Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline grifter

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 15, 2003, 07:42:30 pm »
Pewnie by wyglądał jak Blob (taki stary film o przybyszu z kosmosu) zabójca :D  Ale nadal uważam, że Spiderman jest naprawdę wporzo filmem. Co prawda jak na wyomgi Hollywood został dopasowany tak, żeby był zjadliwy dla wszystkich, a nie tylko dla fanów komiksów :)

A tak na marginesie a propo filmów, oglądał ktoś z Was moze trailer HULKA:?: Co prawda nie wiele z niego widać, ale ja mam jakoś przeczucie, że to może być naprawdę mocny film. Zresztą Sałata rox  :mrgreen: ...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Kane

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 15, 2003, 07:57:10 pm »
Masz na myśli ten trailer, jak facet stoi w łazience przed lustrem i mówi do siebie a potem robi się zielony? Moim zdaniem miał tylko kaca, to nie musiał być Hulk :D
odpisu chwilowo brak

Offline Jaszcząb

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 15, 2003, 09:36:01 pm »
Cytat: "grifter"
. A strój Green Goblina to pewnie wymóg czasów...

Przyznasz jednak, że nawet stara gumowa maska wyglądałaby na twarzy lepiej niż ten chełm o dwa numery za duży :?:

Offline grifter

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:42:09 pm »
Cytat: "Kane"
Masz na myśli ten trailer, jak facet stoi w łazience przed lustrem i mówi do siebie a potem robi się zielony? Moim zdaniem miał tylko kaca, to nie musiał być Hulk :D


Nooo :D Faktycznie nic z niego nie wynika, ale jakoś tak mnei zakręciło, że czekam na ten film pełen nadzieji. No i po obejrzeniu "Przyczajonego Tygrysa, Ukrytego Smoka" Ang Lee ma u mnie spory kredyt zaufania, a jak pewnie wiecie to on jest reżyserem filmu o Sałacie :)...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline grifter

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:46:46 pm »
Cytat: "Tenaka Kan"
Przyznasz jednak, że nawet stara gumowa maska wyglądałaby na twarzy lepiej niż ten chełm o dwa numery za duży :?:


Fakt gumowe gadżety wszyscy lubimy  :mrgreen:  

Ale Green Goblin może faktycznie mial trochę przekombinowany strój, ale mi aż tak bardzo to nie przeszkadzało podczas oglądania...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Kane

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:50:15 pm »
Strój Goblina miał - wg filmu  - byc wykorzystywany przez armię USA. Wyobraźcie sobie legion Marines w takich maskach :lol:

A strój był taki bo musiał choć w części przypominać komiksowego Goblina. To co fajne w komiksie nie zawsze jednak wychodzi dobrze na ekranie kinowym...
odpisu chwilowo brak

Offline grifter

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 16, 2003, 09:11:09 pm »
Kane: i dlatego nie należy się za ostro sugerować komiksami podczas oglądania filmów na nich opartych. Bo zawsze będzie coś zmienione i dostosowane do potrzeb kina...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline Macias

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 17, 2003, 04:44:24 pm »
film byl niezly.xmen nie bil, ale spokojnie dalo sie go ofgladac. aze nie calkiem pokrywal sie z komixem? coz, w koncu robiony byl dla szerszej publiki, not only for us!

Offline grifter

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 17, 2003, 11:51:24 pm »
Macias: masz zupełną rację, ten film miał przyciągnąć tłumy i przynajmniej w Usa sięto udało...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline The2nd

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #69 dnia: Luty 04, 2003, 12:17:14 pm »
Jeżeli jeszcze raz ktoś wypuści taki film, to ja zapisuję się do ALKAIDY :x . Moim zdaniem KNOT, DNO, etc. itd. jw.
I would die a thousand deaths before I let you harm another."

Offline Spajder

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 24, 2003, 04:54:15 pm »
Cytat: "The2nd"
Jeżeli jeszcze raz ktoś wypuści taki film, to ja zapisuję się do ALKAIDY :x . Moim zdaniem KNOT, DNO, etc. itd. jw.


Hej, wstrzymaj się z tymi nazwami, a przynajmniej naucz się je pisać. Al- to w arabskim rodzajnik typu "the" i nie Kaida, tylko Qaida. Pisano jeszcze Quaida, ale nie wiem, które jest to prawdziwe.

A co do Spiderka, to film mi się podobał. Tylko w sumie dwie rzeczy były niedopracowane:
1. Scena, gdy Goblin dostaje kamieniem od publiki. Litości! Każdy kto żyw, spieprzałby ile tchu.
2. Dialog finałowy. Żenująco naciągany i nieprawdziwy do szpiku.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Macias

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 24, 2003, 09:45:11 pm »
mnie jak zwykle rozbroila glupota amerykancow.pamietacie akcje z trailerem, gdzie spider chwyta helikopter miedzy WTC?to po 11 wycofali go....a nadal obstaje,ze film byl niezly

Offline Spajder

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 28, 2003, 01:49:02 pm »
Fajne były loty.
Czy ktoś pamięta film (a może to był serial - era VHS) zatytułowany Spiderman podejmuje akcję? Jeżeli tak, to możecie teraz porównać.  8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline dnaoro

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 28, 2003, 07:52:38 pm »
co wy chrzanicie?!
film byl dobry. bardzo dobrze oddal komiks. czego sie spodziewaliscie po adaptacji spidermana? bergmana albo almodovara?

Offline Spajder

SPIDER-MAN:THE MOVIE-hit czy kaszana?
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 02, 2003, 10:23:07 pm »
Wszystko, co dobre ma wady, i o nich również trzeba wspomnieć.
Gdyby to był film b e z  w a d, nazwałbyś go doskonałym, prawda? 8)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

 

anything