trawa

Autor Wątek: Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku  (Przeczytany 2094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« dnia: Październik 17, 2003, 02:43:23 pm »
W niedzielę 26 października o godzinie 12:00 w sklepie Rebel w Gdańsku odbędzie się (prowadzona przeze mnie) sesja D&D, zorganizowana pod patronatem Gdańskiego Stowarzyszenia Fantastyki ALKOR. Szczegóły w siedzibie sklepu (kontakt także telefoniczny), ilość miejsc oczywiście ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli sesja okaże się sukcesem, w przyszłości zapewne będą organizowane kolejne. Przy okazji zachęcam do nawiązywania współpracy z lokalnymi erpegowymi sklepami także graczy i Mistrzów Gry w innych miastach.

Pozdrawiam,
Adam

Offline Farvus

Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 22, 2003, 09:14:49 pm »
Ja się zapisuje... nie znam D&D ale chętnie zagram :). Nie wiem przez co mam tylko zrozumieć, że sesja okaże się sukcesem.

Offline Adam Waśkiewicz

Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2003, 08:17:32 am »
Już po sesji, mam nadzieję, że graczom się podobała, ja bawiłem się świetnie. Niech żałują ci, których nie było, a uczestników proszę o ewentualne komentarze i uwagi.

 Jeżeli inicjatywa zostanie w przyszłości powtórzona, z pewnością zamieszczę tu informację.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Farvus

Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2003, 12:14:46 pm »
Sesja mi się bardzo podobała tylko jakoś nie czułem się najlepiej w skórze barbarzyńcy bo zwykle gram innymi postaciami. Była to jednak miła odmiana po nieco innych Warhammerowych sesjach. Nieźle się ubawiłem i może jeszcze po jakimś czasie spróbuje. Niech inni pograją bo warto.

Offline Petra Bootmann

Re: Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 16, 2003, 06:39:40 pm »
W niedzielę 30 listopada o godzinie 11:00 w sklepie Rebel w Gdańsku odbędzie się kolejna sesja pod patronatem Gdańskiego Stowarzyszenia Fantastyki ALKOR. Tym razem będą to klimaty Warhammera Fantasy Role Play. Szczegóły w siedzibie sklepu (kontakt także telefoniczny), ilość miejsc oczywiście ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszam.
zucam kamieniem.

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2004, 09:47:53 am »
Kolejna sesja odbędzie się w sobotę 3 kwietnia o godzinie 11:00 w sklepie Rebel w Gdańsku. Tym razem będzie ona rozgrywana w trzecioedycyjnym D&D. Szczegóły w siedzibie sklepu (kontakt także telefoniczny), ilość miejsc oczywiście ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Adam Waśkiewicz

Re: Sesja patronacka w sklepie Rebel w Gdańsku
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 13, 2004, 09:08:41 am »
Następna sesja odbędzie się w sobotę 4 września o godzinie 11:00 w sklepie Rebel w Gdańsku. Tym razem gracze będą mieli okazję przenieść się do krain dwudziestościennej kostki. Szczegóły w siedzibie sklepu (kontakt także telefoniczny), ilość miejsc oczywiście ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 Pozdrawiam,
 Adam