trawa

Autor Wątek: walka wręcz w LOTR  (Przeczytany 11099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LoRd_JASIU

walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2003, 05:32:19 pm »
Chciałem sobie wejść w ten system ale boje sie ze za szybko upadnie i strace tylko Kase a za kase ktora wydam na Lotra moglbym np kupic sobie armie do Fb albo 40k ??Wiec kiedy bedzie wiadomo ze system nie upadnie na 100 % ??

Jankiel

  • Gość
walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2003, 06:31:49 pm »
Cytuj
kiedy bedzie wiadomo ze system nie upadnie na 100 %

Nigdy. Niestety, nie można powiedziec czegoś takiego o żadnym systemie.

Offline Lugburc

walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2003, 10:16:29 am »
Niestety, wyjątkowo zgadzam się z szfarzem brackim. to co determinuje moje posunięcia finansowe w kierunku przemiany waluty w fixy, to napewno nie wzglądy komercyjna. mówiąc analogią, o wyborze kobiety, przynajmniej u mnie, decydyje jej urok, a nie popularność... mam nadzieję, że zostanę właściwie zrozumiany.
co ty na to - nie mam złych intencji - cymbalisto, Jankielu? Tuszę, że się ze mną zgodzisz, przynajmniej w kwesti kobiet :P
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Glorfindel

walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2003, 10:41:35 am »
Cytat: "LoRd_JASIU"
Chciałem sobie wejść w ten system ale boje sie ze za szybko upadnie i strace tylko Kase a za kase ktora wydam na Lotra moglbym np kupic sobie armie do Fb albo 40k ??Wiec kiedy bedzie wiadomo ze system nie upadnie na 100 % ??


jasiu wez no sie czlowieku zdecyduj co chcesz zbierac a nie zasmiecaj forum postami kupie/sprzedam/w jaki system zagrac/ itp

jest jeszcze jakis bitewniak co nie masz zamiaru w niego zaczac grac?
bo powoli mnie oslabiasz...
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Jankiel

  • Gość
walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2003, 10:48:08 am »
Cytuj
Tuszę, że się ze mną zgodzisz, przynajmniej w kwesti kobiet

Bez dwóch zdań :)

Offline LoRd_JASIU

walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 03, 2003, 03:55:13 pm »
Cytat: "Glorfindel"
Cytat: "LoRd_JASIU"
Chciałem sobie wejść w ten system ale boje sie ze za szybko upadnie i strace tylko Kase a za kase ktora wydam na Lotra moglbym np kupic sobie armie do Fb albo 40k ??Wiec kiedy bedzie wiadomo ze system nie upadnie na 100 % ??


jasiu wez no sie czlowieku zdecyduj co chcesz zbierac a nie zasmiecaj forum postami kupie/sprzedam/w jaki system zagrac/ itp

jest jeszcze jakis bitewniak co nie masz zamiaru w niego zaczac grac?
bo powoli mnie oslabiasz...



Ej odwal sie jest na forum 3 dni i juz kozaczy jak by cie to interesowalo to nie koncze z warhammerem tylko mmysle nad 2 systemem a i jeszcze 1 moge kupic sobie figsy do kazdego systemu i bedziesz mi mogl tylko naskoczyc !!!!!!!!!!! :bite:

Offline Vallarr

walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 03, 2003, 09:51:26 pm »
ekh , Jasiu - Dla Twojej informacji - miedzy pazdziernikiem - bo wtedy Glorfindel dolaczyl , a grudniem - mamy go teraz ( to tak dla przypomnienia ) jest jeszcze jeden miesiac ....
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Jankiel

  • Gość
walka wręcz w LOTR
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2003, 11:18:51 pm »
Jednym starczają 3 dni, żeby nauczyć się jak się zachowywać na forum, inni siedzą 4 miesiące, a i tak robią z siebie idiotów. Btw, Na Cytadeli chyba też cię gnębią?
Cytuj
Ej odwal sie jest na forum 3 dni i juz kozaczy

Chamstwo...
Cytuj
moge kupic sobie figsy do kazdego systemu i bedziesz mi mogl tylko naskoczyc !!!!!!!!!!!

I prostactwo...
I dziwisz sie, że ciężko znieśc twoją idiotyczną paplaninę?