Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2220 dnia: Maj 16, 2018, 10:06:57 pm »
Ok.
Czyli może być tak jak myślałem po pierwszym razie:
Spoiler: pokaż
 Thanos dopadł Benicio, wyciągnął od niego "czerwony" kamień po czym mając go już w rękawicy odstawił szopkę przed Strażnikami jak to maltretuje o niego Kolekcjonera a gdy Gamora "zabiła go" usunął iluzję i pojawił się już z dwoma kamykami...
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline LucasCorso

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2221 dnia: Maj 16, 2018, 10:14:33 pm »
Nie no, poczekaj...


Spoiler: pokaż
jeden kamyk zabrał Lokiemu, jeden Visionowi, jeden zabrał poza ekranem z Xandaru, jeden Dr Strange i tylko jeden (poza ekanem) Collectorowi - co przykrył tą iluzją którą wspominasz
ale tylko jeden zabrał Collectorowi


Jeden kamień dostał na tej planecie gdzie był Red Skull w zamian za ofiarę z ukochanej osoby. ten kamień był ukryty nie w nożu, nie u collectora, ale na tej planecie. Gamora go (Thanosa) tam zabrałą i tam go (kamień) dostał w zamian za ofiarę
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2222 dnia: Maj 16, 2018, 10:44:32 pm »
Spoiler: pokaż
tylko jeden zabrał Collectorowi

Zgadza się. O to mi właśnie chodzi.
Spoiler: pokaż
Za pierwszym razem byłem przekonany, że wyglądało to właśnie tak: wybrał się do Kolekcjonera, wydusił z niego kamień a gdy pojawili się strażnicy odstawił przy jego pomocy szopkę jak to dopiero dociska Benicio i tym samym zwabił ich w pułapkę, bo przecież potrzebował Gamory żeby ta wskazała miejsce ukrycia kamienia Duszy.

To był mój tok myślenia podczas pierwszego seansu. Na drugi zabrałem kuzynkę, która była przekonana, że czerwony kamyk był ukryty w czerwonym sztyleciku... No i zabełtała mi w mózgu.
Natomiast w poprzednim poście machnąłem się o tyle, że napisałem:
Spoiler: pokaż
"pojawił się z dwoma kamykami" - de facto miał już trzy (pierwszy z Xandaru, drugi od Lokiego i czerwony od Kolekcjonera był trzeci).
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2018, 10:48:30 pm wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2223 dnia: Maj 17, 2018, 03:28:26 pm »
Fansite Uniwersum DC na FB podaje co nadchodzi:


"2018 rok:[/size]- "The Flash" otrzyma 5 sezon - The CW
- "Black Lightning" otrzyma 2 sezon - The CW
- "Legends of Tomorrow" otrzyma 4 sezon - The CW
- "Arrow" otrzyma 7 sezon - The CW
- "Supergirl" otrzyma 4 sezon" - The CW
- "DC Super Hero Girls" otrzymało zamówienie na 1 sezon - Cartoon Network (serial animowany)
- "Titans" otrzymało zamówienie na 1 sezon - DC Universe
- "Young Justice: Outsiders" otrzyma 3 sezon - DC Universe (serial animowany)
[/font]
2019 rok:
- "Doom Patrol" otrzymało zamówienie na 1 sezon - DC Universe
- "Gotham" otrzyma 5 i zarazem finałowy sezon - Fox
- "Swamp Thing" otrzymało zamówienie na 1 sezon - DC Universe
- "Harley Quinn" otrzymało zamówienie na 1 sezon - DC Universe (serial animowany)
- "Pennyworth" otrzymało zamówienie na 1 sezon (planowo w 2019 roku) - Epix

Nieokreślone daty premier:
- "iZombie" otrzymało zamówienie na 5 sezon. Brak potwierdzenia przybliżonej daty premiery - The CW
- "Watchmen" otrzymało zamówienie na 1 sezon. Brak potwierdzenia przybliżonej daty premiery - HBO"


Oj jest tego, jest! Jak to obejrzeć? Mamma mia!

