnie, ale co z tego zero klimatu. Przeciwnicy jacyś nafosforyzowani skakający ninja śmieszne to było strasznie.

Chociaż 3 też miała bardzo dobrą obsade. Nicole Kidman wyglądała wprost uroczo i sexownie. Cóż fajna była końcówka z Riddlerem w więzieniu Arkham chyba nie pamiętam nazwy. 4 to śmiech na sali. Batman początek nawet nie widziałem i nie chce. Zawsze mnie zastanawiało co sie stało z Catwoman w 2 na końcu :p
asady można łamać, tak jak... ludzi

Offline zyon

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 31, 2007, 09:20:23 pm »
Wszystkie części miały dobrą obsadę...

Cytat: "Flaurus"

 Zawsze mnie zastanawiało co sie stało z Catwoman w 2 na końcu :p


Z tego co pamiętam to był chyba śmiertelny pocałunek z pingwinem i skrzącym sie elektrycznością kablem. Świetny pomysł na tragiczne zakończenie by the way. Ehhh..szkoda kotki :cry:


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Jimmy

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:27:33 pm »
Cytat: "Flaurus"
Batman początek nawet nie widziałem i nie chce.

Żałuj i nie podchodź tak na nie. Na szczęście to nie idzie dalej w tym kierunku co B&R tylko zwrot o 180 stopni :)
Poczytaj zresztą opinie na forum.
Cytat: "zyon"
Z tego co pamiętam to był chyba śmiertelny pocałunek z pingwinem i skrzącym sie elektrycznością kablem. Świetny pomysł na tragiczne zakończenie by the way. Ehhh..szkoda kotki :cry:

No przecież stała na końcu na dachu!

Koty mają 9 żyć :)

Offline Flaurus

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 31, 2007, 10:38:42 pm »
Cytat: "jimmy"
Cytat: "Flaurus"
Batman początek nawet nie widziałem i nie chce.

Żałuj i nie podchodź tak na nie. Na szczęście to nie idzie dalej w tym kierunku co B&R tylko zwrot o 180 stopni :)
Poczytaj zresztą opinie na forum.
Cytat: "zyon"
Z tego co pamiętam to był chyba śmiertelny pocałunek z pingwinem i skrzącym sie elektrycznością kablem. Świetny pomysł na tragiczne zakończenie by the way. Ehhh..szkoda kotki :cry:

No przecież stała na końcu na dachu!

Koty mają 9 żyć :)


Hehe faktycznie było pokazane jak jej cień przebiega bodajże i potem na tle Gotham. A śmiertelny pocałunek nie był z pingwinem tylko z Maxem Shreckiem. I ten pocałunek to było jej 8 życie. :D
asady można łamać, tak jak... ludzi

Offline zyon

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:46:52 pm »
Heh..sto lat nie widziałem. Trzeba by sobie przypomnieć..jedynke także. Jimmy mowisz że Begins warto obejżeć?


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Flaurus

Najlepszy Batman
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2007, 12:45:40 am »
Bez Keatona to nie Batman. On pasował jak ulał. Taki niepozorny kolo :p
asady można łamać, tak jak... ludzi