trawa

Autor Wątek: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku  (Przeczytany 22637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« dnia: Wrzesień 19, 2018, 07:08:03 am »
ktoś wie, czy pojawią się w innych sklepach, niż specjalistyczne? Niby większość Hanami (Pluto, Monster, czy Saga Winlandzka) jest dostępna w dyskontach, ale może coś się zmieniło. Chyba, że przesunięcie premiery jest związane z festiwalem, czy coś.

Offline -gościu-

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2018, 07:26:25 am »
Nie sądzę, by Hanami wycofało się z szerszej dystrybucji. Ich tytuły zawsze trafiały z lekkim opóźnieniem do innych sklepów. Co prawda to tylko moje przypuszczenia, ale po niedzieli pewnie będzie.

Offline xShen

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:16:03 pm »
Dawno nie czytałem czegoś tak dobrego. Wciągnąłem się bardziej niż w Monster czy Pluto.

Offline mibartek

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 27, 2018, 11:07:05 am »
Dawno nie czytałem czegoś tak dobrego. Wciągnąłem się bardziej niż w Monster czy Pluto.


miałem wątpliwości, ale chyba tym komentarzem mnie przekonałeś
byłem przekonany że gdzieś słyszałem że słabsze od Pluto i Monstera i że dlatego nie było u nas wydawane do tej pory

Offline Murazor

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 27, 2018, 02:07:18 pm »
Ja po pierwszym tomie jestem zachwycony, a czytałem, że dalej tylko lepiej.

Offline Shinue

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2018, 11:33:40 pm »

Offline helsing

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2018, 02:58:15 pm »
Możecie napisać kto jest tłumaczem, redaktorem i korektorem w tym wydaniu? Łudzę się że może w koncu się coś zmieniło.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline radef

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 30, 2018, 03:22:47 pm »
Możecie napisać kto jest tłumaczem, redaktorem i korektorem w tym wydaniu? Łudzę się że może w koncu się coś zmieniło.
Nie łudź się, jest ta sama obsada co zwykle (przynajmniej na obsadzie redaktora i tłumacza, nie pamiętam czy jest ktoś wymieniony jako korektor).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline helsing

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2018, 06:17:34 pm »
Dzięki radef. Szkoda bo chciałem się i za tę serię zabrać.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline mappy

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2018, 09:15:40 pm »
Ile docelowo ma to mieć tomów?

Offline Dembol_

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 30, 2018, 09:49:06 pm »
To wydanie to 11 + 1 tom 21st century boys

Offline -gościu-

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2018, 06:32:34 pm »
Głupie pytanie: macie w swoim egzemplarzu kilka stron mocno rozjechanych w druku? Tak, że nie nie da się przeczytać tekstu w dymkach? Komiksu jeszcze nie czytałem, ale jak przeglądam okolice tych rozjechanych stron (np. str. 164), to w fabule nie ma nic (żadnego trzęsienia ziemi), co by tłumaczyło takie rozjechanie  :doubt:  Tym bardziej, że i paginacja jest rozjechana. Ewidentnie błąd, ale wolę się upewnić, przed reklamacją.

Offline -gościu-

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 05, 2018, 07:08:00 pm »
Dzieki!

Offline Murazor

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 11, 2018, 11:06:04 am »
Jakieś informację o częstotliwości wydawania? Nie mogę się doczekać już :biggrin:

Offline amsterdream

Odp: 20th Century Boys - Chłopaki z dwudziestego wieku
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 11, 2018, 11:47:11 am »
Czekam na opinie Chłopaków kogoś, komu nie podobał się Monster. Bo dalej nie wiem czy w to wchodzić. Z tego co do tej pory czytałem od Urasawy, to zupełnie nie rozumiem zachwytów nad jego twórczością. Pluto to taki niezły średniak, 3+ w skali szkolnej. Początek był obiecujący, ale czym dalej tym bardziej wszystko zaczęło się rozjeżdżać. Monster tragedia, psychologia postaci poziom polskich telenowel, dotrwałem do 5 tomu i dałem sobie spokój bo kompletnie przestało mnie obchodzić co, kto i dlaczego. No i sam pomysł wyjściowy na to dziecko stojące na czele tej organizacji/sekty i to, że wszyscy się tak go bali był głupi jak but.