trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo KBOOM  (Przeczytany 48878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 26, 2018, 11:43:37 am »
Wiecie może czy oprócz Bloodshota i XO-Mana wydadzą też  Ninjaka?

Offline erol

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 26, 2018, 04:17:20 pm »
Wiecie może czy oprócz Bloodshota i XO-Mana wydadzą też  Ninjaka?
W katalogu nic nie było, więc pewnie wszystko zależy od sprzedaży

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 26, 2018, 04:33:12 pm »
Ciekawe kiedy Waleczni pojawią się w Bonito. ;)

Offline clandestino

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 28, 2018, 07:37:17 pm »
A są w ogóle plany żeby ich sprzedawać przez bonito?

Offline Moreroms

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 28, 2018, 09:24:31 pm »
Chyba ktoś kiedyś pisał, że Bonito wymaga co najmniej 2 lub 3 tytuły aby sprzedawać pozycje z danego wydawnictwa.

Offline Cyber


Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 04, 2018, 07:07:54 pm »
Wygląda fajnie, oby im się udało. Walecznych kupiłem, Bloodshot wisi w listopadowym zamówieniu z gildii. XO Manowar do zakupienia tak samo jak Dracula. Potencjalnie jestem zainteresowany Underwater Welder i nieco mniej Clausem z racji tego, że organicznie nienawidzę Granta Morrisona, ale kompletnie nie wykluczam. Także, kto wie może 6 na 6? Oby w więcej serii Valiant nie wchodzili póki co, tylko wydali kolejne części tych rozpoczętych, co chyba zachęciło by do zakupu tych bardziej nieufnych. Skoro wygląda na to, że licencje w spadku po Fantasmagoriach to koniecznie Necronomicon, Alan Moore do spółki z Lovecraftem napewno daliby im solidnego finansowego kopa na start.

Offline laf

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 05, 2018, 07:26:35 am »
Skoro wygląda na to, że licencje w spadku po Fantasmagoriach to koniecznie Necronomicon, Alan Moore do spółki z Lovecraftem napewno daliby im solidnego finansowego kopa na start.
Ja ciągle liczę na ten Providence. Cały Valiant jest również w kręgu moich zainteresowań, ale niestety nie teraz.

Walecznych czytałeś? Jak Ci podeszli?

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 05, 2018, 08:35:25 am »
No właśnie "Providence" coś mi tam świtało, że to jakiś termin z lovecraftowskiej mitologii to mi automatycznie "Necronomicon" się nasunął na myśl hahahaha.  No właśnie zaraz się za niego zabieram, do soboty się zbiorę z podsumowaniem października to dopiszę kilka zdań o Walecznych, zobaczymy z czym to się je.

Amer

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 05, 2018, 08:53:00 am »
Kolory w "Draculi" wprowadzają tak posępny nastrój, że lektura w lato może zgasić słońce. Rysunkowo wygląda to chyba nawet lepiej niż w "Hellboyu". Jak dla mnie, szykuje się szlagier.

Doszedłem ostatnio do przekonania, że klasyczne scenariusze ("Dracula" Stokera, "Noc żywych trupów" Romero) biją na głowę wszelkie późniejsze wariacje o wampirach czy zombie.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 05, 2018, 09:33:56 am »
  "Dracula" to zakup na 101%, przepadam za Mignolą a ekranizacja Coppoli jest jedną z najfajniejszych i w miarę wierną oryginałowi.   
   Zgadza się. Pod względem klimatu do powieści Stokera, można chyba tylko przyrównać "Jestem Legendą" Richarda Mathesona (nie mylić z tym filmidłem z Willem Smithem, który podobno wykorzystuje motywy, a gdybym tego nie wiedział przed seansem to nigdy bym się nie zorientował), oraz "Wywiad z Wampirem" (tylko i wyłącznie film Neila Jordana, bo te książki pisane przez Anne Rice to szmirowate połączenie Harlequina z Dragonballem) plus cała seria produkcji Hammera (jak ktoś toleruje taką konwencję) i kilka udanych pastiszy w stylu "Nieustraszonych Pogromców Wampirów", "Straconych Chłopców" czy "Co robimy w ukryciu".  Romero nie ma żadnej konkurencji.

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 05, 2018, 09:34:55 am »
Kolory w "Draculi" wprowadzają tak posępny nastrój, że lektura w lato może zgasić słońce.


Tylko że u nas bedzie edycja czarno biała.

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 05, 2018, 09:58:24 am »
U mnie to tylko Valiant na celowniku. Miła alternatywa dla Marvela 2.0. Jeśli utrzymają te 40 zeta za tom i nie będą wydawać ich jak Egmont wspomnianych wcześniej Marveli to mają we mnie wiernego czytelnika. No i jeszcze, żeby dali tego Ninjaka. Tak po 3-4 tytuły w roku z każdej serii (Bloodshota, XOMan, no i może ten Ninjak do kompletu) i byłoby bosko.

Offline gobender

Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 05, 2018, 12:01:08 pm »

Tylko że u nas bedzie edycja czarno biała.


I moim zdaniem lepsza. Choć kolorowa to nie jest tragedia rodem z Incala. Kolorki są ok, ale wersja BW jest dużo bardziej klimatyczna.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo KBOOM
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 05, 2018, 12:20:47 pm »
Jeśli utrzymają te 40 zeta za tom
Nie utrzymali bo już Bloodshoot 49.00 zł

 

anything