Autor Wątek: Seria Dragonlance  (Przeczytany 11776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vireless

Seria Dragonlance
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 23, 2005, 11:21:25 am »
Dzięki Goldmoon i Tass'owi wciągnąłem sie w RPG'i:) Do chwili obenej lubie wziąść z półki losową książke i przypomnieć sobie te ich cudowne przygody...

a co do raistlina to nie wiem czy wiecie że postać Go grająca poświęciła punkty życia by dostać dodatkowy bonus do inteligencji?
esyji, sesyji mi brak:(

Offline Drax Blaeshad

Dragonlance konkurs
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 23, 2006, 12:44:43 pm »
fani Dragonlance,
jak wam dobrze wiadomo, wydawnictwo Zysk i Ska ma w planach wydanie Dalamara, a Gorączkę Podróży można już kupić.
Jednak nie musicie tego robić.
Możecie obie te książki wygrać w konkursie, a my wam je przyślemy pocztą za zupełną darmochę :D

Pewnie chcecie wiedzieć w jaki sposób to zrobiliśmy.
Od dłuższego czasu jako serwis DL kontaktujemy się z wydawnictwem.
Niedawno udało nam się wskoczyć na wyższy stopień współpracy - czego efektem jest 6 książek ufundowanych przez wydawnictwo na nasz konkurs.

Jeżeli zaciekawiła cię perspektywa zdobycia ich, nie czekaj !!!

więcej informacji na naszej stronie głównej - www.soulforge.shron.org
lub bezpośrednio na stronie konkursowej - http://soulforge.shron.org/konkurs.htm

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dla moderatorów:
jeżeli w jakikolwiek sposób złamałem wasz regulamin, umieszczając adresy stron, przepraszam.
Są one umieszczone jedynie po to, aby fani mogli mieć szybki dostęp do informacji prosto ze źródła.
Jeśli jednak mimo to chcecie adresy usunąć, proszę o zostawienie tekstu znajdującego się poniżej.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszelkie informacje możecie zdobyć na jednej z głównych stron o Dragonlance w Polsce, a także w jej odnośnikach. Wierzę, że chwile poszukiwań zrekompensuje wam nagroda w konkursie.

Zapraszam i życzę wygranej
w imieniu Dl-pl
Drax
ww.soulforge.shron.org
www.soulforge.shron.org/forum

Offline Kagami

Seria Dragonlance
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 06, 2006, 09:55:27 am »
KAgami przeczytała 4 tomy kronik legendy Drugie Pokolenie, 2 i 3 tom War of souls i Popiól i Bursztyn
Najlepszymi postaciemi są
Kitiara, Raistilin, Tas, Fizban...i Steel oczywiscie
A najgorsymi
LAurana, Tanic, caramon, mina , Usha i Palin

Offline Anonimowy Grzybiarz

Seria Dragonlance
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 21, 2006, 02:37:22 pm »
Ja przeczytałem 4 tomy Kronik i biore sie za Wojne Dusz, lecz wcześniej chcialbym przeczytac Legendy.
Moimi ulubionymi postaciami są:
Raistlin (patrz:avat)
Tanis
Tas

Offline Funky Munky

Seria Dragonlance
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 23, 2006, 02:22:27 pm »
DragonLance... taaak... pamietam jak sie czytalo... czytalem "smoki" dopoki z duza czestotliwoscia pojawial sie Raistlin... przestal sie pojawiac- ja stracilem chec do dalszego czytania... Coz za dziwna zależność, czyż nie? Bardzo interesujaca postac...
  Z reszta ksiazek serii mialem kontakt wybiorczy i zawsze przerwany w pewnym momoencie... Nie mniej jednak, poza Raistlinem zapamietałem jeszcze jedna postac ale nie pamietam tytułu ksiązki... Chodzi mi o giermka Gallena, pamieta ktos takowego?
  Jesli chodzi o same ksiązki to moim zdaniem sa srednie. Mozna przysiasc i zagłębić sie na dłużej a czasem bywa tak że paru stron nie przebrne...
  warto sięgnac jak nie ma sie czego ciekawszego pod ręką...
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona." - A.Einstein

Offline Funky Munky

Seria Dragonlance
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 23, 2006, 02:32:57 pm »
Przypomnialem sobie! Chodzilo mi o ksiazke pt. "Szczescie Łasicy" ale autora to juz na pewno sobie nie przypomne...
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona." - A.Einstein

Offline Anonimowy Grzybiarz

Seria Dragonlance
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2006, 06:21:28 pm »
"Szczęście Łasicy" - Michael Williams

 

anything