trawa

Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 23800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 16, 2019, 11:35:25 am »
Niestety widzę że mkolek81 usunął tu konto więc nie zrobi już podsumowania top list, które zobowiązał się wykonać. Niestety bardzo nisko oceniam takie zachowanie. Przykre to i jestem tym bardzo zawiedziony.
Nie ma dużo głosów, więc powinienem znaleźć chwilę i mogę policzyć komiks polski i wydawnictwa. Nie wiem jak z główną top listą.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2019, 03:28:48 pm wysłana przez Murazor »

Offline wilk

« Odpowiedź #241 dnia: Luty 16, 2019, 03:01:41 pm »
Nie ma dużo głosów, więc powinienem znaleźć chwilę oraz mogę policzyć komiks polski i wydawnictwa. Nie wiem jak z główną top listą.
Miło z Twojej strony. Chris3z8 chyba policzy swoją listę. W każdym razie brak jest na razie powodów by uważać inaczej.

Offline graves

« Odpowiedź #242 dnia: Luty 16, 2019, 05:14:05 pm »
Pamiętam jak swego czasu aktywne było równolegle i forum Gildii i forum WRAKa i jakoś to funkcjonowało, choć faktycznie fandom był wtedy znacznie mniejszy.
Nawet 3. Była Gildia, Wrak i WAK.
Pamiętam, bo wszystkie 3 moderowałem :)
Chociaż zaczynałem od Wraka. Przez ładnych kilka lat funkcjonowały równolegle 3 i nie było z tym problemu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline turucorp

« Odpowiedź #243 dnia: Luty 16, 2019, 07:00:19 pm »
Nawet 3. Była Gildia, Wrak i WAK.
Pamiętam, bo wszystkie 3 moderowałem :)
Chociaż zaczynałem od Wraka. Przez ładnych kilka lat funkcjonowały równolegle 3 i nie było z tym problemu.
Dokładnie tak, robiłem bajzel na wszystkich trzech i nie rozumiem dlaczego miałbym mieć teraz problem z dwoma?

Offline misiokles

« Odpowiedź #244 dnia: Luty 16, 2019, 07:37:06 pm »
Gdyż komiksowo się spolaryzowało - mam wrażenie że nie do pomyślenia jest by udzielać się jednocześnie w grupach na FB i forach.

Offline turucorp

« Odpowiedź #245 dnia: Luty 16, 2019, 08:36:51 pm »
Gdyż komiksowo się spolaryzowało - mam wrażenie że nie do pomyślenia jest by udzielać się jednocześnie w grupach na FB i forach.

Nie rozumiem, przecież się udzielam :O

Offline misiokles

« Odpowiedź #246 dnia: Luty 16, 2019, 08:51:35 pm »
Tak jak i ja :) Ale kojarzysz dyskusje z obydwu stron!

Offline Eragon

« Odpowiedź #247 dnia: Luty 17, 2019, 09:18:47 pm »
Jako główne forum wybrałem to nowe, co nie znaczy,ze gildii źle życzę. Dalej będę tu zaglądał i pewnie okazjonalnie coś pisał. Szkoda, ze tak późno ktoś postanowił jednak zostawić forum i ogarnąć sprawy prawne...Gdyby to było 2 tygodnie wcześniej nie byłoby problemu, no ale życie..tak bywa.
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Offline wonaps

« Odpowiedź #248 dnia: Luty 18, 2019, 09:10:30 pm »
życzę powodzenia;)

Offline kaczogród

« Odpowiedź #249 dnia: Marzec 05, 2019, 11:12:09 am »
Pojawiły się liki na forum i to jak widzę zarówno odnośnie wątków jak pojedynczych wiadomości (postów).
tertium non datur

Offline CD Jack

• Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Total likes: 24
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • IGN Polska - komiks
« Odpowiedź #250 dnia: Marzec 05, 2019, 12:56:16 pm »
Pojawiły się liki na forum i to jak widzę zarówno odnośnie wątków jak pojedynczych wiadomości (postów).
Fajne, prawda? :-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Komiks na IGN Polska: https://pl.ign.com/komiks
- - -

Offline LucasCorso

« Odpowiedź #251 dnia: Marzec 05, 2019, 04:30:18 pm »
Gdyby tylko ktoś posłuchał fragsela, gdy jeszcze jako moderator całe lata temu prosił u dodanie takiej funkcji, jak wiele łatwiej byłoby uświadomić ludziom powodującym odpływ użytkowników z forum, że prawie nikt się z nimi nie zgadza, choćby poprzez wskazanie tuzinów lajków pod postami ich interlokutorów...
Ale nie, "nie da się", "lajki są dla dzieci, a tu jest szacowne forum dla erudytów"...

Ale jak zwykle, jak wszyscy stąd spieprzyli i są dwa wpisy na krzyż dziennie, to wy lajki dodajecie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline hans

« Odpowiedź #252 dnia: Marzec 05, 2019, 06:22:24 pm »
Fajne, prawda? :-)

Fajne, ale wygląda beznadziejnie. Przydałaby się jakaś ikonka zamiast tego bannera, który rozwala całe GUI.

Offline surmik

« Odpowiedź #253 dnia: Marzec 05, 2019, 07:09:55 pm »
Spróbuję zmienić na coś mniejszego i przytulniejszego.
Pozdrowienia,
Marek

Offline absolutnie

« Odpowiedź #254 dnia: Marzec 05, 2019, 07:25:14 pm »
Gdyby tylko ktoś posłuchał fragsela, gdy jeszcze jako moderator całe lata temu prosił u dodanie takiej funkcji, jak wiele łatwiej byłoby uświadomić ludziom powodującym odpływ użytkowników z forum, że prawie nikt się z nimi nie zgadza, choćby poprzez wskazanie tuzinów lajków pod postami ich interlokutorów...

W takim celu to by się raczej dislajki przydały.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.