trawa

Autor Wątek: Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!  (Przeczytany 23767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Waśkiewicz

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 13, 2004, 10:03:06 am »
Dziękuję wszystkim dyskutantom za dogłębne zapoznanie się z moim ostatnim postem i zastosowanie się do zawartych w nim sugestii. Dyskusji o wadach i zaletach D&D, Warhammera i kilku jeszcze systemów poświęcone są odrębne tematy. W tym niestety, jak widzę rozmowa zeszła na zbyt dalekie pobocza, by był sens pozwolić na jej dalsze kontynuowanie. Temat niniejszym zamykam.

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline Revenger

Poszukiwany!
« Odpowiedź #136 dnia: Luty 18, 2005, 03:59:30 pm »
Wyjezdzam na zielona szkole... razem z kumplami mamy rozkmine w jaki system zagrac? co byś cie nam polecili?
___rev____
Świat zchodzi na psy ty razem z nim!!! Nie bierz sobie tego do siebie bo tu chodzi o moja troske bo niezbadane są wyroki boskie!

Offline Kmicic

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #137 dnia: Luty 19, 2005, 08:26:49 pm »
Na zieloną szkołę najlepsze chyba D&D i jakieś mega hack&slashowe scenariusze :lol:
ORONA 1973 KIELCE

Offline Necromancer

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 18, 2005, 09:40:06 am »
Według mnie najlepszy jest Wampir: Maskarada. Ma przejrzystą mechanikę, świetny klimat, mase możliwości i rozgrywa się w naszych czasach dzięki czemu łatwiej się wczuć. Ale każdy ma inny gust. Mimo to WORLD OF DARKNESS rule on.
I choćbym szedł ciemną doliną                        to zła sie nie ulękne bo zło to JA"

Offline Maladie

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #139 dnia: Marzec 18, 2005, 04:38:02 pm »
Według mnie najlepszy jest Warhammer. Nie wymaga specjalnych zdolności aktorskich, a ma niesamowity mroczny klimat. A co do Wampira to nie jest on raczej dla początkujących... No chyba, że sprowadzić go do Hack&slash, ale to by była profanacja.

I rozlało się wokół nich kipiące morze Chaosu, krew i kamień płynęły, zlewając się i przybierając nowe, niespotykane formy lecz oni stali nieugięci niczym skała i zmusili je by się cofnęło!

Offline Gorbash Amu

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 19, 2005, 09:36:50 am »
A mi sie wydaje że najlepsze jest jakieś autorskie fantasy . Tam nie ma żadnych ograniczeń i można wprowadzić dowolny klimat , od bajkowego przepełnieonego wróżkami świata ,poprzez bardzo realistyczny z elementami średniowiecza , do świata gdzie mrok jest  za  każdym zakrętem ...cóż takie moje zdanie jest !!!

Pozdrawiam !!!
dbije się od chmur i będe już daleko...
Pobiegne w strone światła , mijając się z deszczem .
Zobacze jasność i upadne na kolana .
Wysłucham głosu który szepnie...
i wspomne swe życie pozbawione celu...

Offline Pawłow

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 19, 2005, 06:00:45 pm »
Na początek zdecydowanie najlepsze "Oko Yrrhedesa" Andrzeja Sapkowskiego ;)  . Prosta mechanika i dwie świetne przygody w podręczniku, tytułowe „Oko Yrrhedesa” i „Yarra – rzeka śmierci”. Szczerze mówiąc dla samych przygód warto było go kupić. Jedyna wada jest taka że jest obecnie praktycznie niedostępny.
shit happens

Offline dra

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 20, 2005, 08:45:01 pm »
Tu sie sprzeciwie. Nie kupuj oka yardhessa. Imo totalny badziew z rpg majacy tyle wspolnego co kinowy orbaz wiedzmina z ksiazka.

Offline pest_poland

Jaki system jest najlepszy??? jestem zielony!
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 30, 2005, 02:27:35 pm »
Earthdawn, oczywiście Earthdawn. To mój pierwszy sytem jaki posiadałem i jak na razie jedyny. Świetne heroic fantasy, mimo małej ilości dyscyplin można prowadzić bardzo różnorodne postacie. Wspaniała historia (w sumie to jedyna jaką znam:D bo w warhammery to sie nie zagłębiałem za bardzo)

Offline Glore

Re: Poszukiwany!
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 02, 2005, 01:47:51 pm »
Cytat: "Revenger"
Wyjezdzam na zielona szkole... razem z kumplami mamy rozkmine w jaki system zagrac? co byś cie nam polecili?


Ale co bez żadnych ograniczeń ?

Dowolny system, co wy - wszystkie podręczniki macie, czy dopiero zamierzacie kupić ?

Jak wam powiemy, że DnD rulez to kupicie wszystkie te podręczniki, które są tam potrzebne do grania tylko po to, żeby raz na zielonej szkole se pograć ?

Jeśli chcecie porady to dajcie jakieś wytyczne - nie ma sensu bulić tyle kasy na jednorazowoą rozrywkę.
Choć krwią zachłysnął się nasz czas,
 choć myśli płoną w paranojach,
 nas przed upadkiem broni wciąż:
 - ZBROJA !" -  J.K.

 

anything