Autor Wątek: Kilka pytań <LoTr>  (Przeczytany 8083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« dnia: Październik 11, 2003, 04:44:46 pm »
No więc od niedawna gram w LoTrA.
Kupiłem podstawke do II cześci, Uruk-Hai sprzedałem kumplowi a sobie zostawiłem 12 jeźdźców Rohanu. Na dzien dzisiejszy moja armia to dobro:
12 jeźdźców i 3 Elfów z włóczniami. Mam zamiar kupic zestaw Heros of Helm's Deep ale wiem ze i tak w jednej armii nie uzyje wszystkich herosów na raz (ach te pkt.:( ) Nie mam za bardzo pomyslu czym dopełnic moją armie Moze jeszcze kilku elfow z lukami, włoczniami  :?:
Co o tym myślicie :?:
A drugie pytanie dotyczy Roharimów. Czy ktoś mógłby podac mi wszystkie zasady związane z Rohańczykami na koniu :?:
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Elrond

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2003, 05:54:20 pm »
Witaj Maximus.
Ja także na poważnie gram w LOTR od niedawna. Widzę, że kupiłeś Efly za 40 zł. Radzę abyś nie kupował oddzielnie Elfów - to wyniesie kupe kasy. Ja na twoim miejscu ( niedługo tak zrobię ) kupiłbym zestaw WARRIORS OF THE LAST ALLIANCE. Masz tam 16 Elfów i 8 ludzi z Gondoru.
Lub:
zestaw Wojownicy Śródziemia - masz 8 Elfów, 4 Gond i 12 goblinów z Morii.
Cena obu to ok. 70zł.
Wiem, że te figurki są trochę gorsze niż te z Two Towers - bo z plastiku, ale bardzo się opłaca. Wygląd i wielkość  mają w końcu prawie taki sam.

Z Heros of Helm's Deep radziłbym trochę poczekać - zbuduj z kumplem trochę większą armię i dopiero po tym. Z tych figurek będzie mały pożytek, bo wystawisz ich tylko kilka.

Pozdrawiam.
                Elrond.
PS: Dlaczego Maximusie zacząłeś grać w grę LOTR? Jak udało ci się skłonić ( przekonać ) do tej gry swojego kumpla?
Tell me Gandalf what I must do now.."

"Nie okazujcie im łaski, bo sami jej nie doświadczycie".

Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 11, 2003, 06:23:22 pm »
Heh To w sumie długo historia. Nasza przygoda zaczeła sie od MTG. Niedawno Bioly kupił wraz ze swoim kuzynem kupił podstawke do I. Poznie gra tak mi sie spodobała ze bylem gotow dac 240 zetka za podstawke sam...Ale moj kumpel Christoph chcial sie sciepnąc ze mną.
Akurat spasowalismy sie tym ze jemu zalezalo na urkach a mnie na Rohanie. To tylko male streszczenie jak zaczołem grac...
Moze w takim razie w tym temacie opowiecie jak wy zaczeliscie grac :wink:
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Bioły

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 11, 2003, 06:35:17 pm »
Ja jestem winowajcą hehehe :P
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 11, 2003, 07:02:03 pm »
No i właśnie zgłosił sie winowajca.
Jeszcze jedno pytanie: Przypomniało mi sie ze istnieje zasada dotycząca dosiadanie konia lecz nie znam jej treści dokładnie, a nie moge grac w.g. zasady ktorej do konca nie znam :D wiec jezeli wiecie cokolwiek na ten temat napiszcie:D
 :arrow:
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Christoph

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 11, 2003, 07:21:06 pm »
Hehe, pośrednio winowajcą tego że zacząłem grać jest samo GW :D Chciałem grać Mordheima, ba, nawet zamówiłem sobie w bardzie bandę possesed. Przychodzę po miesiącu i koleś mi mówi że niestety już nie będą produkować figurek do mordy :(  (prawda to??). To ja w takim razie dołożyłem się do podstawki dwóch wież którą kupował kumpel...
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline ghost666

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2003, 07:29:04 pm »
Cytat: "Christoph"
(prawda to??)


prawda to :(
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2003, 07:33:14 pm »
No i widzicie jak to sie wszystko układa. Kumpel wciągnie kumpla a tamten nastepnego i tak sie ciągnie...  :D  :)
Tylko ze jest jeden problem!! Gdyby w Polsce bylo wiecej GW lub sklepów takich jak Bard czy Dragon, wiecej ludzi by grało. Jak widac w miastach w których jest dostęp do gier bitewnych- jest wielu graczy :D Jezeli jest na tym forum jeszcze jakis gracz z Katowic to prosimy o kontakt :)
Im wiecej grających tym lepiej!!  :!:
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Bioły

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2003, 07:57:03 pm »
Maxiums ma racje brakuje punktów z produktami GW mam nadzieje że nam wypali to w Domu Kultury to moze wciagnie sie z jaies 5 osob  :D
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2003, 08:08:38 pm »
Dlatego mowie gracze z Katowic łączcie sie na forum Gildi (a moze za kilka miesęcy na oficjalnym forum LoTrA) Jezeli nasz pomysl z MDK-iem wypali bedziemy mieli idealne miejsce do spotkan przy naszym bitewniaku. Podobno w naszym Bardzie niedługo pojawią sie turnieje Władcy wiec jak widac od kad nasza 4 gra w Katosach Lotr idzie do przodu :!: Jak dobrze pojdzie zostaniemy sędziami LoTrA :D :)
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Dracon2

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2003, 09:01:37 pm »
Cytat: "Christoph"
Przychodzę po miesiącu i koleś mi mówi że niestety już nie będą produkować figurek do mordy :(  (prawda to??)

kłamstwo! do Mordki cały czas coś nowego produkują!

Offline Bioły

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2003, 09:32:21 pm »
Widzisz Chritoph , zrobił Cie w konia ale zastatnów sie czy dla Ciebie to nie "+" :?:
ww.forum.swc.prv.pl  - rózne fora :)
              ..

Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 13, 2003, 08:23:05 pm »
Więc tak;
Elrond- Ja teraz kupie helm's deepa poniewaz na razie gramy z kumplami 2 na 2 i akurat dobro sklada sie z 12 rohanczykow na koniu + (niektorzy bohaterowi)+zestaw z elfami i gondorem :)W najblizszym czasie po herosach mam zamiar kupic wspomniany zestaw Warriors of the last allience...wiec chyba myslimy podobnie. :) Ale jest jedno ALE  co dalej przeciez to jest nic w porównaniu do sił armii Mordoru :(
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

Offline Jacoslaw

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 14, 2003, 07:40:55 am »
Cytuj
Moze w takim razie w tym temacie opowiecie jak wy zaczeliscie grac

Moje pierwsze figurki nie miały być go gry chciałem używać te figsy do symulowania niektórych walk w systemie rpg , ale że mi się spodobało to zacząłem kupować figurki bez opamiętania (zacząłem w te wakacje)
.Mam do was pytanie jak wam idzie z malowaniem  :?:

Offline Maximus

Kilka pytań <LoTr>
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 14, 2003, 08:41:09 am »
Czyli nie tylko ja popadłem w manie figureczek :D A co do malowania to nie lubie malowac Roharimów konnych bleee :( Najłatwiej maluje mi sie elfy wysokiego rodu i zwykłych rohańczyków. A tak w ogóle to moja przygoda z malowaniem zaczeła sie od malowania figurek z II wojny światowej. :D :)
hrough the fiery caverns we sail
Virgil at my side my guide and master
Questing through the nine plains of hell
Infernal wisdom shall fill my soul...

Iced Earth

 

anything