trawa

Autor Wątek: Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii  (Przeczytany 186861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hwoarang

Znacie Ten Utwór??
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 12, 2007, 02:23:34 pm »
Na początku sorry jesli taki temat byl.

   - zna to ktoś.

Offline Hwoarang

Co to za instrument??
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 20, 2007, 02:51:33 pm »
Witajcie!!

Jakiego typu jest to gitara.
Wiecie może gdzie takową kupić??
 

                                                             Pozdro

Offline Grand Admiral Thrawn

Ostry Dyżur - On the Beach 08x21
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 28, 2007, 08:21:30 pm »
Nie znalazłem nic o tym na forum (może nie potrafię szukać). Czy ktoś z Was wie może jak brzmi nazwa utworu z samego końca tego odcinka serialu?. Na jednym zagranicznym forum znalazłem, że jest to Tracy Chapman - The Promise ale wogóle mi nie pasuje...może dlatego, że to inna aranżacja. W każdym bądź razie byłbym wdzięczny za potwierdzenie bądź zaprzeczenie temu co anglojęzyczni napisali.

tak na wszelki wypadel podaję linka z tą sceną:


Jak dla mnie kawałek fantastyczny, ale może dlatego że się robię sentymentalny. Z tego odcinka jest jeszcze jedna piękna piosenka ---  Israel Kamakawiwo'ole - Somewhere Over the Rainbow. POLECAM
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Dairya

muzyka raczej nie spotykana
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 19, 2007, 06:26:16 am »
witam

czy zna ktoś z was zespół, bądź płytkę, gdzie chorały gregoriańskie występują w połączeniu z orkiestrą symfoniczną? Słyszałem kiedyś na płycie, która się zniszczyła i w filmikach fabularnych z W3. Nie znacie może jakiegoś wykonawcy albo płytki z tego rodzaju muzyką? bo osobiście ja nie znam i nie mam, a marzy mi się znalezienie właśnie czegoś takiego.

A przy okazji - czy znacie wykonawców tradycyjnej muzyki chińskiej albo japońskiej? Bo szukałem na necie płytek, ale do kupienia tylko na zachodzie, a do ściągnięcia nikt nie seedował, więc taka kropka niestety.

Jakby kto coś wiedział - pisać i siem nie czaić;)
Z góry wszystkim wielkie dzięki za odpowiedź
ylko świnia posmarowawszy twarz gównem potrafi nieustannie przekonywać całe otoczenie, że jest cała czysta jak łza

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 19, 2007, 07:24:23 am »
Co do tradycyjnej muzyki japońskiej - Kodo.

Offline Hang Man

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 07, 2007, 05:32:44 pm »
Dobra, krótka piłka z mojej strony: Chodzi mi o "sklejenie" 2 plików OGG, jednak nie w sposób łańcuszkowy (czyli jeden za drugim) tylko o dorzucenie  np.gitary do tła utworu.

Czy ktos wie, jak się do tego zabrać? Szukałem na necie, ale nie znalazłem żadnego odpowiedniego narzędzia.

Ewentualnie, może znacie jakiś program, który nagrywa muzykę w formacie mp3, która w danej chwili leci w głośnikach komputera.

Rozwiązałoby to mój problem. ;)
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Kormak

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 07, 2007, 05:45:48 pm »
Nagrać możesz w Cool Edit Pro. Prawdopodobnie nowsze wersje posiadają też jakieś pluginy umożliwiające odczyt formatu .ogg
A nagrywać to co słychać w głośnikach możesz, kiedy w opcjach nagrywania karty dźwiękowej zaznaczysz opcję "what U hear"

Offline Hang Man

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 07, 2007, 06:03:09 pm »
Cytuj
A nagrywać to co słychać w głośnikach możesz, kiedy w opcjach nagrywania karty dźwiękowej zaznaczysz opcję "what U hear"


Hmmm może jakies dokłądniejsze instrukcje?  :)

Wlazłem w panel sterowania ---->Dźwięki i urządzenia audio ---->Audio


Mam tutaj rubrykę z nagrywaniem dźwięku, SB Live! Wave, jednak opcja "Zaawansowane" jest zablokowana....
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Melody

poszukiwana nuta trance'owa
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 27, 2007, 10:48:27 am »
Hejka wszystkim :)

Spodobała mi sie ten utwór, ale problem w tym, że nie znam tytułu ani wykonawcy...

Poniżej zamieszczam link do odsłuchania fragmentu nutki.

http://www.wrzuta.pl/audio/amdjXILYRO/

Jeśli ktoś zna byłabym wdzięczna za podanie tytułu albo wykonawcy. Z góry dziękuję ;)

yakamoko

  • Gość
potrzebna PILNIE wersja instrumentalna.! ;]
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 16, 2007, 02:03:22 pm »
tak, a dokładnie piosenka Whitney Houston  - "I wanna dance with Somebody"


a jakby ktoś jeszcze miał jakieś piosenki w wersji instrumentalnej, to chciałabym Reni Jussis - "Mixtura"   oraz  "Kilka prostych prawd"

te piosenki są mi koniecznie najszybciej potrzebne.
plisss. ;dd[/u]

Offline Makary

miłosnicy zespołu R.E.M.
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 16, 2007, 10:09:37 pm »
prośba do osób obsłuchanych z muzyka zespołu REM , poszukuje tytułu utworu i płyty piosenki w której występuje głos syreny (policyjnej, alarmowej, czy czegos podobnego), a w refrenie (chyba) powtarza sie słowo - believe , wzdzieczny za pomoc czekam na  odpowiedz :?

Offline Carbon

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 16, 2007, 10:11:02 pm »
strzelam ze chodzi o utwor "Believe"
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Makary

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 16, 2007, 10:12:13 pm »
z jakiej płyty ?

Offline Carbon

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 16, 2007, 10:15:47 pm »
to juz drugie pytanie, nie musze na nie odpowiadac
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Makary

Szukam tabów / akordow / tekstów / innych badziewii
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 16, 2007, 10:29:23 pm »
Cytat: "Carbon"
strzelam ze chodzi o utwor "Believe"


niestety to nie to, to nie jest utwór "I Believe" z płyty "Life's Rich Pageant" ma ktos jeszcze jakis pomysł?  :?