trawa

Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline R~Q

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2610 dnia: Styczeń 22, 2019, 10:58:08 am »
Shazam raczej będzie "fajny", ale nic więcej. Za to Spider-Man żenada

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2611 dnia: Styczeń 22, 2019, 02:54:00 pm »
Tymczasem Black Panther został nominowany do oscara.  :shock:   Zdecydowanie przeoczyłem coś w tym filmie...

Offline Bartek Gawron

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2612 dnia: Styczeń 22, 2019, 07:04:50 pm »


Do filmów SH już nawet nie podchodzę. Nawet super laski piorące po ryjach różnych złych kolesi, co osobiście uwielbiam, nie są w stanie w flimach SH utrzymać mnie na dlużej przed ekranem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2019, 07:25:27 pm wysłana przez graves »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2613 dnia: Styczeń 22, 2019, 07:10:44 pm »
Black Panther 7 nominacji do Oscara. xD

Offline mappy

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2614 dnia: Styczeń 22, 2019, 07:56:37 pm »
No chyba nie trzeba mówić dlaczego nominacje do oskarów :biggrin:

Offline sum41

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2615 dnia: Styczeń 22, 2019, 08:25:37 pm »
Tymczasem Black Panther został nominowany do oscara.  :shock:   Zdecydowanie przeoczyłem coś w tym filmie...


Przeciez to pierwszy w historii film o czarnych - WYDARZENIE KULTURALNE , mowili nawet i podkreslali polscy podcasterzy! :biggrin:

Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2616 dnia: Styczeń 22, 2019, 08:42:58 pm »
Żarty żartami, ale ten film jest po prostu niestrawny momentami. Nawet nie ochoty go drugi raz oglądać. A tak miałem tylko przy Iron Manie 2. Z czarnych tematów pozostanę jednak przy The Wire.

Offline absolutnie

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2617 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:06:45 pm »
Black Panther 7 nominacji do Oscara. xD


Film nie dostał nominacji ani za reżyserię, ani za scenariusz, ani za role męskie/żeńskie, pierwszoplanowe/drugoplanowe. Te nominacje, które dostał, pokazują co konkretnie jest dobrego w tym filmie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2618 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:11:32 pm »
No ale dostał też główną, czyli best movie

Offline absolutnie

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2619 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:23:56 pm »
No ale dostał też główną, czyli best movie


To wiemy, ale tę nominację dostaje się za coś, co w tym filmie jest the best, a brak nominacji dla rezysera, aktorów i scenarzysty świadczy, że w tym wypadku doceniono jednak inne walory filmu.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2620 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:40:03 pm »
Black Panther 7 nominacji do Oscara. xD
Sporo nominacji jest faktem. Sztuka to sztuka, jeżeli chodzi o ilość i za parę lat nikt nie będzie pamiętał szczegółów nominacji i ewentualnych nagród - w świat pójdzie konkretna informacja, że ten film jest bardzo dobry. Nikt nie zwróci uwagi, że gatunkowo coś jest nie tak, że BP rywalizował w kategoriach z dramatami muzycznymi i musicalem, gdzie dźwięk i montaż dźwięku zazwyczaj są na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli spojrzeć gatunkowo to BP ma wysokie notowania w kategoriach, które dla jego gatunku są mniej istotne niż akcja, scenariusz, postacie, reżyseria, bo chyba tym przede wszystkim powinienem się zachwycać jeżeli chodzi o film akcji.

Offline sum41

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2621 dnia: Styczeń 22, 2019, 09:42:51 pm »
Żarty żartami, ale ten film jest po prostu niestrawny momentami. Nawet nie ochoty go drugi raz oglądać. A tak miałem tylko przy Iron Manie 2. Z czarnych tematów pozostanę jednak przy The Wire.


To nie sa zarty w Harllemi byla zbiorka pieniedzy dla biednych CZARNYCH dzieci aby mogly zobaczyc to Wydarzenie Kulturalne :biggrin:


Swoja droga to ciekawe czy poprawnosc polityczna przyzna mu jakas statuetke jesli sie nie rozchodzi o aktorow hmm  :shock:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Cringer

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2622 dnia: Styczeń 23, 2019, 07:28:42 am »

To nie sa zarty w Harllemi byla zbiorka pieniedzy dla biednych CZARNYCH dzieci aby mogly zobaczyc to Wydarzenie Kulturalne :biggrin:
Fajnie na temat Czarnej Pantery wypowiada się Marc Bernardin i opowiada jakie znaczenie ma dla niego ten film I powiem szczerze wcale się nie dziwę że Pantera stał się takim fenomenem bo wiem że gdyby Marvel zrobił film z polskim superbohaterem np Kapitanem Husarzem Wyklętym to też bym do kina na pewno poszedł.

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2623 dnia: Styczeń 23, 2019, 09:17:38 am »
No widzisz, ja nie. Z jakiegoś powodu zwrot polski superbohater to dla mnie nadal oksymoron i przejaw pewnej patriotycznej schizofrenii. Potencjalną jakość tego filmu już zupełnie pomijam.

Offline maaagdalenka

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2624 dnia: Styczeń 23, 2019, 09:32:56 am »
...a AS z Hydrozagadki?! :wink:

 

anything