Autor Wątek: Handel/Wymiana  (Przeczytany 237344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaskier

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 04, 2004, 12:49:57 am »
Cytuj
W zwiazku z tym ze jeden z kolegow z listy zachowal sie jak drobny zlodziej ( a co najmniej jak swinia ) ostrzegam.

NIE HANDLUJCIE Z JASKREM!!! GOSC JEST NIEUCZCIWY.

Kilka postow wczesniej sugerowal chec pozbycia sie kilku Lwow. Wyslalem gosciowi kase i jak do tej pory nie otrzymalem figurek. Co wiecej koles zerwal jakikolwiek kontakt. Takie postepowanie uwazam za wielkie swinstwo.


No tak. Po tym jak Gregoire zgłosił się do mnie i dogadaliśmy się co do sprawy figurek oraz dowiedziałem się o tym poście obiecałem sobie, że nie będę się denerwował i tutaj ne wejdę... no ale jak widać wszystkie obietnice wzęły w łeb.

Toteż ostrzegam wszystkich który może w przyszłości będą robili ze mną interesy: podawajcie właściwy adres, bo możecie zostać oszukani!!! Bezczelnie nie domyślę się na jaki poinienem wysłać paczkę i przez kilka tygodni słuch o niej zaginie, aż nie dostanę zwrotu z poczty... Potem znów chamsko. w przpływie wielkiej złośliwości i wrodzonego chamstwa wyślę ją jeszcze raz za własną kasę (i to jeszcze w wypadku kiedy nawet za normalną przesyłkę nie dostełem pełniej kwoty...). i czujcie się ostrzerzeni, bo w innym wypadku mogę jeszcze świńsko pisać uszczypliwe posty na forum, a przecież tego nie chcemy... :notfunny:



Cytuj
Jaskier to jakiś chachment kiedyś kupiłem od niego figurki(bez podstawek) obiecał że dośle mi je jakoś i czekam na nie już pare dobrych miesiency.


a tutaj widzę następną osobę święcie wierzącą w mój talent wieszczy...
nie łaska podać adresu? przecież nie wysyłałem Ci tych figurek, więc skąd mam go znać :wall:

litości!!!!!!!!!!!!!!

Offline Gregoire

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 04, 2004, 07:28:40 am »
Widze, ze jednak Jaskier nie tylko nie ma za grosz odpowiedzialnosci ale i potrafi byc bezczelny. Wlasnie dzisiaj otrzymalem przesylke i mialem poprosic o usuniecie poprzedniego posta i zapemniec o calej sprawie o czym zreszta poinformowalem samego zainteresowanego ale po tym co przeczytalem powyzej nie zrobie tego.
Dlaczego?
1.Adres w pierwotnej wersji podalem wlasciwy na co moglbym przedstawic dowody w postaci logow z wlasnej skrzynki pocztowej.
2.Moim zdaniem handlu nie prowadzi sie na zasadzie pocisku "Hellfire" - wyslij i zapomnij. Jesli cos wyslalem to monitoruje sprawe czy przesylka dotarla. Zwlaszcza, ze sam otrzymalem kase przekazem pocztowym wczesniej.
3.Co do nie otrzymania pelnej kwoty i zawilosci wymiany informacji w tym wzgledzie nie bede sie rozwodzil powiem tylko, ze istotnie z mojej winy (nieporozumienie co do formy przesylki) wyslalem o 3 zl mniej niz powinienem o czym lojalnie poinformowalem zaraz po tym jak sie zorientowalem. Zwazywszy ze sprzedajacy przyjmuje kase tylko i wylacznie przekazem pocztowym to i tak uwazam ze nie poniosl krzywdy.
4. I ostatnia sprawa. Poczta Polska jesli nie znajdzie adresata to odsyla przesylke do nadawcy w ciagu 3 dni. Nawet jesli podalbym niewlasciwy adres to informacja o tym fakcie powinna dotrzec do mnie najpozniej w ciagu 1,5 tygodnia. Jaskier nie odezwal sie wcale.

To tyle jesli chodzi o wysylanie figurek przez Jaskra.

Offline Jaskier

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 04, 2004, 08:10:03 am »
Ad. 1 No to przeprowadziłeś się w tym czsie czy co?
Dobra, może na poczcie coś popieprzyli - taka mozliwość też istnieje :bored:
Ad2. No to miałem nadajnik do tej paczki włorzyć i sledzić jej drogę przez GPS  :?
Ad4. Nie - kwitku na paczkę masz możliwość zaznaczenia natychmiastowego zwrotu. Domyslny jest po 2 tygodniach - sprawdź proszę.

Offline BeRsErK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 04, 2004, 02:45:11 pm »
Panowie, proszę takie sprawy załatwiać na privie !!!

