trawa

Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 237001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thrawn

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 30, 2005, 08:36:42 pm »
Tyle tego... I miałem jakoś farta, że trafiałem na same fajne tytuły... No ale najlepsze jest FFVII, gra, która potrafi zabrać mnie z tego świata na 72h msui być dobra :D
zien w ktorym zwatpisz w Jego Wole, bedzie twoim ostatnim dniem...

Offline SquizzZ

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 31, 2005, 03:35:12 pm »
Hy hy - zdecydowanie Tales of Phantasia (czarodziej okładający książką wrogów to jest coś - no i te czary!).
Później Street Fighter-y i SHOGO:MAD.
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline Jezus

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 31, 2005, 09:27:46 pm »
Hmm... chyba Gits na PSX, ten opening, ma muzyke troche transowa, ale znakomicie daje klimat <zwlaszcza w 2 misji w kanalach  :badgrin: >.
e is undead. He has long hair. No, he isn't a vampire. He is Jezus

Offline Soul Taker

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 02, 2005, 06:57:48 pm »
Cytat: "Kashue"
Obecnie Magnacarta
Niesamowita kreska, grafika postaci, również muza i animacje(intro rządzi). Niestety po koreańsku, ale na wakacje wyjdzie wersja ang ^^"

Odnośnie Evangelion:Girlfriend of steel obecnie dostepna jest na emulu serwowana przez ludzi z ARC---(trzeba dodać  do nicka [ARC])

Strona oficjalna Magnacarty: http://www.magnacarta.co.kr


ja mam magnacarte tez ale powiedz mi czy napewno wyjdzie wersja angielska i jak tak to kiedy dokładniej

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 04, 2005, 06:26:14 pm »
Jeśli chodzi o Magnacarta to polecam każdemu prace grafika odpowiedzialnego za projekty postaci (ten pan się nazywa Kim Hyung-tae bodajże). Najlepsze rysunki jakie w życiu widziałem.

Offline 1hotspur

Szukam pomocy przy grze.
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 20, 2006, 12:23:20 pm »
post skasowany ze względu na niezgodność z tematem, a poza tym jest już temat, który ów post porusza  ;)
Dreadorus Maximus

Offline Faith

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 26, 2006, 07:58:50 am »
Mu online Ragnarook
img]http://img171.imageshack.us/img171/3261/bannerstopthemadnessgn4pe2.jpg[/img]

Shino

  • Gość
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 26, 2006, 01:51:43 pm »
niesmiertelny chrono trigger ;];]

do tego finale (z vii na czele)


a co do gier powstajacych na bazie mang to raczej nie sa za udane (sa co najwyzej dobre... i sie najlepiej sprawdzaja jako party game'y ze wzgledy na prostote...)

Offline Kainti

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 27, 2006, 08:27:02 pm »
W sumie wszystkie w jakie gralem mi sie podobaly, m.in z jrpg Finale IV V VI VII i IX, Chrono Trigger, Chrono Cross, z bijatyk Melty Blood, Eternal Fighter Zero, Oni, z visual noveli Kanon, Mizuiro, Kira -snowdrop-, i demka Fate/Stay Night, Haru no Ashioto i Majipuri.

Offline JACHOO

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 28, 2006, 11:20:29 am »
Ragnarok Online :D

Offline Dereq

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 28, 2006, 03:33:21 pm »
Season of Sakura
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline *Haldir*

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 28, 2006, 05:14:49 pm »
Ogólnie na wszystkie platformy to raczej seria Final Fantasy...
Na kompa to w wiele mangowych gierek nie grałem, ale podoba mi się Guilty Gear Isuka (ostatnio w to sobie pykam  :lol: ).

Offline Camui

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 29, 2006, 07:12:01 am »
Finale zdecydowanie przodują, zwłaszcza FF7 i 8. A poza tym Chaos Legion, Knights of Xentar i Breath of Fire 4.
our sins into me, begin poisoning.

Offline Qraq

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 29, 2006, 07:25:29 am »
Ze starszych to Season of Sakura(czysty sentyment), Nocturnal Illusions no i ff7.
Z nowszych Chain:the lost footprints(fajny klimacik i fabuła) i Desire(też za fabułę)
Pominałem wszystkie gry w których historia jest tylko dodatkiem do rozbieranych scenek.

Offline Astaroth

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 03, 2006, 08:05:14 pm »
Zacznę bardzo klasycznymi pozycjami - final fantasy (wszystkie części, ale w szczególności VI i VII) oraz Chrono Trigger.

Dreamcastowe Skyes of Arcadia - za walki okrętów, szkoda że nie były głównym wątkiem.

Z obecnych umilaczy czasu to Guilty Gear X - nie ma to jak skopać paru gości przy pomocy efektownych combosów.
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."