Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 236994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Faith

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 03, 2006, 08:09:49 am »
przypomnial mi sie Guilty Gear XX i  Isuka xD
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 03, 2006, 10:59:10 pm »
Sporo osób wymienia tu j-rpgi.  
Ja jednak jestem miłośniczką crpg. Ta konstrukcja świata, bohaterowie, klasy, możliwości rozwoju postaci, itd. :)
O ile japońskie bijatyki są grywalne, tak moim zdaniem za rpgi Japończycy brać się nie powinni, bo kiepsko im to wychodzi.

Offline Snake

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:03:07 pm »
Cytat: "Louise"

O ile japońskie bijatyki są grywalne, tak moim zdaniem za rpgi Japończycy brać się nie powinni, bo kiepsko im to wychodzi.


Herezje glosisz :)
The world is a fine place and worth fighting for." - E. Hemingway

Offline Frey Ikari

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:31:26 pm »
Cytuj
Louise napisał:

O ile japońskie bijatyki są grywalne, tak moim zdaniem za rpgi Japończycy brać się nie powinni, bo kiepsko im to wychodzi.


Herezje glosisz

Zgadzam się całkowicie z Snake... Święta inkwizycja już ruszyła za Louise i żadne umięjętności specjalne już tu nie pomogą...

Offline steelie

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 04, 2006, 09:49:23 pm »
Zaprzeczam jakimkolwiek insynuacjom jakobym wyruszył za Louise. jRPG nie znam, więc się nie wypowiadam, a tym bardziej nie palę na stosie za nie lubienie ich :)

Offline Kimuriell

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 08, 2006, 10:04:53 pm »
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek grałem? Bez zastanowienia mogę wymienić Final Fantasy VIII!!! Grałem też we wcześniejsze odsłony, ale ta najbardziej przypadła mi do gustu. Świetna grafika (jak na tamte czasy), genialny scenariusz i przeogromna grywalność!!! Niektóre elementy zaczynały z czasem mnie denerwować (muzyka w midi i brak możliwości pominięcia stałych sekwencji walk), ale nie żałuję żadnej godziny spędzonej przy tej grze ;) [/url]
Niestety ta strona nie przyjmuje użytkowników mających więcej niż 114 lat" - ciekawe dlaczego :)

Offline Frey Ikari

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 09, 2006, 07:16:41 pm »
A ja ostatnio grałem sobie w Chaos Legion... Bardzo ciekawa gra i nawet interesująca fabuła.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:09:38 pm »
Odkopuję, bo męczę właśnie Shingetsutan Tsukihime. No... zawiodłem się - może to wina tego, że znam fabułę (choć nie, Divi Dead przechodziłem kilka razy i się nie nudziłem), ale męczy mnie ta gra. Grafika średnia - tła paskudne - ot, zdjęcia przefiltrowane, sporo wydarzeń nie jest ilustrowane; to mnie chyba najbardziej zawiodło. Spodziewałem się czegoś lepszego. Mocno przegadane - ciągle tony tekstu na nieciekawych tłach, a tekst też nie jest porywający. Nie wiem czy to skończę.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:36:53 pm »
Wild Arms :) Niezły klimat :)
Tales of Phantasia też słodkie, śliczne SDeczki :P
W tej chwili - Tales of Abyss rządzą i wymiatają, normalnie rozkładają mnie na cześci pierwsze zarówno fabularnie jak i estetycznie (ilość biszów na minutę porównywalna z ilością moe w Kanonie :P). Poza tym to pierwsza gra, gdzie mogę sobie też pogrywać z Knurkiem, co jest miłym urozmaiceniem (bo oglądać swoją drogą też bardzo lubię, jak on gra).
FF X tez fajne (ale nie dawajcie mi tego durnego sequela przed nos, błagam!!). FFVII niezłe, ale żeby dostawać orgazmu, jak to większość robi? Po cholerę oni kradli tę materię, co? Ale warto dla samej schizy Clouda :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 09, 2006, 08:44:29 pm »
Ty widzę tu PSowymi tytułami rzucasz, a ja biedny śmiertelnik muszę się konwersjami na PC zadowalać :)

Offline nolifesking

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 09, 2006, 10:10:47 pm »
Chaos legion... można było zasmakować odrobiny konsolówki na kompie
no i koniecznie FF VIII !!

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 10, 2006, 09:28:29 am »
Well, przyznajemy się, że połowę graliśmy na emulatorach a PS2 mamy od niedawna - trzeba było jakoś przepuścić te kokosy, które zarabiamy :P
Próbowaliśmy grać w Gungrave, ale zdecydowanie bardziej szyszkom się podoba Devil May Cry, w który zarzynają biedną konsolkę ku przestrachowi Knurka (tak, on myślał, że ja lubię grać w śliczne turówki i platformóweczki, hehe). Generalnie mało gram, głównie oglądam, jak Knurek gra.
Oh - z tytułów godnych polecenia mam jeszcze Disgaea - dawno się tak nie uśmiałam. Jest to gra typu FF Tactics, główny bohater to mały wkurzony demon, a assasynem był kawaii aniołek  (hoś, hoś, hoś... przekradam się korytarzem! Hoś-hoś-hoś... wspinam się na schody!) :)
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Krova

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:18:12 am »
Kosiłem wczoraj z kuzynem przez równe 8 godzin w Guilty Gear XX Reload, dopóki kilka klawiszy nie padło :x Biedak musi wywalić bezprzewodówkę Logitecha, jednak pady to dobra rzecz.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline nolifesking

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:41:27 am »
haha no tak też to przeżywałem... ile razy mój brat oberwał odemnie za zbyt żywiołowe kilikanie:D powinno się szanowac sprzęt... ale XX reload to chyba najlepsza część moim skromnym zdaniem

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 10, 2006, 11:50:23 am »
Grał ktoś w super robot war z NGE i Gundamem i takie tam (no wszystkie anime gdzie są mechy).
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.