trawa

Autor Wątek: Kic - Hip hip hurra!  (Przeczytany 11679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krytyk

Kic - Hip hip hurra!
« dnia: Październik 06, 2003, 06:45:04 pm »
Nareszcie, tak długo oczekiwany: Kic Przystojniak. Dla mnie to co najmniej wiadomość miesiąca, a pewnie wiecej. W końcu nam rynek normalnieje jak coś podoba sie ludzią to mogą to kupić.

Offline graves

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 06, 2003, 06:51:23 pm »
Pożyjemy, zobaczymy -zobaczymy, ocenimy :wink:

Też się cieszę jak cholera :oops:  :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

N.N.

  • Gość
Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 06, 2003, 08:46:53 pm »
Tylko niech mi ktoś powie, czemu nie Egmont, czemu nie Mandragora, ale Grafikon - jak wiadomo wydawnictwo, które drukuje z potrzeby serca, w mikroskopijnych nakładach i nie płaci autorom... Czy Jezierski jest tak słaby, że zaden z profesjonalnych wydawców nie odwazył się zaryzykowac?

Offline graves

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2003, 10:15:23 pm »
Cytat: "N.N."
Tylko niech mi ktoś powie, czemu nie Egmont, czemu nie Mandragora, ale Grafikon - jak wiadomo wydawnictwo, które drukuje z potrzeby serca, w mikroskopijnych nakładach i nie płaci autorom... Czy Jezierski jest tak słaby, że zaden z profesjonalnych wydawców nie odwazył się zaryzykowac?

Jeż Jerzy też nie zaczynał w wymienionych przez Ciebie wydawnictwach :wink:

PS. 500 post  8)  :shock:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline jax

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2003, 07:47:14 am »
Bardziej mnie ta zapowiedź cieszy niż jakiekolwiek inne polskie zapowiedzi.
Kurcze też się dziwię, że nie wydaje tego choćby Mandra (wydaje jakieś polskie gnioty, pozycje nieznane, ryzykowne a czegoś tak sprawdzonego nie wyda).  A że Egmont nie wydaje, to mnie nie dziwi - raczej nie jest zbyt ekspansywny jeśli chodzi o polską twórczość.
Ale nieważne kto wydaje - ważne że wydaje.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline konradkonrad

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2003, 08:43:28 am »
Nie chce krakać, ale Egmont bał się chyba Kica, bo komiks humorystyczny w Polsce stosunkowo słabo idzie. Szkoda, o tyle że Jezierski rzeczywiście jak na moje oko rysuje profesjonalnie i w innych warunkach mógłby zrobic karierę (jeśli rysuje szybko  :) ), a nie szkoda o tyle, że ja na przykład Kica raczej nie kupię.

Offline Rzezbiarz.wg

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2003, 09:28:57 am »
Ja sie cieszę. Nawet bardzo  :)

Offline Jakub Ponury

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 07, 2003, 06:52:22 pm »
Te kilka epizodów Kica, które przeczytałem swego czasu w Świecie Komiksu jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiło. Ale zobaczę, może w większym zbiorze znajdzie się jakaś godna uwagi historia...

Offline graves

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 07, 2003, 07:29:57 pm »
Cytat: "Jakub Ponury"
Te kilka epizodów Kica, które przeczytałem swego czasu w Świecie Komiksu jakiegoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiło. Ale zobaczę, może w większym zbiorze znajdzie się jakaś godna uwagi historia...

Trzeba było czytać te w "Super Boomie"  :D
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

N.N.

  • Gość
Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 07, 2003, 11:01:40 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "N.N."
Tylko niech mi ktoś powie, czemu nie Egmont, czemu nie Mandragora, ale Grafikon - jak wiadomo wydawnictwo, które drukuje z potrzeby serca, w mikroskopijnych nakładach i nie płaci autorom... Czy Jezierski jest tak słaby, że zaden z profesjonalnych wydawców nie odwazył się zaryzykowac?

Jeż Jerzy też nie zaczynał w wymienionych przez Ciebie wydawnictwach :wink:

Ale "Kic" nie zaczyna... "Kic" był drukowany w Świecie komiksu, który - jak wiadomo - publikuje tylko to, do wydawania czego Egmont się przymierza. I co? I mamy "Kica" w Graficonie... Egmont go nie chciał?
Cytat: "graves"

PS. 500 post  8)  :shock:

Gratulacje.

Ps: Osobiście podejrzewam, czemu to nie Egmont, ale wolę tego nie pisać...

Offline mykupyku

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 07, 2003, 11:43:53 pm »
Cytat: "N.N."

Ps: Osobiście podejrzewam, czemu to nie Egmont, ale wolę tego nie pisać...



plotka i uzasadnione podejrzenie wraz z subiektywizmem oglądu - to istota forum :)

nie ma co się krygować
opyright by mykupyku

Offline Maciej

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2003, 07:39:33 am »
...bo Egmont ma Baranowskiego .... ???????
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2003, 09:24:38 am »
Im dluzej tu o tym rozmawiamy, tym bardziej mam ochote kupic ten album. Szkoda tylko, ze to beda pewnie same powtorki... No ale jak sie sprzeda moze beda nastepne.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline jax

Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2003, 09:41:18 am »
bardzo dobrze że będą stare
najpierw czas nadrobić zaległości a potem dopiero nowe..
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Kic - Hip hip hurra!
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2003, 10:02:33 am »
Jasne, te stare tez bym chcial w wydaniu zbiorczym HC najlepiej w serii Klasyka Polskiego Komiksu z Egmontu. A jako komiksowa pulpe to jednak wole nowe rzeczy.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything