trawa

Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513066 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2535 dnia: Grudzień 19, 2018, 07:09:58 pm »



O_O

Offline sum41

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2536 dnia: Grudzień 19, 2018, 07:23:06 pm »
No tamten byl ładniejszy  :biggrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline OokamiG

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2537 dnia: Grudzień 19, 2018, 08:00:15 pm »
jest już zwiastun i nie podoba mi się klimat w nim zawarty. Jeśli to reboot to widziałbym to bardziej, że Hellboy snuje się po upiornym zamku w którym urzędowali naziści anie od razu ratowanie świata. I to jeszcze z wyraźnym zabarwieniem czysto komediowym.




Offline vision2001

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2538 dnia: Grudzień 19, 2018, 08:28:55 pm »
Taaaaa... Szykuje się nam komedia... Lekko powyżej takich jakie obecnie serwuje nam MCU.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Koalar

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2539 dnia: Grudzień 19, 2018, 09:41:48 pm »
A myślałem, że tamte Hellboye były takie sobie...  :roll:
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2540 dnia: Grudzień 19, 2018, 09:46:10 pm »
Cała kampania reklamowa sugerowała, że będziemy mieli do czynienia z mrocznym filmem w klimatach horroru fantasy. A teraz okazuje się, że dostanę komedyjkę ala Marvel? Tego typu stuffu to ja dostaję średnio 3 razy na rok. Po Piekielnym Chłopcze oczekiwałem jednak czegoś ambitniejszego. Na tę chwilę wolę poprzednią wersję, na plus charakteryzacja.

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2541 dnia: Grudzień 19, 2018, 09:57:55 pm »
No dokładnie. Nawet Mignola to potwierdził. Z drugiej strony w Hellboyu zawsze był humor, ale ten trailer nie działa na mnie pozytywnie. Głównie dla tego, że klimat jest... praktycznie taki sam jak przed rebootem.


Kostium jest zbyt "ociężały" i wygląda to niezbyt dobrze, choć bardziej elastycznie niż maska Rona (co nie znaczy lepiej)

A co do humoru i muzyki, miejmy nadzieję, że to producencka idea wabika na widzów i finalnie w filmie to nie będzie tak widoczne.

Offline misiokles

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2542 dnia: Grudzień 19, 2018, 09:58:45 pm »
Wydaje mi się, że specjalnie tak zrobili trailer. Tu dużo "lekkiego" robi sama muzyka. Jak się wyłączy dźwięk, to trailer już wygląda mniej MCU-owo.

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2543 dnia: Grudzień 19, 2018, 10:03:20 pm »
Też tak myślę, co więcej, po kilku obejrzeniach, są momenty w których sam Hellboy wygląda nieźle, naprawdę jak Hellboy, więc nie będę więcej marudził i czekam do filmu.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2544 dnia: Grudzień 19, 2018, 10:09:45 pm »
Oby ten film nie cierpiał na syndrom Legionu Samobójców. A sam wygląd HB robił by dużo lepsze wrażenie gdybyśmy mieli dużo więcej mroku.

Offline Antari

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2545 dnia: Grudzień 19, 2018, 11:20:39 pm »
Dla mnie efekty to jakaś masakra, jak to jest że to wygląda gorzej niż rzeczy sprzed 14 lat? Do głównego aktora też jakoś nie potrafię się przekonać. Brakuje mu charyzmy jaką miał Ron Perlman.

Offline sum41

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2546 dnia: Grudzień 20, 2018, 08:21:49 am »
Macie ludzie co chcieliście (narzekaliście na mrok w filmach DC  :lol: ) teraz każdy film nawet te z DC będą robione na modłę Marvela ...  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Cringer

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2547 dnia: Grudzień 20, 2018, 08:44:45 am »
Dla mnie efekty to jakaś masakra, jak to jest że to wygląda gorzej niż rzeczy sprzed 14 lat?
Do premiery filmu jeszcze sporo czasu zostało więc efekty jeszcze nie są dokończone. Żeby nie było, efekty ostateczne mogą być złe bo jak wyjdzie to tego nie wiem, na ten moment jednak kolejne 4 miesiące to będzie praca właśnie z efektami.

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2548 dnia: Grudzień 20, 2018, 09:40:01 am »
Kostium jak kostium - trochę za dużo chodzącego/wyprostowanego Hellboya.
Mnie bardziej nieco sztywna mimika twarzy (ale to we wcześniejszych filmach też tak wyglądało) kłuje w oczy. Niestety - jak już aktor taką maskę musi zakładać to nie ma co oczekiwać supernaturalnego wykonania.
No i nie podoba mi się ta maniera ukazywania bohatera tak często z rozpuszczonymi włosami - nie pasuje mi to!
Choć wizualnie wygląda to właściwie jak poprzednie filmy to jednak Perlman jakoś lepiej tu pasował?
Jestem nastawiony pozytywnie, ale żeby film podbił moje serce będzie musiał mieć to coś.
Na razie daję mu kredyt zaufania.

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2549 dnia: Grudzień 20, 2018, 11:31:29 am »
Trailer wpisuje się we współczesny trend, gdzie ma być wesoło, ale na zasadzie, że ma być to podane w sposób prosty i zrozumiały, aby odrazy widz to wyłapał. Neil Marshall ma na swoim koncie kilka ciekawych pozycji, ale w zasadzie to są pojedyncze epizody bardzo dobrych seriali telewizyjnych, czy będzie potrafił przełożyć to na kinowy ekran?

 

anything