trawa

Autor Wątek: South Park  (Przeczytany 10256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

South Park
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 09, 2003, 02:03:25 pm »
zobaczylem juz ten sezon 7 i powiem wam ze to juz nie to co kilka lat temu.Czy mi sie przejadlo czy moze zanizaja poziom hm nie wiem :(
Jest kilka zabawnych scen ale  w sumie to takie nijakie.polecam "toilet paper" - fajny odcinek z nawiazaniem do hannibala bekowe :D
ex, Drugs & CS!

Offline beniaminek

South Park
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 05, 2007, 06:05:11 pm »
Zawsze przełączam po zakończeniu "piosenki" Primusa. Fekalna rozrywka dla ubogiego intelektualnie plebsu. 0,5/10

Offline syfon

South Park
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2007, 08:29:32 am »
to provokacja!
 guess its time to pay the bill, but you know I never will. I'm hungry still...

Offline Spik

Odp: South Park
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 02, 2011, 11:40:53 am »
Wątek stary niesłychanie ale odświeżę go nieco ździebko bo NOWY SEZON "South Parku" właśnie się zaczyna :)  Z tej okazji mały artykulik machnąłem : http://panmilus.blogspot.com/2011/05/top-10-satyr-w-south-parku.html

Choć słyszałem smutne wieści, że po tym jak został pocięty i oceznurowany odcinek "201" twórcą serialu Mattowi i Treyowi "South Park" już naprawdę wisi i tylko czeają, aż skończy im się umowa...

Offline Pierniczek

Odp: South Park
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:54:05 pm »
Dla mnie South Park ze wszystkich tego typu tasiemców jest najśmieszniejszy, kiedyś oglądałam Family Guy'a,a le przy SP ssie.

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: South Park
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2012, 04:40:11 pm »
IMO wręcz odwrotnie, o ile FG lubię, South Parku po prostu nie da się oglądać.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline potworek

Odp: South Park
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2012, 05:46:43 pm »
FG jest dla dorosłych!
FG ma z każdego sezonu spadek jakości. Czasem trafi się jakiś fajny odcinek, ale były dwa sezony, chyba 8 i 9, których prawie nie dało się oglądać, bo były zbyt... normalnie...
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Twardowsky

Odp: South Park
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 23, 2012, 06:08:48 pm »
SP też bywał ostatnimi czasy nierówny. Choć trzeba przyznać że w każdym z sezonów (nawet tych najnowszych) był co najmniej jeden doskonały odcinek.
Pogromca wdów i sierot

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: South Park
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 23, 2012, 06:42:24 pm »
Tak schodzimy z tematu, ale jeszcze Futurama wróciła, trwa właśnie 7 sezon.
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Pierniczek

Odp: South Park
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:30:14 am »
FG jest dla dorosłych!

A SP to może dla dzieci?  :cool: W SP bywają lepsze i gorsze odcinki, ale jednak zawsze trafi się coś fajnego, a FG po prostu najzwyczajniej w świecie kompletnie przestał mnie śmieszyć. Wiadomo, że to kwestia gustu, ale odnoszę wrażenie, że twórcom brakuje już pomysłów.

Offline Spik

Odp: South Park
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 24, 2012, 02:13:46 pm »
Mi się zdarza obejrzeć FG i się uśmiać (choć jak ktoś słusznie ujął "Na 1 naprawdę dobry żart, mają 5 co są kompletnie meh!") ale fakt faktem ja się ogląda odcinek SP a zaraz po nim FG to naprawdę czuć OSTRĄ różnicę w poziomie scenariusz i pod względem humoru i samego prowadzenia faubły...

Też to za co cenię South Park, że jak już robi jakąś satyrę to w odróżnieniu jest OBIEKTYWNY i zwykle stara się obśmiewać obie strony, a nawet jak twórcy ewidentnie biorą jakąś stronę to zawsze są wstanie zrobić te 2-3 autokrytyczne żarciki które się nabijają z ich własnego stanowski (znów, nie chcę być egocentryczny ale jak wspominałem cały artykuł napisałem o tym :wink: http://panmilus.blogspot.com/2011/05/top-10-satyr-w-south-parku.html ) Jest bardzo piękny przykład w odcinku gdzie parodiowali historię tej kobiety co była w śpiączce (to było tak dawno, choć głośno w mediach, że właściwie tylko dzięki odcinkowi South Parka ciągle pamiętam tę historię) i był cały spór czy ją odciąć od aparatury co ją potrzymuje przy życiu i pozwolić jej umrzeć czy też dać żyć w takim stanie. Zrobili i serie dowcipów co pojechała po jednej stronie, zrobili serię dowcipów co pojechała po drugiej, a na koniec walneli tak zajebiście genialną i ironicnzą puentę która na raz pojechała po obu grupach i wytknęła absurd całej sytuacji... 


I szczerze uważam to za inteligentniejsze, dojrzalsze i bardziej uniwersalne od FAMILY GUYA który robi odcinek na jakiś konketny temat polityczny (śluby gejowskie, aborcja etc.) to poprostu bierze stronę i cały odcinek to takie "O! Wasza strona ma samych debili a nasza jest święta" przez co - nawet jak jestem po ich stronie - mam wrażenie, że bardziej oglądam propagandówkę niż satyrę ...
Pus niestety nie ukrywam, że kompletnie nie podoba mi się w jaki sposób ewoluowały charaktery tych postaci (w FG) Stewie z złowieszczego James Bondowskiego geniusza zrobi się stereotypowym gejem, Brian stał się kompletnie pretensjonalny i niesympatyczny, Meg ogranicza się do roli worka treningowego, a debilizm Petera wszedł na takie granice absurdu, że to zwyczajnie nie jest już zabawne...

 

anything