trawa

Autor Wątek: Policjanci i dziennikarze  (Przeczytany 5015 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barek

Policjanci i dziennikarze
« dnia: Październik 20, 2003, 05:56:14 pm »
Hey,

Mam do was prośbę. Piszę pracę magisterską nt. "Media w pracy policji". Jeśli znacie jakieś filmy w których policjanci wykorzystują media do swojej pracy, tj. łapania przestępców ale i innych działań, to wpiszcie się w tym temacie, to mi pomoże stworzyć to wiekopomne dzieło.

Przykład:

W filmie "Insomia" de Niro - policjant ogłasza w radiu i telewizji, że za znalezienie walizki należącej do przestępcy jest wysoka nagroda. Tak an prawdę to jest nieprawda, walizkę policja znalazła już dawno, ale zostawiła ją na miejscu. Ogłoszenie tej informacji w mediach ma na celu spowodowanie tego, że zabójca może przyjdzie po walizkę aby ją lepiej ukryć albo oddać policji w zamian za nagrodę.

z góry dziękuję,

Marek

PS. Do moderatorów: Proszę, nie odklejajcie tego tematu. Mam na napisanie pracy 2 m-ce. Potem sam go odkleję. Dzięki
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

Mav82

  • Gość
Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2003, 06:31:34 pm »
pierwszy speed (falszywa transmisja telewizyjna) ?

Offline Barek

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2003, 10:06:49 pm »
Dzięki, o coś takiego mi chodzi. Natomiast gdybym mógł prosić na przyszłość o dokładniejsze opisy, gdyż może się zdarzyć, że danego filmu nie widziałem!
Ale speed widziałem i chyba wiem o co chodzi no i mi pasuje...
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

Offline darksphere

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2003, 12:39:30 pm »
Kilka ciekawych "motywów" i relacje media - policja w filmie "SHOWTIME" z DeNiro i Murphym... Po obejrzeniu nasunie Ci się co najmiej kilka pomysłów.

Offline Gollum

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2003, 11:53:10 am »
Tytuł pracy jakoś mi nie pasuje do treści. Albo media w pracy policji w filmach, albo powinieneś się zająć raczej prasą, radiem, telewizją i internetem. Jeśli masz rozdziały dotyczące właściwych mediów, to puść mi na PW albo mailem zapytania, to Ci odpowiem.

Offline Voytek

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2003, 02:00:30 pm »
Cytuj
W filmie "Insomia" de Niro - policjant ogłasza w



 :shock:
To tam gral de Niro??I czy w ogole istnieje  taki film jak INSOMIA(?!)
A moze chodzi o INSOMNIA i Ala Pacino????
 :twisted:
ex, Drugs & CS!

Offline Barek

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2003, 05:14:27 pm »
Cytat: "Voytek"
Cytuj
W filmie "Insomia" de Niro - policjant ogłasza w



 :shock:
To tam gral de Niro??I czy w ogole istnieje  taki film jak INSOMIA(?!)
A moze chodzi o INSOMNIA i Ala Pacino????
 :twisted:


Masz rację :)

Cytuj

Tytuł pracy jakoś mi nie pasuje do treści. Albo media w pracy policji w filmach, albo powinieneś się zająć raczej prasą, radiem, telewizją i internetem. Jeśli masz rozdziały dotyczące właściwych mediów, to puść mi na PW albo mailem zapytania, to Ci odpowiem.


Masz oczywiście racje. Na temat filmów mam zamiar napisać jeden z podrozdziałów jednego z rozdziałów, ew. jeden rozdział, ale obawiam się, że najważniejszy... ten rozdział ma być czymś w rodzaju wesołego rozluźniacza :). Ale sam nie wiem czy go w ogóle pisac, zważywaszy, że robię tak rażące błedy jak ten powyżej...
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

Offline thorn

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2003, 10:54:10 am »
"Okup" z Melem Gibsonem - tam coś było z tv ale nie pamiętam szczegółów.
iver runs red and...

Offline Ogoo1

Policjanci i dziennikarze
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2003, 03:16:36 pm »
Przeznaczył kasę która wcześniej miała iść na okup na głowę porywacza podczas wystąpienia w telewizji. Obejrzyj Johna Q zobaczysz jak media działają podczas porwania a raczej przetrzymywań zakładników.

Pozdrawiam

 

anything