trawa

Autor Wątek: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 64401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #195 dnia: Luty 13, 2019, 04:27:59 pm »
Jesteście niepoważni. Szkoda, że nie dowiedzieliśmy się o tym łaskawie na dzień przed faktem. Co, zorientowaliście się, że zamknięcie forum nie przysłuży się dobrze sklepowi?

Szczerze mówiąc wolałbym już nowe forum, ale cóż, pójdę tam, gdzie będą ludzie.

Offline Itachi

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #196 dnia: Luty 13, 2019, 04:59:58 pm »
Heh, przez MIESIĄCE na TYM forum panowała BURZA MÓZGÓW. Ludzie proponowali nawet wpłacanie składek, aby tylko utrzymać ciągłość tego miejsca. Nie otrzymaliśmy żadnej konkretnej informacji, że jest nadzieja że jednak coś może drgnąć. Zamknięta została rejestracja, brakowała moderatorów. Jak pewne osoby włożyły kupę czasu i chęci aby stworzyć nowe miejsce dla wyrażania poglądów i dzielenia się pasją to nagle czytam że forum jednak otrzyma kroplówkę...

Za późno? Zdecydowanie!

Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #197 dnia: Luty 13, 2019, 05:03:55 pm »
Szczerze mówiąc wolałbym już nowe forum, ale cóż, pójdę tam, gdzie będą ludzie.
Arczi nie tędy droga. Nie podążaj za falą tylko bądź jej częścią. Lepiej się określić po konkretnej stronie.
Jak dla mnie Gildia sobie zakpiła z użytkowników. I to delikatnie, bardzo delikatnie powiedziane.

Offline arczi_ancymon

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #198 dnia: Luty 13, 2019, 05:11:55 pm »
Źle mnie zrozumiałeś - zostaję na tamtej stronie, więc opowiadam się za opcją nowego forum, ale jeśli czas pokaże, że ludzie wolą Gildię, a tamta strona zdechnie, to tutaj wrócę, bardziej z braku laku niż własnego wyboru.

Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 13, 2019, 06:17:48 pm »
Źle mnie zrozumiałeś - zostaję na tamtej stronie, więc opowiadam się za opcją nowego forum, ale jeśli czas pokaże, że ludzie wolą Gildię, a tamta strona zdechnie, to tutaj wrócę, bardziej z braku laku niż własnego wyboru.
Teraz rozumiem.
Liczę że tamte forum będzie żyło.

Offline surmik

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 13, 2019, 08:44:26 pm »
Mam nadzieję, że jednak nie za późno, ale dodaliśmy właśnie do forum jedną aktualizację (SMF 2.0.15) oraz nowy plugin do obsługi Tapatalk (szukajcie "Forum Gildia").
Tak szybko jak tylko się da (to niezależne niestety ode mnie) odblokujemy rejestracje nowych użytkowników.
W między czasie dodamy kilka innych niezbędnych "ficzerów" oraz postaramy się posprzątać forum.  :smile:
Pozdrowienia,
Marek

Offline roble

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 13, 2019, 11:30:17 pm »
czytam te forum od paru lat, prawie wszystko, te komiksowe i wybacz surmik, wlasnie ujrzalem Cie tu pierwszy raz..
 

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 14, 2019, 12:47:10 am »
czytam te forum od paru lat, prawie wszystko, te komiksowe i wybacz surmik, wlasnie ujrzalem Cie tu pierwszy raz..
 

Taka ciekawostka - surmik jest tą osobą, która założyła gildiowe forum :smile:
Jego profil na forum nosi numerek 3, mój np. 4, a Twój 79047 :biggrin:
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 14, 2019, 04:32:36 am »
Połączyliście dwa wątki w jeden żeby wyglądał na większy?
I tak widać że nikt tu nie pisze, nawet w sprawie powrotu forum.
I smutne jest to jak teraz chcecie pokazać jak szybko wprowadzacie zmiany i coś robicie. Nagle pojawiają się moderatorzy i admini znikąd. Nagle wszyscy znów pracują dla Gildii...
Dziwnie to wygląda Panowie.

Offline niuklik

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 14, 2019, 06:24:52 am »
Kilka dni po rozkręceniu alternatywnego KomikSpeca, gdzie przeniosła się większość użytkowników Forum Gildii pojawia się informacja o reanimacji trupa...przypadek? Nie wierzę w przypadki, szczególnie w biznesie. Gdzie byliście Panowie z numerem 3 i 4 kilka miesięcy temu? Cała zagrywka z przywracaniem starego forum słabiuteńka, biorąc pod uwagę timing. Ze Sklepu Gildii nadal będę korzystał, bo to bardzo dobry sklep, z Forum Gildii przeniosłem się na KS i tak zostanie. Powodzenia!

Offline gobender

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #205 dnia: Luty 14, 2019, 06:45:36 am »
Taka ciekawostka - surmik jest tą osobą, która założyła gildiowe forum :smile:
Jego profil na forum nosi numerek 3, mój np. 4, a Twój 79047 :biggrin:

roble chyba miał coś innego na myśli, ale Twoja odpowiedź chyba dobrze oddaje nastawienie z ostatnich miesięcy. Może zostańcie sobie na tym forum w kółku profili od 1 do, dajmy na to, 10.  Po co zawracać sobie głowę planktonem typu 79047...  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2019, 12:08:16 pm wysłana przez gobender »

Offline Mawer

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #206 dnia: Luty 14, 2019, 06:54:15 am »
Mam nadzieję, że faktycznie forum niezostanie zamknięte i włączycie rejestrację. Nawet widzę plusy, gdyż większość problematycznych użytkowników przeniosła się na inne forum, i niech tam robią syf skoro tak bardzo lubią to robić :) Teraz wystarczy pilnować tutaj porządku i liczyć, że pojawią się nowi użytkownicy.


JanT

  • Gość
Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #207 dnia: Luty 14, 2019, 07:14:12 am »
Musisz coś ładnie pisać o komiksach (a nie o użytkownikach) żeby pojawił się ktoś nowy :)

Offline Mawer

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #208 dnia: Luty 14, 2019, 07:17:30 am »
Wolę pisać prawdę, zamiast zakrzywiać rzeczywistość  :wink:


Offline robbirob

Odp: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #209 dnia: Luty 14, 2019, 07:24:35 am »
Surmik chyba miał coś innego na myśli, ale Twoja odpowiedź chyba dobrze oddaje nastawienie z ostatnich miesięcy. Może zostańcie sobie na tym forum w kółku profili od 1 do, dajmy na to, 10.  Po co zawracać sobie głowę planktonem typu 79047...  :doubt:
hehe, odruchowo szukałem przycisku, żeby Ci lajka dać! :)