trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo KBOOM  (Przeczytany 48896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 11, 2019, 11:27:41 am »
Ja kupiłem jeden zeszyt (dla okładki wprawdzie) i jest tak jak napisałem. Przy czym połowa zeszytu to wersja soft, druga to to samo ale bez cenzury i z ekstremalnie przeoranymi kobiecymi narządami...
Jeśli wprowadziłem kogoś w błąd tym uogólnieniem to przepraszam, ale tak to wygląda w JUNGLE FANTASY SECRETS #4 SPACE FAUNA

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 11, 2019, 11:30:06 am »

Zastanawiające, że KBOOM ciągle jedzie na licencjach, które rzekomo nabyła Fanta.
Albo przejęli od nich licencje albo weszli w jakąś cichą spółkę. Innego wytłumaczenia nie widzę.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 11, 2019, 11:48:32 am »
Albo chcą wydać to na co już się ludzie napalili a że to są dobre tytuły to czemu nie.

Offline Dembol_

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 11, 2019, 03:06:43 pm »
Albo przejęli od nich licencje albo weszli w jakąś cichą spółkę. Innego wytłumaczenia nie widzę.
Nie bardziej prawdopodobne jest, że F. nigdy nie weszła w ich posiadanie? Właściciel dużo mówił, a co z tego wyszło wszyscy widzieliśmy.

Zresztą już to było wałkowane na pierwszej stronie tematu i wydawca składał dementi w sprawie jakichkolwiek powiązań z F.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 11, 2019, 09:09:01 pm »

To Crossed nikt u nas nie zaklepał? Planeta?


Night of the Living Dead i satelity niech KBOOM bierze. Gore i mniej poje...kręcone niż Crossed.
Albo Absolution z superbohaterami.
A zamiast Jungle Fantasy, to lepiej Lady Death. To i tak 100 razy lepsze od GFT od Zenescope, które u nas wychodzi. :wink:
Lady Death bym poczytal bo i rysunki ladne a komiksy z Zenescop to poracha bo to ludzie zbieraja dla milona varintow bo oklafki sa piekne ale rysownicy w srodku slabizna...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 12, 2019, 12:57:56 pm »
Nie bardziej prawdopodobne jest, że F. nigdy nie weszła w ich posiadanie? Właściciel dużo mówił, a co z tego wyszło wszyscy widzieliśmy.

Zresztą już to było wałkowane na pierwszej stronie tematu i wydawca składał dementi w sprawie jakichkolwiek powiązań z F.

I nie dziwi Cię, że oferta Kboom pokrywa się w niemal 100% z tym co zapowiadało Fantasmagorie? Nie wiem jak inni, ale ja jakbym założył własne wydawnictwo to wydawałbym to co sam chciałbym wydać a nie to co chciał ktoś inny.

A to, że się wyrzekają jakichkolwiek powiązań z F. o niczym nie świadczy.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 12, 2019, 01:03:13 pm »
mMoże faktycznie przejęli po niższej cenie licencje od Fanty która była pod ścianą i chciała odzyskać choć część pieniędzy włożonych w licencje. Odcięli się od Fanty by być wiarygodnymi, mniejsza z tym, dla nas jako czytelników ostatecznie jakie to ma znaczenie? Komiksy wychodzą, są w dobrych cenach, nowe tytuły których wcześniej nie było, nic tylko się cieszyć. :)

Offline Bartek Gawron

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 12, 2019, 02:01:09 pm »
Przychylam Szekaka. Nieważne skąd wzieli, ważne że wydają bez żadnych ściem i - mam nadzieję - że nadal będą wydawali.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Cringer

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 12, 2019, 02:02:42 pm »
I nie dziwi Cię, że oferta Kboom pokrywa się w niemal 100% z tym co zapowiadało Fantasmagorie? Nie wiem jak inni, ale ja jakbym założył własne wydawnictwo to wydawałbym to co sam chciałbym wydać a nie to co chciał ktoś inny.
Nie lepiej wydać to co się sprzeda? Może właściciel Kboom śledził wątek Fantasmagorie i zobaczył czym są zainteresowani czytelnicy a czym nie. I zamiast powielać błędy Fanty i wydawać jakieś komiksy którymi prawie nikt nie jest zainteresowany a potem płakać że się nie ma pieniędzy na kolejne wydania, skupił się na tym czego chcą klienci. A  na dodatek jeśli te komiksy pokrywają się jednak z listą tego co chciał wydać no to już dla niego bajka.

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 12, 2019, 03:00:48 pm »
A skąd wiadomo czego chcą klienci i co się sprzeda? Zresztą kiedyś na jednej z grup komiksowych ktoś zrobił ankietę odnośnie Valiant i odzew był marny, zagłosowało raptem kilkanaście osób, w tym część głosów była na nie.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 12, 2019, 04:51:33 pm »
Ktoś kiedyś (rok temu dokładnie) zrobił petycję o kolekcję Transformers https://www.petycjeonline.com/komiksy_transformers_w_polsce która pojawiła się na grupach i tutaj.

77 osób podpisało  :biggrin: Więc małe zainteresowanie w internecie nic nie znaczy.

KBoom mówiło że jest zadowolone z odbioru Valiant.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2019, 04:56:34 pm wysłana przez JanT »

Offline peta18

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 12, 2019, 05:13:44 pm »
Dziwie sie, ze ktos nadal uwaza, ze Fanta miala jakiekolwiek wykupione licencje na komiksy, ktore chcieli wydac :)
Na czesc zapowiedzianych tytulow nie mieli nawet umowy - np. Archie. Oni nawet nie wyslali zapytania do licencjodawcy. Jezeli na jakis inny tytul mieli nawet podpisana umowe, to na 100% nie wplacili zaliczki i umowa przestala obowiazywac.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 12, 2019, 05:19:24 pm »
@up
Dokładnie. Przypisywanie im powiązań z F. jest bez sensu i na wyrost. Po co? Oby im się sprzedawało tylko to wszystko, bo powiem szczerze że ja na ich miejscu w taki biznes bym nie wchodził - rynek jest tak rozbuchany że szok.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 12, 2019, 07:07:11 pm »
A może to najlepszy moment i dobór tytułów jak najbardziej nie przypadkowy. Może ta strategia zdaje egzamin.

Offline sum41

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 19, 2019, 10:52:09 am »
https://kboom.pl/sklep/
35% na wszystko z KABOOM
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?