Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 16, 2019, 05:14:05 pm »
Pamiętam jak swego czasu aktywne było równolegle i forum Gildii i forum WRAKa i jakoś to funkcjonowało, choć faktycznie fandom był wtedy znacznie mniejszy.
Nawet 3. Była Gildia, Wrak i WAK.
Pamiętam, bo wszystkie 3 moderowałem :)
Chociaż zaczynałem od Wraka. Przez ładnych kilka lat funkcjonowały równolegle 3 i nie było z tym problemu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #241 dnia: Luty 16, 2019, 07:00:19 pm »
Nawet 3. Była Gildia, Wrak i WAK.
Pamiętam, bo wszystkie 3 moderowałem :)
Chociaż zaczynałem od Wraka. Przez ładnych kilka lat funkcjonowały równolegle 3 i nie było z tym problemu.
Dokładnie tak, robiłem bajzel na wszystkich trzech i nie rozumiem dlaczego miałbym mieć teraz problem z dwoma?

Offline misiokles

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #242 dnia: Luty 16, 2019, 07:37:06 pm »
Gdyż komiksowo się spolaryzowało - mam wrażenie że nie do pomyślenia jest by udzielać się jednocześnie w grupach na FB i forach.

Offline turucorp

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #243 dnia: Luty 16, 2019, 08:36:51 pm »
Gdyż komiksowo się spolaryzowało - mam wrażenie że nie do pomyślenia jest by udzielać się jednocześnie w grupach na FB i forach.

Nie rozumiem, przecież się udzielam :O

Offline misiokles

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 16, 2019, 08:51:35 pm »
Tak jak i ja :) Ale kojarzysz dyskusje z obydwu stron!

Offline Eragon

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 17, 2019, 09:18:47 pm »
Jako główne forum wybrałem to nowe, co nie znaczy,ze gildii źle życzę. Dalej będę tu zaglądał i pewnie okazjonalnie coś pisał. Szkoda, ze tak późno ktoś postanowił jednak zostawić forum i ogarnąć sprawy prawne...Gdyby to było 2 tygodnie wcześniej nie byłoby problemu, no ale życie..tak bywa.
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline wonaps

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 18, 2019, 09:10:30 pm »
życzę powodzenia;)

Offline kaczogród

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #247 dnia: Marzec 05, 2019, 11:12:09 am »
Pojawiły się liki na forum i to jak widzę zarówno odnośnie wątków jak pojedynczych wiadomości (postów).
tertium non datur

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #248 dnia: Marzec 05, 2019, 12:56:16 pm »
Pojawiły się liki na forum i to jak widzę zarówno odnośnie wątków jak pojedynczych wiadomości (postów).
Fajne, prawda? :-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline LucasCorso

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 05, 2019, 04:30:18 pm »
Gdyby tylko ktoś posłuchał fragsela, gdy jeszcze jako moderator całe lata temu prosił u dodanie takiej funkcji, jak wiele łatwiej byłoby uświadomić ludziom powodującym odpływ użytkowników z forum, że prawie nikt się z nimi nie zgadza, choćby poprzez wskazanie tuzinów lajków pod postami ich interlokutorów...
Ale nie, "nie da się", "lajki są dla dzieci, a tu jest szacowne forum dla erudytów"...

Ale jak zwykle, jak wszyscy stąd spieprzyli i są dwa wpisy na krzyż dziennie, to wy lajki dodajecie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline hans

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 05, 2019, 06:22:24 pm »
Fajne, prawda? :-)

Fajne, ale wygląda beznadziejnie. Przydałaby się jakaś ikonka zamiast tego bannera, który rozwala całe GUI.

Offline surmik

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 05, 2019, 07:09:55 pm »
Spróbuję zmienić na coś mniejszego i przytulniejszego.
Pozdrowienia,
Marek

Offline absolutnie

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 05, 2019, 07:25:14 pm »
Gdyby tylko ktoś posłuchał fragsela, gdy jeszcze jako moderator całe lata temu prosił u dodanie takiej funkcji, jak wiele łatwiej byłoby uświadomić ludziom powodującym odpływ użytkowników z forum, że prawie nikt się z nimi nie zgadza, choćby poprzez wskazanie tuzinów lajków pod postami ich interlokutorów...



W takim celu to by się raczej dislajki przydały.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Funny

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 05, 2019, 10:14:08 pm »
A ja jestem dobrej myśli i trzymam like za pomysł :)

Offline surmik

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 06, 2019, 02:55:11 pm »
Ale jak zwykle, jak wszyscy stąd spieprzyli i są dwa wpisy na krzyż dziennie, to wy lajki dodajecie...

Lajki to była moja prywatna inicjatywa (po sugesti CD Jacka). Dodałem je dla tych co zostali. Niestety wcześniej nie miałem takiej możliwości, czego żałuję...
Pozdrowienia,
Marek

 

anything