Autor Wątek: Mirodin  (Przeczytany 2707 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raven

Mirodin
« dnia: Październik 17, 2003, 09:13:19 pm »
A jak wam się podoba najnowszy dodatek do M:tG?? Macie pomysły na jakieś zabójcze combosy? :D Według mnie jest on troche śmieszny ale na pewno ciekwszy od choćby Onslaughta. A jaka jest wasza opinia?
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Khorne

Mirodin
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2003, 07:19:12 pm »
to jest przeciętny dodatek,nie jest jakis szczegolnie dobry ale nie jest zły
jest tam kilka fajnych artefaktow :D ktore mozna wykorzystac w fajnych combach  :wink:
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Oski86

Mirodin
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2003, 07:52:21 pm »
Co do zajefanych kombo.
Dajmy na to:
Soul Foundry + Platinum Angel.
Wykładamy SF i imprintujemy na nim Aniołka.
Co turę produkujemy jednego anioła ( albo w late game 2 bo ten aniołek to droga zabawa jeżeli chodzi o manę). Dzięki temu stajemy się nieśmiertelni bo produkowane z SF counterki posiadają wszelakie właściwośći istoty imprintowanej , mamy duużą ilość kritek do ataku.
Jedyne bolączki to duuuży koszt many takiej zabawy i to że po użyciu jakiegoś creeping molda czy innego dziada tracimy taką możliwość....

Hmmm jakby ktoś miał pomysł jak udoskonalić to kombo, co jescze tam wrzucić. Ew walnąl tu spis deka na podstawie tego kombo to byłbym dzwięczny bo sam się do tak owej konstrukcji przymierzam jednak nie mam czasu i funduszy  :wall:  :wall:  :wall:
e are all gonna die anyway...

Offline Khorne

Mirodin
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2003, 08:00:34 pm »
hehehehehe o kombo porządne w mirodinie nietrudno
kilka kart będzie zbanowanych więc długo te komba nie pożyją  :wall:
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Gaweł

Mirodin
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2003, 07:26:23 pm »
Będą styczniowe bany... Mam nadzieję, że chrome mox bo ta karta jest cholernie mało dostępna i jest grana praktycznie w każdym decku, a cena kompletu...
Prawdopodobne bany: monolith, tinker, goblin charbelcher, goblin recruiter, chrome mox :)
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Khorne

Mirodin
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2003, 07:30:22 pm »
chrome mox ma zapewnionego bana,ta krta jedzie rocka nawet :D
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Gaweł

Mirodin
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2003, 07:36:07 pm »
Chrome mox...
Większość osób twierdzi, że bana dostanie tinker, ale według mnie na 99% będzie Chrome mox  :twisted: Tylko na to czekam, dlatego nie mam zamiaru ich kupować, gdyby był grywalny tylko w jednym decku to nie, ale jest prawie we wszystkich... Gobliny, Rock, Madness itd... Dlatego musi być ban!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Djinn

Mirodin
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2003, 07:22:00 pm »
lol :P ...
hmmmm .. mirodin jest bardzo dobrym dodatkiem .. takie karty jak chalice of the void .. mox (ktury tak troche napewno nie dostanie bana ... ) ... troll ... solemn ... no i of korz ISOCHRON SCEPTER ktury poprostu miecie :P

Offline Vallarr

Mirodin
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2003, 10:35:53 pm »
scepter to tesh prawie peny ban - po prostu strrraszne przegiecie
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

 

anything