Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513059 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2340 dnia: Październik 06, 2018, 03:56:44 pm »

Pojawił się także teaset-trailer ekranizacji Chłopaków! Ciekawe ile ułagodzą :)

JanT

  • Gość
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2018, 05:33:29 pm wysłana przez JanT »

Offline Bartek Gawron

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2342 dnia: Październik 06, 2018, 08:49:42 pm »
No, fajnie to wygląda. Ja tylko żałuję, że pierwowzór komiksowego Hughiego - Simon Pegg za stary już jest, bo jego immanentna ci(a)powatości w stylu brytyjskim jest nie do podrobienia i nie do zastąpienia w przypadku tej postaci. Co prawda wystapi "tribjutowo" jako daddy Hughiego, ale to jednak nie to.

Simon, I love you!!! :sad:
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2343 dnia: Październik 07, 2018, 07:19:43 am »

Offline laf

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2344 dnia: Październik 10, 2018, 08:34:33 am »
Chyba nikt nie sądził, że po niefortunnym rozstaniu z Disney'em James Gunn pozostanie zbyt długo bezrobotnym - https://www.filmweb.pl/news/James+Gunn+szykuje+%22Suicide+Squad+2%22.+To+b%C4%99dzie+reboot-130250

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2345 dnia: Październik 10, 2018, 08:41:58 am »
Świetna wiadomość, Suicide Squad może dzięki niemu pozamiatać.

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2346 dnia: Październik 10, 2018, 09:10:59 am »
SS ma potencjał, niestety niezależnie kto się za to weźmie stanie przed problemem PG-13. Dwie animacje poświęcone SS wyszły moim zdaniem bardzo dobrze - Batman Assault on Arkham,  Suicide Squad Hell to Pay. Nie widzę sensu, aby robić ugrzecznioną, kolorową opowieść o SS, gdzie pierwsze skrzypce będzie grała Harley Quinn rzucając czerstwe żarty, tragicznie wyszło to w pierwszym filmie.

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2347 dnia: Październik 10, 2018, 11:12:48 am »
Już pomijając fakt, że w pierwszym filmie wyszło to imo dobrze, to w SS2 Harley Quinn może nie wystąpić dlatego, że wystąpi w Birds of Pray które obecnie jest w produkcji, a skład skład ekipy w SS2 może ulegnie zmianie, choć to mocna marketingowo postać i świetnie zagrana przez Margot Robbie więc w sumie pewnie też będzie.

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2348 dnia: Październik 10, 2018, 11:41:14 am »
Ale co wyszło dobrze? Jeżeli chodzi o charakter SS, to musiałbym się dłużej zastanowić, ale wydaje mi się, że relacje powinny wyglądać jak we "Wściekłych psach" Tarrantiono, gdzie niby wszyscy się ze sobą przyjaźnią i żartują, ale gdy pójdzie sygnał z góry lub okaże się, że ktoś dopuścił się zdrady, to nikt się nie waha, aby posłać kulką koledze z drużyny. W składzie są przestępcy, którzy troszczą się tylko i wyłącznie o swój interes i wykonują polecenia tak długo aż im to służy, dlatego np. scena z pierwszego filmu, gdzie jest przemowa HQ do wszystkich członków, aby zawalczyli z Enchantress i budowa jakieś pseudofamilijnej relacji jest żenująca. Wydaje mi się, że postacie zatraciły w tym filmie swoją indywidualność i swoje psychologiczne rysy od socjopatów do wyrachowanych psychopatów, co jest do poprawki. Jeżeli chce się budować przedszkole z krnąbrnymi psotnikami, to ja drugiej części nie wróże sukcesu, jak pisałem wcześniej.
Margot Robbie wizualnie bardzo dobrze wygląda jako Harley Quinn, co do odtwarzania postaci nie był bym taki pewny. W jej grze i zachowaniu dostrzegam taką manierę "popatrz jaka jestem szalona! zobacz jakie to szalone co zrobiłam!", być może to wina jak jej postać jest prowadzona przez reżysera.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2018, 12:04:19 pm wysłana przez isteklistek »

Offline laf

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2349 dnia: Październik 11, 2018, 10:05:44 am »

JanT

  • Gość

Offline Antari

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2351 dnia: Październik 15, 2018, 11:43:16 am »

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2352 dnia: Październik 15, 2018, 11:44:07 am »
Nie oceniam na podstawie takich przecieków...

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2353 dnia: Październik 15, 2018, 12:38:16 pm »
No ja też postaram się poczekać, ale jedno co mnie martwi: to miał być ponoć film o zupełnie innym tonie niż poprzednie. Bardziej mroczny i bardziej horror. Tymczasem ten trailer zapowiada coś wręcz odwrotnego.   :doubt:

Offline Prometeusz

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2354 dnia: Październik 15, 2018, 12:56:53 pm »
Wygląda na to że Affleck jednak zagra znowu Batmana. Cieszycie się czy żałujecie?

 

anything