Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #210 dnia: Luty 14, 2019, 07:30:32 am »
Wolę pisać prawdę, zamiast zakrzywiać rzeczywistość  :wink:
Czyli nic o komiksach?

hehe, odruchowo szukałem przycisku, żeby Ci lajka dać! :smile:
Może niedługo dodadzą  :smile:

Offline Mawer

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #211 dnia: Luty 14, 2019, 07:35:58 am »
Czyli nic o komiksach?


Jak zwykle szukasz drugiego dna...
Nigdzie nie napisałem, że nie będę pisać o komiksach.


JanT

  • Gość
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #212 dnia: Luty 14, 2019, 07:38:05 am »
Nigdzie nie napisałem, że nie będę pisać o komiksach.
To czekam :) Jakoś tych nowych użytkowników musisz zachęcić.

Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #213 dnia: Luty 14, 2019, 07:40:33 am »
To czekam :smile: Jakoś tych nowych użytkowników musisz zachęcić.
JanekT - bo robisz im tu 600% normy dziennej w postach! Daj spokój.

JanT

  • Gość
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #214 dnia: Luty 14, 2019, 07:44:33 am »
JanekT - bo robisz im tu 600% normy dziennej w postach! Daj spokój.
Jeszcze tylko 860 postów  :biggrin:

Dobra daję spokój.

Offline Mruk

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #215 dnia: Luty 14, 2019, 08:12:40 am »
Nagle pojawiają się moderatorzy i admini znikąd. Nagle wszyscy znów pracują dla Gildii...
Gdzie byliście Panowie z numerem 3 i 4 kilka miesięcy temu? Cała zagrywka z przywracaniem starego forum słabiuteńka, biorąc pod uwagę timing.

No tak, prezes zdecydował o zamknięciu forum, bo tak. Użytkownicy i moderatorzy przekonywali żeby tego nie robić - bezskutecznie.

Po paru miesiącach prezes zmienia zdanie. Kto dostają zjebę od użytkowników? No przecież nie prezes, który podejmuje decyzje, tylko moderatorzy, którzy próbują coś zrobić...

Rewelacja. Brawo panowie.

Deklarowaliście (nie wiem, czy personalnie wy, ale ogólnie użytkownicy) że możecie nawet wydawać swoje pieniądze na utrzymanie forum. To może zaczniecie od tego, żeby zamknąć japy i przestać marudzić, i rzucać kłody pod nogi jak ktoś próbuje coś zrobić? Macie konstruktywne uwagi - piszcie. Nie podoba wam się i chcecie pomarudzić - to zadajcie sobie przynajmniej trochę trudu i sformułujcie swoje marudzenia pod właściwym adresem, a nie zjebka pierwszemu co się nawinie.

Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #216 dnia: Luty 14, 2019, 08:18:35 am »
@up
W moim poście nie było niczego negatywnego odnoszącego się bezpośrednio do adminów.
Przytoczony przez Ciebie fragment dotyczy decyzji "góry", czy prezesów, jak zwał, tak zwał, którzy nagle dawno zapomnianych adminów/moderatorów proszą o pomoc, o pracę, itp.
Więc w większości wątków zjeba kierowana jest do właściwych osób. Przecież dobrze wiemy kto stoi za tym pracami teraz i powoływaniem "kadry" do życia.

Offline Bartek Gawron

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #217 dnia: Luty 14, 2019, 08:47:46 am »
hehe, odruchowo szukałem przycisku, żeby Ci lajka dać! :smile:

to ten z ikonką środkowego palca.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline surmik

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #218 dnia: Luty 14, 2019, 08:51:36 am »
Ja tylko dodam, że choć nie udzielałem się na tym forum od ładnych paru lat to jest mi ono bardzo bliskie i mam do niego wielki sentyment, bo rzeczywiście byłem jego pomysłodawcą i zaciekle walczyłem kiedyś o to aby powstało  :smile:


Z tego też powodu kiedy Jacek poprosił mnie o pomoc administracyjną i wsparcie techniczne, zgodziłem się.
Wszelkie decyzje biznesowe są poza mną i nie wiem co niesie przyszłość, ale na tę chwilę jestem do dyspozycji i jeżeli jest coś co możemy zrobić, my jako forumowa administracja, to jestem otwarty na propozycje i sugestie.
Pozdrowienia,
Marek

Offline Nawimar

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #219 dnia: Luty 14, 2019, 10:02:12 am »
Surmik i CD Jack - a może po prostu przeniesiecie się do nas, na Komikspec? Nie zdziwię się jeśli właściciele sklepu Gildii i Was wystawią za niebawem do wiatru bo coś im się znowu odwidzi. Szkoda Waszego trudu.