Offline Jaskier

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 05, 2004, 12:13:49 am »
Dobra, ale zostałem publicznie pomówiony, toteż musiałem się publicznie bronić. - EOT

Offline Sanquinius

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 14, 2004, 01:12:48 am »
Witam, mam do sprzedania zalegajacych Keltow Sessair

-Minotaur
-Wojownik Szału 2

kontakt:
gg 1238389
sanquinius@wp.pl
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

Offline BeRsErK

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 11, 2004, 11:58:45 am »
Dwóch M'o'W + kapitan i oddział Wdowiarzy - cena to 150 zł - modele częściowo posklejane(2 M'o'W) a kapitan Wdowiarzy częściowo pomalowana(w Masterze). Oczywiście stan modeli i kart do nich jest idealny.
Kontakt na priv.

kilofo-dorf

  • Gość
gobliny
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 14, 2004, 12:53:02 pm »
mam do sprzedania piękne figurki firmy rakham przeznaczone do gry świetnej gry Konfrontacja:

XHERUS Wizjoner (1)
(figurka, podstawka, blister, karty referencyjne[ang], podrecznik do dewinitacji [ang])cena 30 zł
stan b. dobry, ostatnio ułamała sie laska lecz jest to mozliwe do sklejenia nawet zwykłym supoer glutem

gobliny z łańcuchami i kulami (3)
(3 figurki, podstawki blister, karty referencyjne[ang], podrecznik do konfrontacji[ang]) 35 zł
stan b. dobry, jedna z figurek ma złamaną nogę, którą skleiłem vikolem przez co jewst troszke zniekształcona, mozna zdjąć vikol i skleic normalnym klejem i będzie wyglądała tak jak pierwotnie.

gobliny z miotaczami gazu (2)
(2 figurki, podstawki, blister, karty referencyjne[ang]) 35 zł
stan b. dobry

wszytekie figurki są niepomalowane, sklejone (przed wysłaniem rozkleje), jedna z podstawek jest złamana i sklejona, czyli normalna.

chciałbym sprzeadc wszytsko razem lecz jesli nie bedzie sie dało to ceny kupna pojedynczego podane są przy opisach

koszt przesyłki ok 11 zł wysyłam priorytetem za pobraniem koszt pokrywa nabywca

wszytko to w sklepie kosztuje ok 135 zł a u mnie jak widac 100 zł

kontakt:
gg: 1880241
e-mail: zaposowy@wp.pl

powód sprzedazy jest taki ze nie mam zadnego konfrontacyjnego gracza

Offline _Wychwethyl_

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 17, 2004, 08:25:34 pm »
Sprzedam blisterek Blood Warriorow. Posklejani, kompletni, nietknieci farba w komplcie wraz z ich karta. Cena 40zl
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Alchemik

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 18, 2004, 07:51:51 pm »
kenshinio
Cytuj
Mam do sprzedania to pudełko Wolfenów do Konfrontacji, które zawiera trzech wilczków i elfa ( po Polsku nazywa to się Klan Wilczarzy - Wyjąca Sfora ). Figórki są niepomalowane i niesklejone (oczywiście są kompletne). CENA SKLEPOWA TO 216ZŁ. Ja chcę za nich 150zł.
Zainteresowanych proszę o kontakt: kenshinio@gazeta.pl.
Pozdrawiam, Norbert
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Maru1

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 19, 2004, 03:23:44 am »
pposzukuje Ashan -tyr do wilczarzy - jak ktoś ma lub może załatwić - prosze o kontakt na Priva lub mejlem , w gre wchodzi jak najbardziej wersja Niemiecka (ktura jest dostempna w odrurznieniu od "normalnej" )
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline X

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 23, 2004, 10:16:12 pm »
Wymienie armie gryfów/alchemików, (obie po 500pkt) na Rozpruwaczy, albo na kase!!!!

Nieaktualne!!!!!!!!!!!!!
opo666

Offline vanswirr

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 23, 2004, 10:34:41 pm »
Co do ywmiany alchemików na kasę - co masz i po ile za to chcesz ?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline X

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 24, 2004, 10:51:25 pm »
Neuromancera
abberacja
4x pets of flesh
3x hybrida
nemeizs clone
2x wojownicy skorize
ysis żmije pustyni

nie sprzedaje pojedyńczych sztuk..
tylko wszystko..
Figurki nowe, poprzyklejane do podstawek(które są zajebicie pomalowane), figurki pomalowane czarnym podkładem...
Stan idealny....

Nieaktualne!!!!!!!!!!!!!
opo666

Offline X

Handel/Wymiana
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 24, 2004, 10:52:17 pm »
Ceny do uzgodnienia na priva, albo rozszerzam wymiane na orków, rozpruwaczy , tir-na-bor(chodzi mi o bractwo brązu)  albo na warmachine!!!!(cokolwiek wraz z podręcznikiem)...
opo666

 

anything