Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2505 dnia: Grudzień 06, 2018, 01:57:53 pm »
:roll:
Zwłaszcza, że teraz nie muszą NIC robić, tylko monetyzować takich gości jak Ty, którzy pójdą na Kong, ale nie pójdą na Room. Więc PO CO? 
No i mamy typowy przykład współczesnego marksizmu: Nie możesz iść na to na co chcesz i lubisz (lubię monster movies i jestem fanem Godzilli), musisz iść na to co ja uważam że jest dobre. A swoją drogą Kong i tak mnie rozczarował.


I ja na razie nic nie łykam, bo jestem średnim fanem Marvela, i antyfanem Last Jedi. (bo co Solo ma do tych spiskowych teorii to już nawet nie chce wiedzieć)

Może to, że jak Marvel się nie ogarnie to ich filmy mogą skończyć jak zniewieściały Solo i pan-Lando.

Wiesz, z nagrodami można się nie zgadzać, ale jednak sporo ról nagrodzonych Globami czy Baftą było naprawdę świetnych. I nadal można ufać w ich ocenie bardziej Bafcie niż Tobie i kolegom youtubowym recenzentom z kółka spiskowego, wyrokującym nad ... trailerem.
Dla ciebie wyznacznikiem dobrej gry aktorskiej jest to co powiedzą ci panie i panowie na gali Oscarów, a dla mnie to co ja widzę na ekranie, a widzę, że Brie Larson grać nie potrafi, albo jej się nie chce. W obu przypadkach źle to o niej świadczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2018, 02:04:54 pm wysłana przez Kamil Matusiak »

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2506 dnia: Grudzień 06, 2018, 02:01:48 pm »
PO CO MIELIBY TO ROBIĆ??? Skoro mogą zarabiać na wytartych schematach, bez ryzyka i kosztów wynikających z rzekomej zmiany kursu i indoktrynacji?????
Zwłaszcza, że teraz nie muszą NIC robić, tylko monetyzować takich gości jak Ty, którzy pójdą na Kong, ale nie pójdą na Room. Więc PO CO?
No jak to po co? Żeby zrealizować swoją wizję świata. Jak już masz tyle kasy, że więcej nie potrzebujesz to wtedy chcesz kształtować rzeczywistość wokół siebie. To jest prosta jak drut motywacja znana od zarania ludzkości. Jeżeli w zarządzie Disney`a siedzi kilkoro progresistów to oni zrobią wszystko żeby ich produkty obok monetyzacji przekazywały dodatkowo ich wizję rzeczywistości, bo oni są dogłębnie przekonani, że ciemną masę kierującą się jakimiś tam wartościami sprzed paru tysięcy lat należy naprostować na ich system poglądów. To jest tak jak z tą mądralą Hissrich z Netflix, która do realizacji Wiedźmina zatrudnia kolorowych aktorów, "bo tak się tworzy postęp".
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2507 dnia: Grudzień 06, 2018, 02:04:55 pm »
Offtop
Black Panther Becomes The First Superhero Movie To Be Nominated For Best Picture At The Golden Globes

Offline Pawelek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2508 dnia: Grudzień 06, 2018, 02:17:01 pm »
Właśnie sobie uświadomiłem jak Lucasfilm chciał mnie zindoktrynować jak byłem dzieckiem. Kolesie z JASNEJ strony mocy walczyli z ubranymi na CZARNO wyznawcami CIEMNEJ strony mocy, którzy wykorzystywali swoich mózgowo wypranych BIAŁYCH żołnierzy do bratobójczej walki z JASNĄ stroną. Mindblowing. Puff. Pewnie przez to, że nie załapałem wtedy tych wysublimowanych aluzji nie zostałem rasistą.Poważnie chłopaki, dla takich firm liczy się zysk i walka o większy kawałek tortu. Jak tort w postaci kolesi lubiących sf jest już pokrojony to trzeba znaleźć dodatkowy tort. Np. dziewczyny, które sf nie oglądają. Jak to zrobić? Obsadzić fajną, swojską dziewczynę w głównej roli, bo może wcześniej nie oglądały takich filmów bo głównymi bohaterami byli w przerażającej większości faceci.Swoją drogą, przypomina mi się sraczka jaka była po pojawieniu się pierwszego trailera Przebudzenia Mocy. Czarnoskóry łepek jako protagonista w Gwiezdnych Wojnach - ło matko koniec świata nadszedł.
 

Offline Pawelek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2509 dnia: Grudzień 06, 2018, 02:18:05 pm »
Jak już masz tyle kasy, że więcej nie potrzebujesz
:lol: zabiłeś mnie tym  :wink:

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2510 dnia: Grudzień 06, 2018, 02:23:50 pm »
:lol: zabiłeś mnie tym  :wink:
Ale taka jest prawda, Disney kupił LukasFilm za ponad 4 miliardy i mają w dupie to, że ta inwestycja nie przynosi żadnych zysków, a szefostwo robi im złą prasę. Dodatkowo kupują sobie jeszcze kolejnego giganta - Foxa za kolejne miliardy.