Offline surmik

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #220 dnia: Luty 14, 2019, 10:31:52 am »
Jeżeli jest jakaś szansa na uratowanie tego forum przed skasowaniem to, wydaje mi się, że warto poświęcić trochę czasu nawet choćby po to by zostało jako archiwum. To kawał historii, szczególnie polskiego komiksu  :smile:
Pozdrowienia,
Marek

Offline Nawimar

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #221 dnia: Luty 14, 2019, 10:40:14 am »
Jeżeli to faktycznie tylko "jakaś szansa", a nie twarde deklaracje ze strony decydentów to tym bardziej szkoda czasu. No ale jak uważacie.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #222 dnia: Luty 14, 2019, 12:33:07 pm »
To nie "tylko szansa", ale faktyczna deklaracja ze strony osoby decyzyjnej w kwestiach finansowych o utrzymaniu forum na serwerach i jego updejtowaniu.


Doskonale rozumiem frustracje niektórych użytkowników, ale prosiłbym o obniżenie poziomu złośliwości, zupełnie niepotrzebnej i nie pomagającej w tej sytuacji.


PS. 1: Padło pytanie gdzie byłem przez ostatnie miesiące i dlaczego wcześniej nie mogłem zaangażować się w temat forum. Odpowiedź nadal wisi na stronie głównej Gildii Komiksu. A kilka dni temu Tomek Meka poprosił mnie o pomoc więc pomagam jak mogę.


PS. 2: Połączyłem dwa wątki nie po to by temat wyglądał na częściej komentowany, tylko dlatego, że tamten był zbieżny z aktualnym, ale już nie adekwatny jako osobny wątek z ankietą.


Pozdrawiam!
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Matanar

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #223 dnia: Luty 14, 2019, 02:45:30 pm »
No tak, prezes zdecydował o zamknięciu forum, bo tak. Użytkownicy i moderatorzy przekonywali żeby tego nie robić - bezskutecznie.

Po paru miesiącach prezes zmienia zdanie. Kto dostają zjebę od użytkowników? No przecież nie prezes, który podejmuje decyzje, tylko moderatorzy, którzy próbują coś zrobić...

Rewelacja. Brawo panowie.

Deklarowaliście (nie wiem, czy personalnie wy, ale ogólnie użytkownicy) że możecie nawet wydawać swoje pieniądze na utrzymanie forum. To może zaczniecie od tego, żeby zamknąć japy i przestać marudzić, i rzucać kłody pod nogi jak ktoś próbuje coś zrobić? Macie konstruktywne uwagi - piszcie. Nie podoba wam się i chcecie pomarudzić - to zadajcie sobie przynajmniej trochę trudu i sformułujcie swoje marudzenia pod właściwym adresem, a nie zjebka pierwszemu co się nawinie.


W sumie trochę racji masz, ale obwinianie adminow wynika zazwyczaj z tego, że to admini odpowiadają za forum. Tu najwyraźniej jest inaczej, więc w zasadzie to panu prezesu możemy powiedzieć żeby się pocałował w nos, bo jest glupi i (cyt. klasyka) urwał kurze złote jajca.


Swoja drogą niepokój powinny budzic deklaracje adminow, że niewiele mogą i niewiele od nich zależy (w tym nie mogą przywrócić możliwości rejestracji nowych użytkowników). Rozumiem ze pan prezes podejmuje decyzje? A jak panu prezesu znów się odwidzi i będzie chciał zamknąć forum? Zostaniemy z ręka w nocniku?


Dajcie spokój panowie admini, pokażcie panu prezesu, ze się staracie tu, nie wyszło, trudno i chodźcie na komikspec :)

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 14, 2019, 08:35:19 pm »
(w tym nie mogą przywrócić możliwości rejestracji nowych użytkowników)

Technicznie admin może uruchomić, ale nie może ze względu na trwającą analizę prawną rejestracji, która musi być zgodna z aktualnym stanem prawnym.

Proszę, nie snujcie dziwnych teorii spiskowych.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -