trawa

Autor Wątek: Zombie  (Przeczytany 22928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bub

Zombie
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 08, 2003, 10:48:59 pm »
Moim zdaniem zobie w 28 dni byli kiepscy, byli jednym z elementow psujacych obraz filmu jakio calosci. Mimo wszystko najgorsi byli zolnierze. Uwazam ze to byli zombi! Zombie powinni byc glupi i powolni. taka jest idea i uwazam ze odejscie od niej nie wyjdzie zadnemu filmowi na dobre.
 Jacy sa wasi ulubieni zombie tak btw.?

Offline Azel

Zombie
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 09, 2003, 02:11:44 pm »
ja nie mam nic przeciwko, żeby zombie byli szybcy, tak samo jak powolno i głupi. nie podobaja mi się jednak zombie gadajacy (jak w Return ...1 i 2)
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline bub

Zombie
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 09, 2003, 10:19:52 pm »
No bez jaj dwojka jest faktycznie denna jednak jedynka za takie haslo jak "Send more paramedics!" to normalnie o 300% w gore poszla w moim prywatnym rankingu. Zreszta zombi moga mowic "Brains, brains, brains".
Byle nie byli zbyt elokwentni  :P

Offline Azel

Zombie
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 09, 2003, 11:56:51 pm »
ja nie mówię, że mi sie nie podoba - jedynka jest zarąbista :) , ale tego typu zombie jakoś mi nie odpowiadają - oni mają milczeć i żreć 8)
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline radoslaw

Zombie
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 30, 2003, 08:04:51 pm »
Dobrymi filmami z zombie są:
Resident Evil
Martwica Mózgu
Night Of The Zombies
Down in Hell
Noc Zywych Trupów
Evil Dead
Dawn of Dead
efore you could "Scream"
     and way before "Last Summer..."
The Scariest name in Horror
                    was on "Elm Street"

Offline Sanquinius

Zombie
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2003, 08:19:40 pm »
Czesc

Polecam filmik : Undead

australijska produkcja z zombiakami :)
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

Offline Nihil

Zombie
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 09, 2004, 10:21:45 am »
Film "Wąż i Tęcza" (The Seprpent and the rainbow) nawiązuje do tematyki zombie i voodoo, czyli tak zwanego zombie inteligentnego. Świetny film tyle że stary i trudny do oglądnięcia.

A standardowe zombie to urocze stworzonka  :) . Matwica mózgu, Noc żywych trupów to już klasyczne tytuły.
Resident Evil mi się niepodobało. Ale bardziej chyba przez Millę Jovovicz (czy jak się to pisze?  :D ). Pro prostu jej nienawidzę, filmy z nią traktuje przez pryzmat tej aktorki.

Z innej beczki :]
www.minijuegos.com w dziale animacji polecam oglądnąć Joe Rombie (2 częsci, reszta jest gdzieś na www.newgrounds.com tj. dodatkowe 3 części tej animacji) oraz Xombie tego też jest kilka odcinków.  :twisted: świetne animacje.
eware of the light, it may take you away, to where no evil dwells.

Offline Delfinka

Zombie
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 13, 2004, 08:15:07 pm »
A ja jakos sie nie moge do filmow z zombiami przekonac. Sa takie jakby sztuczne, czy cos w tym stylu. Ale za to bardzo lubie gry, np "Residen evil".
 think I'm cute
I know I'm sexy

Offline Dinki

Zombie
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 04, 2004, 05:47:15 pm »
Wczoraj rozbawił mnie pewien film o zombiakach...do łez :D
Zapomniałem tytułu...ale najlepszą sceną była walka pod wodą zombiaka ...z rekinem.
Podajcie mi tytuł tego dzieła:)

Offline Kormak

Zombie
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 04, 2004, 11:25:22 pm »
"Zombie Flesh Eaters"... taaak, widok zombie walczącego z rekinem robi niezapomniane wrażenie...

a z innej beczki: Mi się "zombie" w filmie "28 dni pozniej" bardzo podobaly. O ile mozna nazwac ich zombie. Dla mnie zombie to umarly powstajacy z grobu - a w tym filmie to po prostu byli zakazeni ludzie, zywi jak najbardziej.

Offline Azel

Zombie
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 11, 2004, 06:51:43 pm »
wczoraj miałem nieprzyjemność oglądać ekranizacje gry House of the Dead - jezu, co za kiszka, dotrwałem jedynie do końca pierwszej godziny, bo więcej nie dałem rady - co za debilny film
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline Azel

Zombie
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:20:24 pm »
bardzo gorąco polecam nową wersję Dawn Of The Dead!!! będziecie zachwyceni. dawno nie było tak dobrego horroru o zombich :twisted:
url=http://www.carpenoctem.pl][/url]

www.muzyka.pl

Offline grifter

Zombie
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 16, 2004, 09:25:55 pm »
Ja uwielbiam te stworzonka zwane pociesznie zombiakami :D i uwielbiam filmy z ich udziałem. W jednych filmach są wykonane gorzej w innych lepiej, ale i tak nic nie przebije klasyki takiego kina czyli trylogi Georga A. Romero. Zombie są po prostu powalające  :twisted:
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

Offline ^v^

Zombie
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 20, 2004, 11:14:03 pm »
Undead to gowniany film i kazdy czlowiek przy zdrowych zmyslach to zauwazy 8) . Fakt ze jest to komedia nie usprawiedliwia wg mnie tak debilnych pomyslow jak zakonczenie filmu. Wolalbym jak najszybciej zapomniec ze cos takiego nakrecili ;)
v^

Offline Kormak

Zombie
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 20, 2004, 11:23:33 pm »
nowe "Dawn of the dead" strasznie mnie miło zaskoczyło... naprawdę niezły film! Może przez skojarzenia z "28 dni później". Fajna obsada aktorska (np. dziewczyna która grała w serialu "Droga do Avonlea" :D )