trawa

Autor Wątek: Romain Hugault  (Przeczytany 2643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Romain Hugault
« dnia: Wrzesień 05, 2018, 08:31:09 pm »
Rysownik / artysta którego dwa komiksu Angel Wings i Książe Nocy urzekły mnie ze wszech miar od strony graficznej. Detale, kolory, artystyczna kreska i przepiękne panoramy. Na tę chwilę jest to dla mnie najlepszy rysownik komiksowy na rynku.

Offline keram

Odp: Romain Hugault
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2018, 09:57:52 pm »
Nie mam tych dwóch komiksów, bo wkurzyły mnie wysokie ceny i cała ta "ekskluzywność" wobec komiksów, które są po prostu solidnymi przygodówkami.
Mam jednak trzeci jego komiks o którym nie wspomniałeś - "Ostatni lot" - wydany w 2006 przez Taurusa.
Przyzwoity album.

Offline gobender

Odp: Romain Hugault
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2018, 10:28:21 pm »
Nie wiem, ja się napaliłem na AW, kupiłem, ale po chwili mnie znużył ten cukierkowy obrazek jak i sama fabuła. Poszło na allegro za okładkową bez większego żalu.

Offline sum41

Odp: Romain Hugault
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2018, 07:31:02 am »
Mnie tak zachwycił że z Amazona sprowadziłem sobie 3 jego artbooki jeszcze został mi 4 - jestem fanem pin-up.
Gość połączył zamiłowanie do komiksów jak i do latania - ma swój samolot :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline 79ers

Odp: Romain Hugault
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2018, 03:18:10 pm »
Mnie tak zachwycił że z Amazona sprowadziłem sobie 3 jego artbooki jeszcze został mi 4 - jestem fanem pin-up.
Gość połączył zamiłowanie do komiksów jak i do latania - ma swój samolot :smile:

Na zachodzie to się zarabia na komiksach.  :shock:

Offline Klint

Odp: Romain Hugault
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2018, 08:14:06 pm »
Mnie tak zachwycił że z Amazona sprowadziłem sobie 3 jego artbooki jeszcze został mi 4 - jestem fanem pin-up.
Gość połączył zamiłowanie do komiksów jak i do latania - ma swój samolot :smile:

Fajnie i trochę zazdroszczę.

Offline sum41

Odp: Romain Hugault
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2018, 10:42:16 am »
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

 

anything