Autor Wątek: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3  (Przeczytany 45008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Gawron

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2018, 07:40:40 pm »
Z tego, co czytałem tutaj na forum, dla wielu osob prenumerata nie załatwia sprawy, bo po prostu kupuja wybiorczo.

Choc ja kupuje wszystko jak leci (bez wzgledu na to, czy to duble lub knoty, poniewaz i tak niemalze komiksow nie czytuje, bo po prostu mnie nudza), to to z gildia to jest dla mnie bardzo zła informacja, bo po prostu nie mam czasu chodzic po jakichs empikach czy uprawiac polowania w kioskach. Dodatkowo dochodzi jeszcze aspekt stanu egzemplarza, bo jak wiadomo w empikach tną nożami gdzie popadnie, a i w kioskach stan tez czesto pozostawia wiele do zyczenia.

Dlatego mam nadzieje, ze gildia złapie jakiegos innego dystrybutora, bo kurde naprawde mnie ten absurd z problemem dystrybucji wkurza - ile mozna, jak dlugo to bedzie jeszcze trwalo.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Antari

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2018, 07:52:24 pm »
No dokładnie, ja kupuję wybiórczo. I tu nie chodzi o jakieś moje widzi mi się związane z kolekcjami, tylko po prostu mam część z tych historii w innych wydaniach, a część pozycji kupuję bo wydaje mi się ciekawa. Trochę lipa się robi, ratował mnie jeszcze Ruch, ale jak tam już podobno WKKM zdechło, teraz dochodzi Gildia... chyba pozostaje allegro+smart.

mkolek81

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 16, 2018, 05:42:36 am »
@Antari nieraz to cię nie rozumiem. Jechałeś po Muszę za dostępność ich tytułów i nie mogłeś poradzić sobie ze znalezieniem ich w innych sklepach niż Bonito, a tutaj sprawę udaję ci się rozwiązać w ciągu 2 postów. LOL
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2018, 06:27:16 am wysłana przez mkolek81 »

Offline donTomaszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 16, 2018, 06:58:46 pm »
Bo jak przystalo na ogarnietego kolekcjonera, który chcialby wszystko w hace, w jak najlepszym wydaniu, szydzacego z softkowerowego ekonomicznego plebsu, chcialby z bonito bo tam najtaniej.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 16, 2018, 08:39:34 pm »
A tak się pośmieje, bo dawno nic nie pisałem :) Rozumiem, że Ty, jako szanowny czytacz - nie kolekcjoner (skoro z taką pogardą piszesz), wolisz kupować drogo i jak najgorzej wydane? :lol:

Offline donTomaszek

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 16, 2018, 09:09:39 pm »
Nie. Nie wole.
Ale nie pierdze na lewo i prawo jaki to jestem och i ach, bo kupuje oryginalne OHC i gardze miekkimi ekonomami, a jednoczesnie wylewam pomyje na wydawce, ktorego (chwilowo) nie ma w najtanszym dyskoncie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Murazor

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 16, 2018, 10:34:49 pm »
Lepiej pierdziec, na forum o komiksach, na temat problemu z dostepnoscia komiksow, niz wysmiewac kogos, ze chce cos
kupic taniej (bo moze), ale widzi jakis problem z dostepnoscia.

Ode mnie tyle, bo i tak zbedne smieci piszemy. Dosc szybko robi sie smietnik, bo 'forum wygasa', co jest swietna wymowka, zeby byc k**asem dla kolegow komiksiarzy.
(To nie do Ciebie don, tak mi sie tylko udzielilo narzekanie na szybki upadek forum, liczylem, ze jednak do konca bedzie jakis tam poziom).

Offline xanar

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 16, 2018, 11:01:06 pm »
No nie jest to "normalne" zachowanie jak człowiek cały czas mówi, że wszytko powinno być na twardo a nie może wydać 5zł więcej, aby na być ten komiks w twardej oprawie.  :badgrin: 

Offline daviddaniel

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 17, 2018, 10:24:21 am »
Prośba.

Gdzie znajdę listę czeską tego co jeszcze nie wydane w Polsce?

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 17, 2018, 10:32:53 am »
Prośba.

Gdzie znajdę listę czeską tego co jeszcze nie wydane w Polsce?
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ultim%C3%A1tn%C3%AD_komiksov%C3%BD_komplet#Nejmocn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD_hrdinov%C3%A9_Marvelu

Póki co kolejność tylko do 60 znamy u Czechów

edit: Ciekawe czy Jessicę Jones pominą u nas i przerzucą na późniejszy termin. Może tego Novę co pominęli wrzucą do 60 jeszcze ? Tego Novę kupię dla tych 4 klasycznych zeszytów mimo, że reszta to dubel z Anihilacją

Offline daviddaniel

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 17, 2018, 10:47:06 am »
dzięki bogi1  :smile:

Offline LordDisneyland

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 19, 2018, 09:43:09 am »
Prześwietne FF już za mną, teraz oczywiście pragnę wiedzieć, co dalej- szkoda, że im się ten ósmy zeszyt nie zmieścił i musiałem walkę Medusy w sieci podziwiać ;)

Coś ten Allred ma szczęście do scenarzystów- a to znakomita seria ze Slottem, a to bardzo dobra współpraca z Fractionem...Chciałbym mieć więcej takich komiksów na półce.

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 20, 2018, 11:07:13 am »
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 21, 2018, 07:10:38 am »
54.Marvel Boy. Trzeba wspomnieć bo Grant Morrison  :smile:

Offline eridraven

Odp: Kolekcja Superbohaterowie Marvela - cz. 3
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2018, 07:26:34 am »
54.Marvel Boy. Trzeba wspomnieć bo Grant Morrison  :smile:
Hmm opinie dobre. Ale tom chudzinka - 160 stron.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/