Autor Wątek: Automatyczne Logowanie  (Przeczytany 23658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gaweł

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 28, 2004, 08:40:43 am »
Od września ani razu nie zadziałało mi automatyczne logowanie...  :cry: Ale cóż jakoś przeżyję...  :giggle:
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Maximus

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 28, 2004, 11:49:16 am »
Na innych forach zawsze mi się udaje automatyczne logowanie a tu nie :( ostatnio nawet mi się zdarzyło że musiałem się tu logować 3 razy bo ciągle mnie wywalało. Na administrowaniu phpbb sie nie znam ale to chyba w skrypcie tkwi błąd ....
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline wiśnia

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 28, 2004, 02:47:32 pm »
u mnie pojawiła się dość ciekawe przypadłość: raz mnie automatycznie loguje, a innym razem nie i po ręcznym mam wszystkie posty przeczytane :|
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Maximus

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 28, 2004, 09:14:09 pm »
Hmmm to dziwne próbowałem się zalogować z 2 kompa -> ustawiłem auto logowanie i teraz bez problemu mnie loguje od razu. Nie rozumiem tego z jednego kompa się udaje a z mojego nie.  :?
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Cisza

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 04, 2004, 08:05:03 pm »
Ja mam ciut inny problem. Zwsze loguję sięręcznie, z tym że od jakiegoś miecha (??) po wybraniu ZALOGUJ i wklepaniu się wcale nie jestem ZALOGOWANY. Nie widać mnie na forum, nie mam polecenia WYLOGUJ (wciąż jest w tym miejscu wioczne ZALOGUJ), mogę przeglądać tematy ale nie mogę odpisywać na posty - gdy próbuję wyrzuca mi ekran logowania, podaję co trza i dopiero wtedy mogę napisac wiadomość. Ciekawe jest to, że wybierajać opcję ZALOGUJ BY SPRAWDZIĆ NOWE WIADOMOŚCI, otwieram skrzynkę notmalnie, widnieje jako zalogowany na forum i po przejściu do dowolnego tematu z jakiegoś forum mogę postować normalnie (czyli wszystko działa jak powinno). Przypadłość ta nie jest zbytnio uciążliwa i pozwala mi na korzystanie z forum, aczkolwiek coś musi sięsypać skoro pojawiaja siętakie kwiatki. Problem nie dotyczy tylko mojego domowego kompa, ale nie sprawdzałem np. w innych przeglądarkach niż IE.
No, starczy rozwijania się ;)
rey and silent as death, it stood watching him. It was lean and powerful, tall as his shoulder and its grinning jaws and lolling tongue revealed row upone row of fangs the size of fighting knives.

Offline wilk

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 05, 2004, 09:07:15 am »
Sprobuj logowac sie od razu na forum.gildia.com, nie na forum.gildia.pl. U mnie to pomoglo.

Offline Abignale

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 06, 2004, 02:04:05 pm »
Mi loguje sie automatycznie przez link, który podała Rheia. Przypominam: www.forum.gildia.com/login.php. Swoją drogą to ciekawe, kiedy u jednych loguje, u innych nie...
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

Offline surmik

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 23, 2004, 08:26:41 am »
Po prostu domena cookie ustwiona jest na forum.gildia.com i jak wchodzi sie na forum.gildia.p to po zalogowaniu traci sie sesje. Juz znapisalem w tej spraiwe do tomka i powinien niedlugo to zalatwic.
Pozdrowienia,
Marek

Offline surmik

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 25, 2004, 09:07:18 am »
W chwili obecnej domyslnym adresem forum jest http://forum.gildia.pl http://forum.gildia.com zostal zdedradowany do poziomu aliasa wskazującego na ten pierwszy adres. Cookies sa juz dobrze ustawione i nie powinno byc juz problemow z logowaniem, jezeli takie wystapia piszcie do mnie pw.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Maximus

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 08, 2004, 11:55:57 am »
witam

Mój kumpel ostatnio próbuje się logować na forum ale dostaje informację że podał nieprawidłowe dane. Pytałem Jankiela czy to jakiś chwilowy problem ale dostałem odpowiedź że to pewnie dlatego że ma w loginie polskie litery. Nie wiem jak mu pomóc więc piszę tutaj nie będę wszem i wobec podawał jego hasła, ale jego login:Bioły, jak Wam się uda to coś z tym zróbcie, w razie wątpliwości podam hasło administratorom, zeby nie było ze się chce wlamać na jego konto czy coś. hehe Może to coś z jego kontem nie tak ale w razie czego wyślijcie mi PW.... :)
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Anonymous

  • Gość
Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 08, 2004, 10:30:14 pm »
tak mi sie przypomnialo...
automatyczne logowanie zwalilo mi sie od zainstalowania stalki.

A'G'R

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 09, 2004, 02:40:38 pm »
Mi raz dziala, a raz nie...

Offline kubususul

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 09, 2004, 08:23:05 pm »
A ja mam stalke i nie narzekam na automatyczne logowanie. Kiedys raz cos sie zwalilo,ale wtedy byly problemy z cala gildia.
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Anonymous

  • Gość
Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 09, 2004, 08:35:17 pm »
...a u mnie juz wszystko wrocilo do normy...

Offline Maximus

Automatyczne Logowanie
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 15, 2004, 07:41:04 pm »
Czekam czekam ale odpowiedzi na mój problem a w zasadzie mojegokolegi, chyba sie nie doczekam :/ Czy na prawdę nikt z Was nie wie co mogło się stać z kontem mojego kolegi ? Bioły nie moze sie logować juz od 2,5 tygodni....
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

 

anything