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2511 dnia: Grudzień 06, 2018, 02:58:56 pm »
:lol: zabiłeś mnie tym  :wink:
Ale czym Cię zabiłem? To są fakty. Na tym świecie są ludzie, którzy mają tyle kasy, że więcej nie potrzebują. Mogą więcej chcieć, ale ambicje a potrzeby to dwie różne sprawy. Jeżeli przykładowo wypłatę dostajesz w milionach, masz zaspokojone wszystkie potrzeby wraz z ekstrawagancjami to każdy kolejny milion na koncie sprawia Ci coraz mniejszą satysfakcję. Zamiast tego wolisz odcisnąć piętno na otaczającej Cię rzeczywistości.

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2512 dnia: Grudzień 06, 2018, 03:02:40 pm »
No i mamy typowy przykład współczesnego marksizmu: Nie możesz iść na to na co chcesz i lubisz (lubię monster movies i jestem fanem Godzilli), musisz iść na to co ja uważam że jest dobre. A swoją drogą Kong i tak mnie rozczarował.

Dla ciebie wyznacznikiem dobrej gry aktorskiej jest to co powiedzą ci panie i panowie na gali Oscarów, a dla mnie to co ja widzę na ekranie, a widzę, że Brie Larson grać nie potrafi, albo jej się nie chce. W obu przypadkach źle to o niej świadczy.


Nie masz pojęcia, co jest dla mnie wyznacznikiem gry aktorskiej, wiec podaruj sobie te manipulacje. Krytykowałeś nagrody, odniosłem się od nagród a nie do tego jakie ja stosuje kryteria.


A jak od krytyki Twojego niekompletnego podłoża do budowania wiarygodnych opinii wszystkiego dookoła doszedłeś do marksizmu to już nie mam pojęcia. Ale chyba już nie chce mieć  :lol:

Konkluzja z dyskusji: Nie węgiel nas zabija tylko Disney.... fair enough. Czas wyjąć z kuchennej szuflady folię metalizowaną i podążyć za awangardą.

Offline sum41

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2513 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:26:28 pm »
Cap Marvel się jaralem bo kosmos ale oba trailery mnie pierwszy raz w MCU nie przekonuja :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2514 dnia: Grudzień 06, 2018, 07:35:22 pm »
Mi się pierwszy podobał, ale drugi średnio. A wyjątkowo nie podoba mi się ta scenka z piruecikami w kosmosie. CGI fest w niezbyt dobrym wydaniu

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2515 dnia: Grudzień 07, 2018, 07:19:56 am »
@up - a mnie się ta scenka spodobała najbardziej. Captain Marvel w pełnej krasie! "Pirueciki" z gracją i mocą jednocześnie. Wow!

Offline R~Q

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2516 dnia: Grudzień 07, 2018, 08:58:57 am »
Wbijcie sobie do łba, że kapitaliści z korporacji nie mają żadnej ideologii i nie obchodzi ich kształtowanie świata, chyba że ten ukształtowany świat da im więcej zarobić
Obecnie w USA opłaca się virtue signalling, bo media lubią pseudolewicowość i tyle.
Może za 60 lat znowu rasizm będzie w modzie i czeka nas powrót blackface. Jeśli to się opłaci, to tak zrobią.

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2517 dnia: Grudzień 07, 2018, 12:00:58 pm »
W Polsce już jest. Więc w końcu jesteśmy przed innymi ;)

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2518 dnia: Grudzień 07, 2018, 12:50:26 pm »
Wbijcie sobie do łba, że kapitaliści z korporacji nie mają żadnej ideologii i nie obchodzi ich kształtowanie świata, chyba że ten ukształtowany świat da im więcej zarobić
Obecnie w USA opłaca się virtue signalling, bo media lubią pseudolewicowość i tyle.
Może za 60 lat znowu rasizm będzie w modzie i czeka nas powrót blackface. Jeśli to się opłaci, to tak zrobią.
No tak, ale jest mnóstwo ludzi lobbujących na rzecz interesu grupy, którą reprezentują. Czasem odnoszą sukces, a czasem dzieją się dziwne rzeczy. Kiedyś afera z Cumberbatchem, ostatnio z Viggo. Nie będę przeklejął cytatu, wiec jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej, niech wchodzi w link
https://www.filmweb.pl/news/Mortensen+przeprasza+Alego+za+u%C5%BCycie+%22s%C5%82owa+na+n%22-130686


Zawsze może się pojawić kwestia, dlaczego Black Widow, Black Canary, Black Bolt są grani przez białych, oni nie mają nic wspólnego z Afroamerykanami, nie rozumieją ich....przecież jest Black Lighting grany przez czarnoskórego aktora, czemu nie można pójść tą drogą, skoro koniec końców to jedyna słuszna droga?


Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2519 dnia: Grudzień 07, 2018, 01:02:51 pm »