Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Gildia Gier Bitewnych

Malowanie <wszystkie bitewniaki>

<< < (26/38) > >>

wedge:
Spoko część tych kolorków już używałem (dodatkowo niezły jest też shadow grey).
Możesz mi wyjaśnić jak krok po kroku uzyskać porządną blond brodę??? (ten kolor jakoś nigdy nie chciał mi dobrze wychodzić na brodach krasnali :( )

Przyszło Drachu??? ;)

Isembold:
Mam takie male pytanko odnosnie malowania. Jak malujecie zbroje Elfow Wysokiego Rodu? Drybrush czy moze malujecie kazdy pasek zbroi oddzielnie?

Malowalem do tej pory tak jak w gazetce #2 bylo, ale wychodza one raczej jakby przybrudzone, a nie dobrze wycieniowane.... Help me ;]

Maximus:
Nareszcie wysłałem fotki na serwer, co prawda to tylko podkład ale i tak spoko wygląda. Tak własnie wyglądają moje figurki na połce. Z czasem będe uzupełnial strone, a poza tym musze zmienić ten idiotyczny szablon... Na razie to jedna wielka prowizorka, ale już przynajmniej zaczołem coś robić ... ;)

http://www.maximus-lotr.webpark.pl/

Rafi:
Maximus wyglada na to ze ty malo malujesz swoje figurki. Widocznie wolisz grac 8) a szablon rzeczywiscie niepasujacy do strony.

mic:
ja elfy wysokiego rodu pomalowalem tak ze na paski kolczugi nakladasz poprostu kolor zloty a pomiedzy paskami zostawiasz cieniutkie czrne linie, jak na poczatek mi to wystarcza, wyglada ladnie 8)

Maximus, gdzie kupiles ta zielona mate na stół i napisz ile kosztuje jak mozesz :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej