Autor Wątek: Komiks TOMB RAIDER (help:)  (Przeczytany 27667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 23, 2003, 06:11:29 pm »
cwaniaczki,FM wydawala pozniej lare na dobrym papierze.a i tak sie nie sprzedawalo.reklama nic nie da,bo w tym krajhu komiksow nie beda czytac dzieciaki "bo to obciach i lepiej miec nowa komorke itd."

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 23, 2003, 06:23:16 pm »
poprawka;)>> komiks nie sprzedawał sie lepiej , bo nikt o nim nie weidział. Początkowo Fun media publikowali komiks średnio co 2-3mieiące.. potem na prawie rok przestali.  Po roku dali lepszy papier ale o komksie wszyscy zapomnieli.. no i TRUDNo było go dostać.. w Tczewie musialem biegać z kiosku do kiosku.... :/ o nowych numerach dowiadywałem sie Internetu.. kioskarze zawsze sie dziwili jak o to pytałem.... szkoda, że tak zaniedbali dystrybucję.
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline LOGAN

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 23, 2003, 06:51:58 pm »
troszeczkę się pomyliłem u nas wychodziły crossovery z darkness ale o ile dobrze pamiętam to bodajże w jednym była lara dosyć dawno je czytałem ,ale wpamięci zostało mi wspomnienie że były to straszliwe gnioty jedne z najgorszych komiksów jakie czytałem o ile dobrze pamiętam było to witchblade/darkness/aliens/predator i jak wspomniałem wyżej o ile dobrze pamiętam w którymś jeszcze tomb raider.nie wydaje mi się żeby crossovery z larą prezentowały wyższy poziom nie przepadam za takim nagromadzeniem bohaterów szczególnie jeśli weżmiemy pod uwagę fathom który to komiks był bardzo słaby.będę szczery nie wiem jak inni regularną serię z larą czasem bym sobie zakupił crossowery z nią będę obchodził z daleka.namów ich niech zaczną od seri ewentualnie jak chwyci na rynku to niech wtedy wydadzą crossowery.wiesz już coś na temat seri chodzi mi o to czy będzie wydawana od numerów na których skończyły wydawać fm-media czy też będą ją wznawiać od nowa oraz ile ma mieć str i za jaką cenę?

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 23, 2003, 06:56:49 pm »
te gnioty... predator, witchblade.. to prawda.. Jednak Lara nie wystąpiłą nigdy w tych komiksach. Jedynymi croosoverrami z Larą są:

3 numery TR/Witchblade
3 numery TR/Darkness
3 numery TR/Fathom/witchblade.. włąsnie o te numery mi chodzi...

te komiksy nie są gniotami.. widziałęm je kiedyś... może to nie jest arcydzieło komiksowe.. ale fani to polubią:p

nie ma pjęcie od któego numeru zaczną i jaka będzie cena.. to wszytko nie jest jeszcze ustalone.... niesty.. mam nadzieję, że szybko ustalą...
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline Mateuszus

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 23, 2003, 07:00:16 pm »
Co z wami ludzie? Komiks Tomb Rider jest doprawdy GENIALNIE narysowany! Biorąc pod uwagę wymiary pani Lary :>, komiks jest obowiązkowy do przeczytania! Szkoda, że ja widziałem tylko wersję niemiecką :|.
here is no spoon! Watch for the bullets...

Mistrz i Władca: Mateuszus
http://mateuszus.deviantart.com/

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 23, 2003, 07:22:21 pm »
Cezar,czemu ty tlumaczysz niepowodzenia komiksu z lara brakiem reklamy?nawet gdyby byla,to i tak mnalo kto by to kupowal,bo to badziew.kilku hardcoreowych fanow gry i moze paru dzieciakow.tyle.komiksiarze sami dobrze wiedza co wychodzi,wiec im reklama niepotrzebna.i ci sami komiksiarze nominowali ten komiks nie kupujac go.

Offline LOGAN

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 23, 2003, 07:24:28 pm »
ja i tak ewentualnie wolę serię jak dla mnie mogłabybyc wydana tak jak egmont wydaje crossgeny mniejszy format ale za to 100 str na kredzie za 9,9zł jestem pewien że wtedy znalazłoby się spore grono czytelników.

Offline Cezar

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 23, 2003, 07:31:25 pm »
ja tam jestem optymista i liczę na to, że tym razem będzie z tym lepiej:p Może występ w tv pmozę?:D ;)
LIDERS PL >> www.sliders.tcz.pl

Offline Macias

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 23, 2003, 07:44:41 pm »
Cytat: "Cezar"
ja tam jestem optymista i liczę na to, że tym razem będzie z tym lepiej:p Może występ w tv pmozę?:D ;)
dasz znac,jak bedziecie emitowani?bedzie kul :D na serio! :D

Offline LOGAN

Komiks TOMB RAIDER (help:)
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 24, 2003, 06:50:00 am »
Cytat: "Macias"
Cezar,czemu ty tlumaczysz niepowodzenia komiksu z lara brakiem reklamy?nawet gdyby byla,to i tak mnalo kto by to kupowal,bo to badziew.kilku hardcoreowych fanow gry i moze paru dzieciakow.tyle.komiksiarze sami dobrze wiedza co wychodzi,wiec im reklama niepotrzebna.i ci sami komiksiarze nominowali ten komiks nie kupujac go.

Trudno się z tym nie zgodzić osobiście również wątpię żeby tomb raider przyjął się na rynku ja ewentalny zakup tej seri uzależniam od ceny jeśli będzie kosztowała tak jak transformery 48 str za piątaka to może czasem jakiś zeszycik zakupię .