Autor Wątek: Historia 2  (Przeczytany 2596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Elf king

Historia 2
« dnia: Wrzesień 25, 2003, 04:52:52 pm »
Czy chcielibyście aby GS zmienił trochę Historię jakiejś armii ? Jeśli tak to powieddzie dlaczego

Offline Gotrek

Historia 2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2003, 05:11:48 pm »
Ja tam nie znam sie na historaich armii GS :P

Ale GW raczej nie powinno zmieniac historii zadnych armii - aktualne sa wyjechane :) Po prostu powoli powinni posowac ten swiat naprzod i prezentowac kolejne wydarzenia, najlepiej zeby na to wplyw mialy bitwy rozgrywane przez graczy na calym swiecie (ale w Polsce tez!! :D )... (fajnie by bylo :wink:  :wink:  :wink: ).
lach Baal Quich!!

TAK! - zasadom szarżowania na skirmish po prostej :)

Dawno dawno temu, aby zobaczyć pupe dziewczyny trzeba było rozchylić bielizne.
Teraz aby zobaczyc bielizne trzeba rozchylić pupe...

Offline Boodzik

Historia 2
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2003, 06:57:45 pm »
Ja chę, żeby to Blood Dragons rządzili Sylvanią! A nie jakieś Von Caistren co nawet uderzyć z siłą 8 nie potrafią ;)
______________________
One more beer and heavy metal and I'm just fine.

Zgodnie z doktryną i kodeksem naszej partii, chamstwu i kolesiostwu mówimy zdecydowane RACZEJ NIE.

Offline Pokpoko

Historia 2
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2003, 07:06:16 pm »
ja chce zeby GS przyznało sie wreszczie że Szczurki powstały na skutek kaca po Gamesdayu i że wycofuja je na wieki(bo ich tyranidzi zjedli)

Offline Snorri Redbeard

Historia 2
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2003, 07:55:34 pm »
Cytat: "Pokpoko"
ja chce zeby GS przyznało sie wreszczie że Szczurki powstały na skutek kaca po Gamesdayu i że wycofuja je na wieki(bo ich tyranidzi zjedli)


Też racja

Cytat: "Gotrek"
najlepiej zeby na to wplyw mialy bitwy rozgrywane przez graczy na calym swiecie (ale w Polsce tez!!  )... (fajnie by bylo    ).


Wszystko Ok, ale nie bierzesz pod uwagę, że niektóre rasy (krasnoludy konkretnie) straciły by zbyt wiele, a niektóre (cytat powyżej) zyskały by zbyt wiele.

W końcu wielki wróg z północy też przestał by byc taki straszny.
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Offline Malekith

Historia 2
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2003, 08:47:42 am »
nie powini nic zmieniać w historii, bo niby po co?
natomiast zdecydowanie powinni zmieniać listy armi, oczywiście mam na myśli wywarzenie i zbalansowanie

Barbarossa

  • Gość
Historia 2
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2003, 08:52:57 am »
Cytat: "Malekith"
natomiast zdecydowanie powinni zmieniać listy armi, oczywiście mam na myśli wywarzenie i zbalansowanie


Wywar z list armii będzie na pewno pyszny

Offline Lawfulone

Historia 2
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2003, 09:33:52 am »
Cytat: "Barbarossa"
Cytat: "Malekith"
natomiast zdecydowanie powinni zmieniać listy armi, oczywiście mam na myśli wywarzenie i zbalansowanie


Wywar z list armii będzie na pewno pyszny


:D:D na pewno

oj nie czepiaj sie tak:moze chłopak ma dysortografie,czy coś ;). wykaż sie wyższością intelektualną i przeniknij do sedna bez czepiania sie.
[przyganiał kocioł-gdzies napisałem 'chaos' przez 'h'-nie chciało mi sie poprawiac]

imho swiat-jego historia- nie powina być tworzona na podstawie potegi(tj mozliwosci tworzenia przegietych armii)-to nie wina krzatów ze GW ich schrzanił...to samo dotyczy DE,które przy takim booku niegdy nie podbiją wysokich...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Kweethul_drugi

Historia 2
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 26, 2003, 10:03:38 am »
Lustria w ręce DE, czy kto tam wygrał Dark Sadows... :x
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Jankiel

  • Gość
Historia 2
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 26, 2003, 10:07:34 am »
Cytuj
to samo dotyczy DE,które przy takim booku niegdy nie podbiją wysokich...

No i zgodnie z historią nie podbijają. Trzeba przyznać, chłopcy z GW w tym przypadku się przyłożyli :wink:

Barbarossa

  • Gość
Historia 2
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2003, 10:08:28 am »
Zazwyczaj nie czepiam się gramatyki, i sam co pewien czas walnę jakąś literówkę albo pospolity błond  :oops: , ale tutaj tak śmiesznie wyszło... Natomiast w świecie WHFB denerwuje mnie troche to, że nic się nie zmienia. Kolejna inwazja chaosu skończy się mniej więcej tak, że wszystko będzie po staremu, ale kilka armii dostanie jakieś nowe jednostki/bohaterów/przemdioty magiczne. I wsio. Mogłyby być również jakieś rewolucyjne zmiany we Fluffie... Byloby śmiesznie, gdyby jedna kampania letnia pozwoliła (np.) Dark Elfom zająć Ulthuan, a w następnej kampanii jacyś nowi bohaterowie (Tyrion i Teclis są bueee) zrobili rewolucję. Działoby się, byłyby emocje pt. "co też GW nie wymyśli tym razem".

Offline biszkopt

Historia 2
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 26, 2003, 12:58:38 pm »
czolg smoko-bolttrowerowy:):):):)
! wielki mutatorze!!!

Offline Snorri Redbeard

Historia 2
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 26, 2003, 01:06:15 pm »
pzydałoby się aby chaos wreszcie zniszczył imperium, można by wtedy czołga osłabic czy coś, zbalansować tę armię. Oczywiście chałas byłby zpowrotem wykurzony na pólnoc przez dwarfy /i nastałoby imperium krasnoludzkie, jak było daaaawno temu/
There's nothing like good food and bad woman to make a Marine feel he owns the world"

Offline biszkopt

Historia 2
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 26, 2003, 01:12:17 pm »
a DE znowu ich na kogos podpuszcza,krasie jak zwykle sie nabiora i znowu wracamy do pkt wyjscia:)
! wielki mutatorze!!!

Offline Lawfulone

Historia 2
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 26, 2003, 03:18:11 pm »
Cytat: "biszkopt"
a DE znowu ich na kogos podpuszcza,krasie jak zwykle sie nabiora i znowu wracamy do pkt wyjscia:)


ale cos sie dzieje: moze de napsuzczą krzaty na lizaków i krasie sie przeprowadzą do dzungli,bo z gór wyprą ich skaveny/gobosy....i jakoś sie ten interes  kręci.

dwarfy z dmuchawkami z poisonem :D:D:D
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

 

anything