Offline bambule

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2224 dnia: Maj 23, 2018, 01:50:11 pm »
To chyba najgorsze co może być :/
Nowe info o serialu "Strażnicy"
https://www.instagram.com/p/BjFsj6JHEdq/?utm_source=ig_embed

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2225 dnia: Maj 25, 2018, 11:31:05 am »
Nie oceniam dopóki nie zobaczę...  :doubt: Będzie Don Johnson więc już jestem zainteresowany...  :wink:

Offline laf

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2226 dnia: Maj 30, 2018, 09:18:38 am »

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2227 dnia: Maj 30, 2018, 12:28:31 pm »
Oby z tego faktu nie postanowili jak najwięcej jego twarzy eksponować kosztem czasu ekranowego samego Spawna...

Offline laf

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2228 dnia: Maj 30, 2018, 12:51:41 pm »
W Deadpool 2 fajnie pokazali jak można wykorzystać twarz aktora wcielającego się w tytułową rolę  :smile:

Poza tym w Avengers bardzo pomysłowo przedstawiono postać graną przez Dinklage'a.

Bądź co bądź wszystko zależy od zamysłu scenarzysty i reżysera, a w przypadku Spawna to jedna i ta sama osoba - TODD McFARLANE !!!! Tak więc jestem jakoś spokojny o ten film. Ale oczywiście wszystko wyjdzie w praniu. Tak czy siak bardzo jestem zaintrygowany tym filmem. A jedno wiadomo - na pewno nie będzie gorsze niż wcześniejsza wersja  :badgrin:

Offline AntekSocjalny

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2229 dnia: Czerwiec 05, 2018, 08:27:42 am »
Nawet nie wiedziałem, że kręcą solowy film o Bumblebee  :biggrin:  jaram się. Wygląda jak z G1 no i Starscream  :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:



Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2230 dnia: Czerwiec 07, 2018, 07:27:42 am »

Offline OokamiG

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2231 dnia: Czerwiec 07, 2018, 10:19:30 am »
Czekam z niecierpliwością. Hellboye del Toro mi się podobały, jednak oglądałem je przed zapoznaniem się z komiksem. Ta odsłona ma jednak wszelkie szanse je przebić.

Offline Jaxx

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2232 dnia: Czerwiec 12, 2018, 03:07:24 pm »
Takie pytanko:
czy Johns pisał coś w Rebirth???
Czy tom "Uniwersum DC Odrodzenie" był jego ostatnim scenariuszem???
Bo w New52 na początku pisał Green Lantern przez 20 zeszytów, Shazama, Aquamana i Ligę (czyli aż 4 regularne serie jednocześnie).
Gość stworzył masę kapitalnych rzeczy (Latarnie Johnsa to najlepsza seria jaką kiedykolwiek czytałem, a "Wojna Korpusu Sinestro" i "Najczarniejsza Noc" to najlepsze eventy), a Liga z New52 pokazuje, że wciąż ma masę pomysłów więc szkoda, że teraz tak zniknął.
Mam nadzieję, że komiks o trzech Jokerach będzie faktycznie warty uwagi.

To nie do końca odpowiedź na Twoje pytanie, ale może Cię zainteresować. Geoff raczej w najbliższym czasie niczego dla DC nie stworzy, przerzucił się na filmy i nadzór nad DCEU w charakterze scenarzysty/producenta. Taki ichni Kevin Feige.

http://www.comingsoon.net/movies/news/951941-geoff-johns-leaves-dc-entertainment-for-bigger-dceu-role

Ciężko powiedzieć, czy to dobrze, czy źle. Jak dla mnie, to raczej taki krzyk rozpaczy z DCEU i ostatnia deska ratunku, której chwytają się kurczowo.

Offline isteklistek

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2233 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:40:20 pm »
Może to dobra decyzja. Można na to spojrzeć różnie. Z jakiegoś powodu flagowe tytułu DC było mocno pocięte i okazywało się, że powstawały dwa całkowicie odmienne produkty w postprodukcji: jeden do kin, drugi na wydania DVD. Pierwszy na siebie nie zarabiał. Poczekamy, czy wyjdzie JL Snaydera. Czytałem, że ludzie(fani), którzy widzieli wszystkie pominięte sceny byli zachwyceni.

Offline 79ers

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2234 dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:20:07 pm »
Odtwórca roli Lando Calrissiana (Donald Glover) w Han Solo: Gwiezdne wojny - historie(2018) utrwalił mi się niedawno jako Childish Gambino "This is America" (wideo nie dla dzieci) i jak tu ze spokojem oglądać teraz graną przez aktora postać ???