Autor Wątek: Kolekcja Transformers  (Przeczytany 14231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xShen

• Młodszy Terminator
  • **
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:41:30 pm »
Miał ktoś problemy z jakością tomów? W trzecim mam krzywo zszytą okładkę, jedno skrzydło odstaje bardziej, a w czwartym strony nie zostały dobrze przycięte i są posklejane + nadmiar papieru. Wymieniają bez problemu? Planuję dzwonić do wydawnictwa w poniedziałek.

Offline Cringer

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 08, 2018, 08:37:11 pm »
Nie wiem co prawda jak będzie z wymianą tomów kolekcji która jeszcze nie wystartowała ale jak kiedyś reklamowałem WKKM to Hachette nie robiło żadnych problemów. Nie musiałem też im wysyłać zepsutych tomów. Chociaż na forum czytałem że od niektórych forumowiczów tego wymagano.

Online isteklistek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 08, 2018, 08:45:40 pm »
Sporo zależny od tego kto jest na linii. Ja reklamowałem dwa razy i ani razu nie musiałem odsyłać. Za drugim razem powiedzieli mi, że w systemie mam do tej pory jedną reklamację i że była ona dawno, to nie ma sensu odsyłać, wiec z kolejnymi reklamacjami spodziewam się odsyłek. Radził bym się nie nastawiać, że pozwolą zostawić, choć możesz się miło rozczarować. Pewne jest, że wymienią bez problemu i prześlą tomy za pobraniem, jak zawsze w takim przypadku.

Offline Cringer

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 08, 2018, 09:01:27 pm »
Pewne jest, że wymienią bez problemu i prześlą tomy za pobraniem, jak zawsze w takim przypadku.

doprecyzowując. Jeśli reklamujesz tomy które opłaciłeś to nic nie będzie za pobraniem, a wysyłka będzie darmowa.

Offline xShen

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 08, 2018, 11:40:33 pm »
Pamiętam, że kiedyś wymieniałem tom WKKM, po teście chyba zmienili kolejność czy coś? To musiałem odesłać. Dzięki, będę do nich dzwonić w poniedziałek w takim razie.

Offline xShen

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 10, 2018, 12:41:35 pm »
Pan na infolinii poinformował mnie, że ogólnie to wymieniają wadliwe tomy i nie będzie problemu, ale muszę poczekać, aż kolekcja wystartuje po nowym roku.

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 10, 2018, 01:05:14 pm »
Chyba pierwsza kolekcja gdzie się przyznają do startu  :smile:

Offline misiokles

• Szafarz bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 10, 2018, 02:12:01 pm »
Ja dzisiaj telefonicznie zamówiłem prenumeratę, podobno realizują na terenie całego kraju bez żadnego problemu. I tak drukują więcej więc warto też to zrobić, 45 zł za pobraniem za pierwsze trzy tomy - zły deal? :smile:
I jak tam Itachi? Dostałeś już swoje egzemplarze w prenuneracie?