Autor Wątek: Superman  (Przeczytany 204895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #450 dnia: Październik 10, 2015, 09:36:28 am »
"Luthor" bardzo przypadł mi do gustu, chyba jeszcze bardziej niż "Joker" tego samego duetu. Azzarello zastosował fajny punkt widzenia do przedstawienia postaci Luthora i jego obsesji na punkcie Supermana - a że tematem była ta obsesja, to i obecność Supermana była tu bardziej wyczuwalna niż Batmana w "Jokerze".
Spoiler: pokaż
Zresztą Batman
też ma tu swoje uzasadnione 5 minut. Graficznie jak zwykle u Bermejo, szałowo! Mógłby Egmont wydać jego autorskiego "Batmana: Noel"...

Znajdzie się też i coś dla miłośników wszelkich baboli - przedostatnia strona z grafikami w bonusach, ma piękną pikselozę.  :)

Offline Antari

Odp: Superman
« Odpowiedź #451 dnia: Październik 10, 2015, 12:32:05 pm »
Popieram przedmówcę. Świetnie się to czytało. Od siebie dodam też, że na uwagę zasługuje bardzo dobre wydanie Luthora. Ilość dodatków nie przesadzona, twarda oprawa z nadrukiem i równiutki grzbiet. Co rzuca się w oczy mając obok te koszmarne Deluxe z obwolutami :)

Offline buczanova

Odp: Superman
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 04, 2015, 12:53:09 pm »
Czy ktoś z Was czytał "Superman Wyzwolony"? Odradzacie/polecacie? Zastanawiam się nad kupnem, bo mimo iż nie jestem fanem Człowieka ze Stali to nazwisko Snydera mnie zachęca.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Nawimar

Odp: Superman
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 04, 2015, 12:56:48 pm »

Offline buczanova

Odp: Superman
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 04, 2015, 01:04:49 pm »
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline Nawimar

Odp: Superman
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 04, 2015, 01:20:43 pm »

Nie ma za co. Coś mi się zdaje, że dzieło wiekopomne to nie będzie, ale pewnie możemy liczyć na profesjonalnie zrealizowaną rozrywkę.
 
Tak jeszcze dodam, że dobrze by było gdybyśmy pewnego dnia doczekali się polskiej wersji także tego tytułu z eSem:

 
Podobno niezły, a autorzy polskiemu czytelnikowi raczej dobrze znani.

Offline brzon

Odp: Superman
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 04, 2015, 01:37:26 pm »
Tak, ten Supcio Johnsa i Romity powinien się u nas ukazać. Tym bardziej, że jest bez numerka, a po tym tomie następuje restart numercji tomów (nie zeszytów) serii Superman.
Jeśli wydawaliby od tego tomu to ciekawe jak Egmont by to ponumerował :biggrin:

Offline Nawimar

Odp: Superman
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 04, 2015, 01:55:04 pm »
U mnie byłby to po prostu tom piąty, po trzech "Action Comics vol.2" i "Wyzwolonym". No chyba, że w międzyczasie wydano by coś jeszcze.

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 04, 2015, 02:14:31 pm »
Ja jestem bardzo ciekaw tego Supermana Snydera i Lee. Nazwiska zachęcają.

Niestety, co do komiksów z Supermanem w przyszłym roku, ostatnie odpowiedzi Egmontu nie dają nadziei...

Cytuj
Czy fani solowych przygód Supermana będą zadowoleni z oferty Egmontu na 2016 rok?

Nie będą. Fanów Supermana zapraszamy do JL.

Czyli nie tylko nie będzie wspomnianego tutaj Supermana Johnsa i Romity JR, ale również nie ma co się łudzić na Superman: For Tomorrow, czy Superman: Whatever Happened to the Man of Tomorrow? w DC Deluxe. Szkoda.  :sad:

Offline Nawimar

Odp: Superman
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 04, 2015, 07:07:50 pm »
Z jednej strony pewnie nie ma takich planów, których w razie potrzeby nie dałoby się skorygować :) A z drugiej jak dożyjemy to jest jeszcze 2017 r.

Offline 8azyliszek

Odp: Superman
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 05, 2015, 05:53:50 pm »
Niestety dla mnie Superman Romity JR wygląda dokładnie tak samo, jak jego Peter Parker w runie Straczyńskiego. On rysuje ciągle te same postacie.

Na razie przeczytałem tylko pierwszy tom egmontowych komiksów z Supermanem. I ja jestem rozczarowany jego solowymi przygodami w New 52.

Offline Garf

Odp: Superman
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 06, 2015, 11:51:01 am »
Na razie przeczytałem tylko pierwszy tom egmontowych komiksów z Supermanem. I ja jestem rozczarowany jego solowymi przygodami w New 52.

Bo, szczerze mówiąc, żeby ta historia miała sens, to trzeba przeczytać wszystkie trzy tomy Morrisona. Ta fabuła jest zapętlona jak sznurówka wiązana przez czterolatka i ciągnie się aż do końca jego* runu.

* Morrisona, nie czterolatka. Chociaż...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2015, 06:58:03 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline Wojtpil

Odp: Superman
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 11, 2015, 10:19:34 am »
Tylko tom 1 ujdzie. Reszta męczy.  Porównanie do sznurówki najlepiej to obrazuje :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline pawelcd

Odp: Superman
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 11, 2015, 07:32:00 pm »
Muszę się zgodzić, że Supki Tom 1-3 są po prostu słabe. Superman Wyzwolony już jest lepiej. Ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie ma u nas Superman Ziemia Jeden. Czytałem oba tomy (niestety z gryzonia) i są świetne. Wydaje mi się, że ma wyjść tom 3.


W moim odczuciu Superman Ziemia Jeden przywróciło by kilku czytelników Supkowi.

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Superman
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 11, 2015, 08:30:06 pm »
zdecydowanie "Ziemia Jeden" z Supermanem byłaby lepszym wyborem niż New52
no ale w 2016 ma nie być solowych przygód eSa, szkoda...